Mladá Boleslav Tour Škoda AUTO
DATE : | 13.5.2017 | PLACE : | Mladá Boleslav |
---|
ORGANIZER : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
RESULTS RESULT + DIPLOMS
Summary
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | BOUDNÝ Pavel |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 1:46:12.2 | 0:00:00.0 |
2. | STOŠEK Martin |
SYMBIO+ BMC |
CZE | 1:46:12.6 | 0:00:00.4 |
3. | HUDEČEK Jiří |
CZE | 1:48:17.5 | 0:02:05.3 | |
4. | STROŽ Jan |
SYMBIO+ BMC |
CZE | 1:48:52.2 | 0:02:40.0 |
5. | KOBES Lukáš |
SYMBIO+ BMC |
CZE | 1:49:25.6 | 0:03:13.4 |
6. | STOŠEK Viktor |
SYMBIO+ BMC |
CZE | 1:49:26.5 | 0:03:14.3 |
7. | JÍLEK Zdeněk |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 1:50:05.4 | 0:03:53.2 |
8. | PÍSAŘ Jan |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 1:50:05.4 | 0:03:53.2 |
9. | ŠŤASTNÝ Petr |
RAJEC Allivictus |
CZE | 1:50:06.1 | 0:03:53.9 |
10. | MADER Daniel |
Ski a Bike centrum Radotín |
CZE | 1:50:06.2 | 0:03:54.0 |
11. | PILČÍK Adam |
SYMBIO+ BMC |
CZE | 1:50:07.1 | 0:03:54.9 |
12. | ANDRLE David |
Symbio+BMC |
CZE | 1:50:25.5 | 0:04:13.3 |
13. | ZEITHAMMER Martin |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 1:50:27.4 | 0:04:15.2 |
14. | PROCHÁZKA Jan |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 1:51:12.2 | 0:05:00.0 |
15. | BLAŽEK Lukáš |
SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM |
CZE | 1:51:12.4 | 0:05:00.2 |
16. | TATÍČEK Petr |
Rajec-Allivictus |
CZE | 1:51:14.2 | 0:05:02.0 |
17. | MOKRÝ Jakub |
BMC SKIBIKECENTRUM.CZ |
CZE | 1:53:52.3 | 0:07:40.1 |
18. | REINER Jan |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 1:53:52.4 | 0:07:40.2 |
19. | BŘEZINA Petr |
Cykloteam KOLARNA |
CZE | 1:54:16.2 | 0:08:04.0 |
20. | DOLEŽEL Radovan |
03 ProBike |
CZE | 1:54:23.4 | 0:08:11.2 |
21. | NOSEK Pavel |
BMC SKIBIKECENTRUM.CZ |
CZE | 1:54:32.5 | 0:08:20.3 |
22. | DOLEŽAL Vladislav |
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team |
CZE | 1:54:33.4 | 0:08:21.2 |
23. | DOBRÝ Petr |
RAJEC Allivictus |
CZE | 1:54:33.7 | 0:08:21.5 |
24. | ŠÍPAL Ivan |
Alltraining Lawi |
CZE | 1:54:34.5 | 0:08:22.3 |
25. | KARBAN Štěpán |
BMC SKIBIKECENTRUM.CZ |
CZE | 1:54:35.7 | 0:08:23.5 |
26. | KOZÁK Tomáš |
MTB Hepos |
CZE | 1:54:36.2 | 0:08:24.0 |
27. | STRAKA Michal |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
SVK | 1:54:36.4 | 0:08:24.2 |
28. | DOBEŠ Bohumír |
Aper lahofer team znojmo |
CZE | 1:54:37.7 | 0:08:25.5 |
29. | DANĚK Jiří |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 1:55:14.3 | 0:09:02.1 |
30. | MORAVEC Karel |
AUTHOR MASTERS |
CZE | 1:55:16.7 | 0:09:04.5 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | PICHLÍKOVÁ Jana |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 2:05:13.9 | 0:00:00.0 |
2. | STODŮLKOVÁ Denisa |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 2:13:10.3 | 0:07:56.4 |
3. | PAVELKOVÁ Klára |
SupGirls |
CZE | 2:15:07.8 | 0:09:53.9 |
4. | FALCOVÁ Hana |
alltraining.cz |
CZE | 2:15:12.3 | 0:09:58.4 |
5. | SLADKOVSKÁ Dagmar |
Česká spořitelna Accolade |
CZE | 2:20:09.9 | 0:14:56.0 |
6. | ŽÍDEKOVÁ Jana |
CYKLOTRENINK.com |
CZE | 2:21:01.5 | 0:15:47.6 |
7. | GIERGIELOVÁ Markéta |
BMC SKIBIKECENTRUM.CZ |
CZE | 2:21:28.8 | 0:16:14.9 |
8. | PROCHÁZKOVÁ Michaela |
LAWI author team |
CZE | 2:22:43.9 | 0:17:30.0 |
9. | BLAŽKOVÁ Vendula |
SupGirls |
CZE | 2:24:15.8 | 0:19:01.9 |
10. | CHURAŇOVÁ Radka |
Bikestar |
CZE | 2:24:41.3 | 0:19:27.4 |
11. | KLÍCHOVÁ Radka |
CZE | 2:27:02.2 | 0:21:48.3 | |
12. | MATĚJČKOVÁ Eva |
ROHOZEC AMULET TEAM |
CZE | 2:27:02.3 | 0:21:48.4 |
13. | FUKSOVÁ Adéla |
SYMBIO+ BMC |
CZE | 2:27:06.8 | 0:21:52.9 |
14. | HOLANOVÁ Jana |
CT Weber |
CZE | 2:27:54.3 | 0:22:40.4 |
15. | BOHABOJOVÁ Olga |
Lékárna Zásmuky |
CZE | 2:28:13.3 | 0:22:59.4 |
16. | KRISTKOVÁ Helena |
SYMBIO+ BMC |
CZE | 2:31:31.3 | 0:26:17.4 |
17. | BUŠKOVÁ Leona |
GHOST Team |
CZE | 2:33:33.8 | 0:28:19.9 |
18. | PAVELKOVÁ Magdaléna |
CZE | 2:34:19.1 | 0:29:05.2 | |
19. | BUBLÍKOVÁ Petra |
alltraining.cz |
CZE | 2:35:46.1 | 0:30:32.2 |
20. | ČUPOVÁ Jana |
NOVATOP GHOST |
CZE | 2:36:20.6 | 0:31:06.7 |
21. | ZAVADIL Veronika |
Team Bike Perštejn |
CZE | 2:37:13.1 | 0:31:59.2 |
22. | MIKOVÁ Michaela |
SYMBIO+ BMC |
CZE | 2:43:59.1 | 0:38:45.2 |
23. | FICOVÁ Radka |
STS Chvojkovice Brod B |
CZE | 2:44:27.1 | 0:39:13.2 |
24. | FIDRANSKÁ Veronika |
CZE | 2:47:01.9 | 0:41:48.0 | |
25. | BALÍKOVÁ Tereza |
BMC SKIBIKECENTRUM.CZ |
CZE | 2:47:34.1 | 0:42:20.2 |
26. | SLÍVOVÁ Kateřina |
SYMBIO+ BMC |
CZE | 2:49:49.4 | 0:44:35.5 |
27. | ZEDNÍKOVÁ Iveta |
BMC SKIBIKECENTRUM.CZ |
CZE | 2:50:29.1 | 0:45:15.2 |
28. | PÍŠOVÁ Martina |
CZE | 2:54:00.1 | 0:48:46.2 | |
29. | DĚDKOVÁ Pavla |
CZE | 3:04:10.4 | 0:58:56.5 | |
30. | KEJÍKOVÁ Barbora |
CZE | 3:04:37.9 | 0:59:24.0 |
Statistics
Number of registered | 2102 |
---|---|
Registered - Men | 1626 |
Registered - Women | 476 |
Started | 1950 |
Finished | 1905 |
Races in series
- Trans Brdy České spořitelny
- Hustopeče Agrotec Tour ŠKODA AUTO
- Jestřebí hory České spořitelny
- Orlík Tour Kooperativy
- Vrchlabí Špindl Tour ŠKODA AUTO
- Bikemaraton Drásal České spořitelny
- Praha Karlštejn Tour České spořitelny
- Šumavský MTB maraton České spořitelny
- Karlovarský AM bike maraton České spořitelny
- Manitou Železné hory České spořitelny
- Plzeňská MTB 50 Kooperativy
- Znojmo Burčák Tour Kooperativy
- Oderská mlýnice České spořitelny
- Vysočina Arena Tour České spořitelny