CARDION Karlův běh - Karlův běh - memoriál Jana Pravečka + dětské závody
DATUM : | 16.2.2019 | ORT : | Boží Dar |
---|
ORGANISATOR : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
Selected athletes will be displayed here. Currently nothing selected.
Loading...
Rang | Bib | Name | Jahr | Verein | Kategorie | Zeit | Rückstand | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 5239 | GAŠEK Šimon | 2007 | LK Slovan K.Vary | 1. / M12 | 0:07:42.3 | 0:00:00.0 | |
2 | diplom | 5238 | BAUER David | 2007 | LK Slovan K.Vary | 2. / M12 | 0:07:57.8 | 0:00:15.5 | |
3 | diplom | 5369 | ŠVARC Michal | 2007 | Ekonom - Žižkovský Tygři | 3. / M12 | 0:08:02.0 | 0:00:19.7 | |
4 | diplom | 5295 | ROZKOŠNÝ Jakub | 2009 | KB Blansko | 1. / M10 | 0:08:22.3 | 0:00:40.0 | |
5 | diplom | 5207 | TUREK Jakub | 2008 | LK Slovan Karlovy Vary | 4. / M12 | 0:08:25.1 | 0:00:42.7 | |
6 | diplom | 5310 | BRŠŤÁK Tomáš | 2007 | TJ RADON Vysoká Pec | 5. / M12 | 0:08:42.6 | 0:01:00.2 | |
7 | diplom | 5370 | VEJVODA Lukáš | 2008 | Biatlon Klecany | 6. / M12 | 0:08:55.3 | 0:01:13.0 | |
8 | diplom | 5245 | ŠTĚRBA Lukáš | 2010 | LK Slovan Karlovy Vary | 2. / M10 | 0:09:06.6 | 0:01:24.2 | |
9 | diplom | 5212 | BLAHOUT Jonáš | 2008 | LK Slovan Karlovy Vary | 7. / M12 | 0:09:14.8 | 0:01:32.5 | |
10 | diplom | 5206 | WITNEY Samuel | 2007 | LK Slovan Karlovy Vary | 8. / M12 | 0:09:17.6 | 0:01:35.2 | |
11 | diplom | 5183 | VODRÁŽKA Štěpán | 2008 | USK CS Plzeň | 9. / M12 | 0:09:40.6 | 0:01:58.2 | |
12 | diplom | 5182 | FRÝDEK Lukáš | 2008 | biatlon blansko | 10. / M12 | 0:09:49.1 | 0:02:06.7 | |
13 | diplom | 5218 | ŠMEJKAL Štěpán | 2009 | LK Slovan Karlovy Vary | 3. / M10 | 0:09:55.3 | 0:02:13.0 | |
14 | diplom | 5179 | TOBRMAN Filip Albert | 2008 | USK CS Plzeň | 11. / M12 | 0:09:58.3 | 0:02:16.0 | |
15 | diplom | 5216 | KUNEŠ Petr | 2008 | LK Slovan Karlovy Vary | 12. / M12 | 0:10:08.6 | 0:02:26.2 | |
16 | diplom | 5318 | SOUKUP Ondřej | 2009 | TJ RADON Vysoká Pec | 4. / M10 | 0:10:15.3 | 0:02:33.0 | |
17 | diplom | 5219 | KOLLÁR Lubor | 2009 | LK Slovan Karlovy Vary | 5. / M10 | 0:10:17.3 | 0:02:35.0 | |
18 | diplom | 5296 | RICHTER Maximilian | 2010 | SV Neudorf e.V. | 6. / M10 | 0:10:17.6 | 0:02:35.2 | |
19 | diplom | 5319 | ANDERSÍK Matyáš | 2010 | TJ RADON Vysoká Pec | 7. / M10 | 0:10:23.6 | 0:02:41.2 | |
20 | diplom | 5383 | BENÍŠEK Kryštof | 2008 | --- | 13. / M12 | 0:10:28.8 | 0:02:46.5 | |
21 | diplom | 5311 | SOUKUP Pavel | 2007 | TJ RADON Vysoká Pec | 14. / M12 | 0:10:46.6 | 0:03:04.2 | |
22 | diplom | 5252 | CHALUPA Šimon | 2009 | Biatlon Klub Ostrov | 8. / M10 | 0:10:49.1 | 0:03:06.7 | |
23 | diplom | 5315 | KRAUS Christian | 2008 | TJ RADON Vysoká Pec | 15. / M12 | 0:10:57.3 | 0:03:15.0 | |
24 | diplom | 5213 | DVOŘÁK Jan | 2008 | LK Slovan Karlovy Vary | 16. / M12 | 0:11:10.3 | 0:03:28.0 | |
25 | diplom | 5201 | ELLEDER Jan | 2010 | Humanita Praha | 9. / M10 | 0:11:21.6 | 0:03:39.2 | |
26 | diplom | 5258 | MYSLIK Antonín | 2008 | Biatlon Klub Ostrov | 17. / M12 | 0:11:33.8 | 0:03:51.5 | |
27 | diplom | 5253 | NOVÁK Filip | 2010 | Biatlon Klub Ostrov | 10. / M10 | 0:11:47.6 | 0:04:05.2 | |
28 | diplom | 5339 | PRŮCHA Jan | 2009 | BTT Libohovice | 11. / M10 | 0:11:59.8 | 0:04:17.5 | |
29 | diplom | 5344 | KUPEC Kryštof | 2009 | --- | 12. / M10 | 0:12:07.6 | 0:04:25.2 | |
30 | diplom | 5356 | LAZUR šimon | 2008 | --- | 18. / M12 | 0:12:16.6 | 0:04:34.2 | |
31 | diplom | 5335 | BĚLINA Štěpán | 2009 | --- | 13. / M10 | 0:12:22.3 | 0:04:40.0 | |
32 | diplom | 5250 | TOTH Filip | 2008 | Biatlon Klub Ostrov | 19. / M12 | 0:12:40.8 | 0:04:58.5 | |
33 | diplom | 5191 | KORELLUS Lukáš | 2009 | Ski klub Karlovy Vary | 14. / M10 | 0:12:41.3 | 0:04:59.0 | |
34 | diplom | 5186 | RITTER Jakub | 2010 | Ski klub Karlovy Vary | 15. / M10 | 0:13:08.6 | 0:05:26.2 | |
35 | diplom | 5181 | PÍCL Kryštof | 2008 | USK CS Plzeň | 20. / M12 | 0:13:17.1 | 0:05:34.7 | |
36 | diplom | 5365 | ZEMAN Josef | 2007 | --- | 21. / M12 | 0:13:28.6 | 0:05:46.2 | |
37 | diplom | 5364 | JIRKOVSKÝ Lukáš | 2009 | Ski klub Karlovy Vary | 16. / M10 | 0:13:47.8 | 0:06:05.5 | |
38 | diplom | 5367 | MARTIN Adam | 2008 | --- | 22. / M12 | 0:14:21.3 | 0:06:39.0 | |
39 | diplom | 5327 | KVAPIL Matěj | 2009 | SKI K. Vary | 17. / M10 | 0:14:47.8 | 0:07:05.5 | |
40 | diplom | 5304 | PERGLER Jakub | 2009 | --- | 18. / M10 | 0:15:36.1 | 0:07:53.7 | |
41 | diplom | 5358 | BARBIER Mikuláš | 2009 | --- | 19. / M10 | 0:16:54.6 | 0:09:12.2 | |
42 | diplom | 5340 | SITARČÍK Jakub | 2009 | Síťovci | 20. / M10 | 0:17:55.8 | 0:10:13.5 | |
43 | diplom | 5284 | SVOBODA Tomáš | 2009 | --- | 21. / M10 | 0:22:20.9 | 0:14:38.5 | |
--- | 5214 | HOLÝ Tobiáš | 2008 | LK Slovan Karlovy Vary | . / M12 | DNS | --- | ||
--- | 5215 | MOHRMANN Jonáš | 2008 | LK Slovan Karlovy Vary | . / M12 | DNS | --- |