Orlík Tour Kooperativy
DATE : | 20.6.2015 | PLACE : | Orlík - Vystrkov |
---|
ORGANIZER : | Petr Čech Sport, a.s. | WEBPAGES : | www.kolopro.cz/zav/orliktour |
---|
RESULTS RESULT
Summary
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | BOUDNÝ Pavel |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 2:08:34.9 | 0:00:00.0 |
2. | ULMAN Matouš |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 2:08:42.6 | 0:00:07.7 |
3. | STROŽ Jan |
SYMBIO+ CANNONDALE TEAM |
CZE | 2:09:26.1 | 0:00:51.2 |
4. | FOJTÍK Jan |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 2:13:09.2 | 0:04:34.3 |
5. | ANDRLE David |
SYMBIO+CANNONDALE |
CZE | 2:15:35.0 | 0:07:00.1 |
6. | ŠŤASTNÝ Petr |
Petr Čech SPORT MTB TEAM |
CZE | 2:16:44.4 | 0:08:09.5 |
7. | PAUR Ondřej |
SYMBIO+ CANNONDALE TEAM |
CZE | 2:17:02.0 | 0:08:27.1 |
8. | ČEPIČKA Matěj |
Megabike Kolin |
CZE | 2:17:34.6 | 0:08:59.7 |
9. | TATÍČEK Petr |
ELEVEN MERCEDES MITAS |
CZE | 2:18:02.4 | 0:09:27.5 |
10. | PROCHÁZKA Jan |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 2:18:26.4 | 0:09:51.5 |
11. | ŽÁK Pavel |
BIKE TRIATLON MORKOVICE |
CZE | 2:18:31.9 | 0:09:57.0 |
12. | PIRUCH Martin |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 2:19:34.6 | 0:10:59.7 |
13. | MOKRÝ Jakub |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 2:19:43.4 | 0:11:08.5 |
14. | PÍNA Ondřej |
Vella Cycling |
CZE | 2:21:28.3 | 0:12:53.4 |
15. | DOLEŽAL Václav |
Petr Čech SPORT MTB TEAM |
CZE | 2:22:54.3 | 0:14:19.4 |
16. | VÁŇA Pavel |
BIKE TRIATLON MORKOVICE |
CZE | 2:22:57.4 | 0:14:22.5 |
17. | MINKA Jakub |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 2:24:39.3 | 0:16:04.4 |
18. | TVRDÍK Tomáš |
Nilfisk Alto pro cycling |
CZE | 2:25:27.4 | 0:16:52.5 |
19. | JÍLEK Zdeněk |
Petr Čech SPORT MTB TEAM |
CZE | 2:26:25.6 | 0:17:50.7 |
20. | KULHAVÝ Jan |
Česká spořitelna -Accolade cycling team |
CZE | 2:26:49.9 | 0:18:15.0 |
21. | PLÁŠEK Tomáš |
Alltraining.cz - Lawi |
CZE | 2:27:10.6 | 0:18:35.7 |
22. | PLESNÍK Michal |
AGROFERT cyklo tým - SOKOLOVNA PRŮHONICE |
CZE | 2:27:20.9 | 0:18:46.0 |
23. | ŠINDELÁŘ Petr |
Velosport Domažlice |
CZE | 2:27:33.7 | 0:18:58.8 |
24. | JENŠÍK Jan |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 2:28:40.3 | 0:20:05.4 |
25. | MÁKA Daniel |
Petr Čech SPORT MTB TEAM |
CZE | 2:28:43.6 | 0:20:08.7 |
26. | STRAKA Michal |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
SVK | 2:29:42.1 | 0:21:07.2 |
27. | BARTÁK Radim |
BIKE TRIATLON MORKOVICE |
CZE | 2:29:44.6 | 0:21:09.7 |
28. | ŠÍPAL Ivan |
Alltraining Lawi |
CZE | 2:30:07.6 | 0:21:32.7 |
29. | CHALUPA Martin |
AMENITY - EXTREM SPORT TEAM |
CZE | 2:30:43.7 | 0:22:08.8 |
30. | BLAŽEK Jan |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 2:31:33.9 | 0:22:59.0 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | ŠMÍDOVÁ Anna |
Nilfisk ALTO pro cycling team |
CZE | 2:45:05.1 | 0:00:00.0 |
2. | STODŮLKOVÁ Denisa |
Petr Čech SPORT MTB TEAM |
CZE | 2:50:33.7 | 0:05:28.6 |
3. | PICHLÍKOVÁ Jana |
Sport bike |
CZE | 2:52:18.6 | 0:07:13.5 |
4. | BEDNAŘÍKOVÁ Jana |
AMENITY – EXTREM SPORT TEAM |
CZE | 2:57:02.4 | 0:11:57.3 |
5. | ZADÁKOVÁ Klára |
CZE | 3:11:07.9 | 0:26:02.8 | |
6. | FALCOVÁ Hana |
alltraining.cz |
CZE | 3:12:17.9 | 0:27:12.8 |
7. | KRISTKOVÁ Helena |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 3:15:32.9 | 0:30:27.8 |
8. | PEZOVÁ Hana |
Cykloservis Peza |
CZE | 3:17:28.7 | 0:32:23.6 |
9. | TRČKOVÁ Daniela |
SCM Kovo Praha |
CZE | 3:19:36.7 | 0:34:31.6 |
10. | ČUPOVÁ Jana |
NOVATOP GHOST |
CZE | 3:20:32.6 | 0:35:27.5 |
11. | SYROVÁTKOVÁ Irena |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 3:21:22.1 | 0:36:17.0 |
12. | BUŠKOVÁ Leona |
Nilfisk Alto pro cycling |
CZE | 3:24:28.9 | 0:39:23.8 |
13. | SLOVÁKOVÁ Zuzana |
FOR BIKES cycling team |
CZE | 3:31:03.4 | 0:45:58.3 |
14. | KADLECOVÁ Hana |
Metrostav |
CZE | 3:38:12.9 | 0:53:07.8 |
15. | POUROVÁ Alžběta |
Česká Spořitelna MTB Hobby A |
CZE | 3:42:34.1 | 0:57:29.0 |
16. | KOUŘIMSKÁ Zdeňka |
CZE | 3:43:54.1 | 0:58:49.0 | |
17. | NÁBĚLKOVÁ Kateřina |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 3:48:19.6 | 1:03:14.5 |
18. | ŠIMKOVÁ Šárka |
Synerga Bike Team |
CZE | 3:48:51.1 | 1:03:46.0 |
19. | KLÍCHOVÁ Radka |
CZE | 3:56:28.1 | 1:11:23.0 | |
20. | INDROVÁ Klára |
BRCYKL |
CZE | 3:59:32.1 | 1:14:27.0 |
21. | BRTNOVÁ Michaela |
CZE | 4:12:03.4 | 1:26:58.3 | |
22. | HUDOSOVÁ Petra |
CZE | 4:35:52.6 | 1:50:47.5 | |
23. | SKUHROVCOVÁ Martina |
CZE | 4:41:15.4 | 1:56:10.3 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | PAPEŽ Vít |
Symbio+cycling |
CZE | 1:20:19.3 | 0:00:00.0 |
2. | SEDLÁČEK Vojtěch |
AUTHOR SEDLÁČEK PŘÍBRAM |
CZE | 1:22:22.1 | 0:02:02.8 |
3. | SÝKORA Karel |
ČS SPECIALIZED MTB Team |
CZE | 1:28:11.4 | 0:07:52.1 |
4. | SOVA Ondřej |
MK servis Lčovice |
CZE | 1:28:13.6 | 0:07:54.3 |
5. | MALÍŘ Jan |
Nilfisk Alto pro cycling |
CZE | 1:29:21.8 | 0:09:02.5 |
6. | TRUHLÁŘ Josef |
Cyklo Klub Kučera Znojmo |
CZE | 1:29:43.6 | 0:09:24.3 |
7. | STROPEK Miroslav |
CYKLO POWER TEAM |
CZE | 1:29:44.1 | 0:09:24.8 |
8. | KLEIN Martin |
SYMBIO+CANNONDALE |
CZE | 1:30:13.9 | 0:09:54.6 |
9. | BLAŽEK Jakub |
VelosportHB Jihlava |
CZE | 1:30:26.6 | 0:10:07.3 |
10. | BOČEK Jiří |
Dieselpower |
CZE | 1:30:41.6 | 0:10:22.3 |
11. | HRUŠKA Petr |
SK Žamberk Tessuti team |
CZE | 1:31:01.6 | 0:10:42.3 |
12. | ALBRECHT Matyáš |
ČESKÁ SPOŘITELNA Specialized Junior MTB Team |
CZE | 1:31:39.6 | 0:11:20.3 |
13. | HENDRYCH Jirka |
BIKE FREAKS HOLICE |
CZE | 1:34:02.1 | 0:13:42.8 |
14. | BAUER Václav |
Kokosi na Kleti bike team |
CZE | 1:34:05.1 | 0:13:45.8 |
15. | TROJAN Aleš |
Strojírenství Trojan |
CZE | 1:34:31.1 | 0:14:11.8 |
16. | HANZEL René |
CZE | 1:34:32.6 | 0:14:13.3 | |
17. | BĚLOHLÁVEK Milan |
SILVINI CYCLING TEAM |
CZE | 1:34:35.6 | 0:14:16.3 |
18. | VÁGNER Daniel |
Factor Bike Team |
CZE | 1:34:44.8 | 0:14:25.5 |
19. | PODOLA Lukáš |
Nilfisk Alto pro cycling |
CZE | 1:34:59.7 | 0:14:40.4 |
20. | JANOUŠEK Filip |
CZE | 1:36:12.1 | 0:15:52.8 | |
21. | REC Vlastík |
Sunny Bike |
CZE | 1:36:12.7 | 0:15:53.4 |
22. | ŽIŽKA David |
ELEVEN MERCEDES MITAS |
CZE | 1:37:00.8 | 0:16:41.5 |
23. | VESELÝ Jan |
Cyklo Atom |
CZE | 1:37:04.1 | 0:16:44.8 |
24. | HANDL Petr |
CZE | 1:37:49.2 | 0:17:29.9 | |
25. | VITVAR Martin |
CZE | 1:37:50.8 | 0:17:31.5 | |
26. | SVOBODA Petr |
Nilfisk Alto pro cycling |
CZE | 1:39:01.8 | 0:18:42.5 |
27. | GODYN Richard |
CZE | 1:39:05.5 | 0:18:46.2 | |
28. | MARTINEK Lukáš |
CZE | 1:39:16.5 | 0:18:57.2 | |
29. | ČERNOHORSKÝ David |
AUTHOR SEDLÁČEK PŘÍBRAM |
CZE | 1:39:21.3 | 0:19:02.0 |
30. | ZÁSTAVA Karel |
AISIN Písek |
CZE | 1:39:26.1 | 0:19:06.8 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | ČEJKOVÁ Šárka |
CK Kněžice |
CZE | 1:52:22.3 | 0:00:00.0 |
2. | TOMIŠOVÁ Alena |
Dúm Barev Český Krumlov |
CZE | 1:54:42.6 | 0:02:20.3 |
3. | MATULKOVA Jana |
CT Weber |
CZE | 1:55:19.5 | 0:02:57.2 |
4. | ŽÍDEKOVÁ Jana |
CZE | 2:00:37.1 | 0:08:14.8 | |
5. | KAVALÍROVÁ Marie |
Acomodo team |
CZE | 2:02:28.1 | 0:10:05.8 |
6. | KRYŠTOFOVÁ Jana |
ZZN HP Žďár nad Sázavou |
CZE | 2:03:29.7 | 0:11:07.4 |
7. | HRUBÁ Hana |
TOYOTA Dolák |
CZE | 2:04:52.5 | 0:12:30.2 |
8. | SVOBODOVÁ Kateřina |
Ladiesoutdoor.cz |
CZE | 2:05:09.3 | 0:12:47.0 |
9. | ŠLECHTOVÁ Lenka |
Cyklo Ski J. Žitník |
CZE | 2:05:50.9 | 0:13:28.6 |
10. | SEDLÁČKOVÁ Kateřina |
CYKLOTRENINK.com |
CZE | 2:06:11.8 | 0:13:49.5 |
11. | SOUČKOVÁ Tereza |
TJ Kovo Praha |
CZE | 2:08:20.4 | 0:15:58.1 |
12. | DOLÁKOVÁ Táňa |
Toyota Dolák Příbram |
CZE | 2:08:34.2 | 0:16:11.9 |
13. | PETÁKOVÁ Veronika |
Bike Team Vodňany |
CZE | 2:09:47.6 | 0:17:25.3 |
14. | MATEJSKOVÁ Barbora |
CZE | 2:12:32.0 | 0:20:09.7 | |
15. | OLŠOVSKÁ Lucie |
CZE | 2:12:38.8 | 0:20:16.5 | |
16. | PEJŠOVÁ Kristýna |
Superior Rubena Team |
CZE | 2:15:17.5 | 0:22:55.2 |
17. | NÁBĚLKOVÁ Adéla |
Kmotr Masna Kroměříž |
CZE | 2:16:13.6 | 0:23:51.3 |
18. | ŠTEFANOVÁ Anna |
CZE | 2:19:29.2 | 0:27:06.9 | |
19. | MALÍŘOVÁ Věra |
Nilfisk Alto pro cycling |
CZE | 2:20:00.0 | 0:27:37.7 |
20. | HŮZLOVÁ Zdena |
AGROFERT cyklo tým - SaJ team |
CZE | 2:22:30.8 | 0:30:08.5 |
21. | KLIMEŠOVÁ Marcela |
CZE | 2:23:20.4 | 0:30:58.1 | |
22. | PAZDERKOVÁ Petra |
CZE | 2:24:20.8 | 0:31:58.5 | |
23. | HAŠKOVÁ Renata |
CZE | 2:24:38.3 | 0:32:16.0 | |
24. | FUKSOVÁ Adéla |
SYMBIO+CANNONDALE |
CZE | 2:26:47.5 | 0:34:25.2 |
25. | PANUŠOVÁ Petra |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 2:28:12.4 | 0:35:50.1 |
26. | HLINOVÁ Jindřiška |
AGROFERT cyklo tým - SaJ team |
CZE | 2:29:10.6 | 0:36:48.3 |
27. | FURCHOVÁ Lucie |
MTB FURCH TEAM |
CZE | 2:29:41.9 | 0:37:19.6 |
28. | KOFROŇOVÁ Karolína |
CT SAUNABAR HORNÍ CEREKEV |
CZE | 2:30:29.3 | 0:38:07.0 |
29. | JORDÁNOVÁ Vendula |
CZE | 2:32:13.3 | 0:39:51.0 | |
30. | LIDICKÁ Eva |
Slavie Karlovy Vary |
CZE | 2:38:09.9 | 0:45:47.6 |
Races in series
- Trans Brdy České spořitelny
- Hustopeče Agro Tour ŠKODA AUTO
- Mladá Boleslav Tour ŠKODA AUTO
- Jestřebí hory České spořitelny
- Ještěd Tour Kooperativy
- Vrchlabí - Špindl Tour ŠKODA AUTO
- Bikemaraton Drásal České spořitelny
- Praha - Karlštejn Tour České spořitelny
- Šumavský MTB maraton České spořitelny
- Karlovarský AM bikemaraton České spořitelny
- Manitou Železné hory České spořitelny
- Znojmo Burčák Tour Kooperativy
- Plzeňská padesátka
- Oderská mlýnice České spořitelny
- Vysočina Arena Tour České spořitelny