RALLYE SUDETY 2019
DATE : | 7.9.2019 | PLACE : | Teplice nad Metují |
---|
ORGANIZER : | Red Point Team | WEBPAGES : | redpointteam.cz/rallye-sudety/ |
---|
RESULTS RESULT
Summary
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | ADEL Filip |
Superior Velsbike Team |
CZE | 5:15:24.5 | 0:00:00.0 |
2. | KANĚRA Michal |
GHOST Team |
CZE | 5:17:47.3 | 0:02:22.7 |
3. | RAUCHFUSS Marek |
Kross Bikeranch Team |
CZE | 5:18:26.2 | 0:03:01.7 |
4. | BUKSA Dominik |
Vitalo future cycling |
CZE | 5:30:37.1 | 0:15:12.6 |
5. | ŘEHÁK Vít |
MITAS CYKLOHELIOS |
CZE | 5:33:40.6 | 0:18:16.0 |
6. | KOBES Lukáš |
SKIBIKECENTRUM.CZ team |
CZE | 5:41:39.0 | 0:26:14.5 |
7. | BUBÍLEK Michal |
Kross Bikeranch Team |
CZE | 5:44:18.3 | 0:28:53.7 |
8. | TATÍČEK Petr |
RAJEC100%TREK |
CZE | 5:52:49.2 | 0:37:24.6 |
9. | SCHEJBAL Josef |
Cyklo Profi Gold Fren |
CZE | 5:54:18.7 | 0:38:54.1 |
10. | ZELENÝ Ondřej |
Eleven-Mercedes Benz-Mitas |
CZE | 5:54:32.7 | 0:39:08.1 |
11. | KESTLER Aleš |
YOGI racing team Ostrava |
CZE | 5:56:05.7 | 0:40:41.1 |
12. | SEDLÁŘ Jakub |
Novatop Lapierre |
CZE | 5:59:20.4 | 0:43:55.8 |
13. | DREJSL Lukáš |
SKIBIKECENTRUM.CZ team |
CZE | 5:59:26.6 | 0:44:02.1 |
14. | VLČEK Sebastian |
HZS Královehradeckého kraje |
CZE | 5:59:41.1 | 0:44:16.6 |
15. | HAVEL Josef |
STATIKA J.S.K.K. |
CZE | 6:05:57.1 | 0:50:32.5 |
16. | HODR Antonín |
GHOST PRO BIKE TRUTNOV |
CZE | 6:06:59.6 | 0:51:35.0 |
17. | HANYK Milan |
SKIBIKECENTRUM.CZ team |
CZE | 6:10:42.0 | 0:55:17.5 |
18. | ŠTOLFA Štěpán |
Pítrs bikes team |
CZE | 6:11:52.5 | 0:56:27.9 |
19. | SULZBACHER Petr |
Pítrs bikes team |
CZE | 6:13:10.8 | 0:57:46.2 |
20. | SUSTR Lukas |
TJ BANÍK |
CZE | 6:13:40.0 | 0:58:15.5 |
21. | HODYL Kamil |
KudoeiankaCyklonProalTeam |
POL | 6:14:34.0 | 0:59:09.4 |
22. | MATĚJŮ Jan |
TJ BANÍK |
CZE | 6:17:13.2 | 1:01:48.6 |
23. | ADÁMEK Petr |
Apache Loko Trutnov |
CZE | 6:18:09.5 | 1:02:44.9 |
24. | VÁCLAVEK Lukáš |
Kolovna KM-BT Morkovice |
CZE | 6:19:38.4 | 1:04:13.9 |
25. | LECNAR Jaruch |
Pítrs bikes team |
CZE | 6:19:50.4 | 1:04:25.9 |
26. | HLŮŽEK Radim |
SKIBIKECENTRUM.CZ team |
CZE | 6:23:37.7 | 1:08:13.1 |
27. | KECHRT Tomáš |
PRIME sport expert |
CZE | 6:25:07.7 | 1:09:43.1 |
28. | NĚMEC Luboš |
Vokolek-cycling-team |
CZE | 6:27:19.6 | 1:11:55.1 |
29. | VANÍČEK Vojtěch |
BAKAKO Nová Paka |
CZE | 6:27:36.1 | 1:12:11.6 |
30. | KOVÁŘ Tomáš |
Kohouti SK Pržno |
CZE | 6:29:17.4 | 1:13:52.8 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | PICHLÍKOVÁ Jana |
Kross Bikeranch Team |
CZE | 7:12:54.7 | 0:00:00.0 |
2. | KADNER Karin |
TBR Werner |
GER | 7:40:26.2 | 0:27:31.5 |
3. | BERGEROVÁ Karolina |
Carla.Kupkolo.cz |
CZE | 7:52:15.1 | 0:39:20.3 |
4. | ZEISKOVÁ Markéta |
Rajbas klub Náchod |
CZE | 8:15:32.4 | 1:02:37.6 |
5. | HENDRYCHOVÁ Lucie |
Bike freaks Holice |
CZE | 8:49:00.3 | 1:36:05.6 |
6. | GIERGIELOVÁ Markéta |
SKIBIKECENTRUM.CZ team |
CZE | 8:56:10.8 | 1:43:16.0 |
7. | ZÍTKOVÁ Radka |
RUN4RUN |
CZE | 10:31:52.7 | 3:18:57.9 |
8. | SICHÁLKOVÁ Natálie |
Business logic s.r.o. |
CZE | 10:56:18.2 | 3:43:23.4 |
9. | ŘEHÁKOVÁ Jana |
CZE | 11:19:04.2 | 4:06:09.5 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | KUNÁŠEK Josef |
EXPRES TULO TEAM KOLÍN |
CZE | 2:39:31.9 | 0:00:00.0 |
2. | ELČKNER Lukáš |
Jaroslav Kulhavý Cycling Team |
CZE | 2:41:48.2 | 0:02:16.2 |
3. | MATOCHA Pavel |
GAPP System - Cabtech/VSA |
CZE | 2:43:07.9 | 0:03:35.9 |
4. | ŠIMEK Jakub |
Kross Bikeranch Team |
CZE | 2:50:24.8 | 0:10:52.9 |
5. | MILERET Milan |
CZE | 2:52:16.8 | 0:12:44.8 | |
6. | MATĚJKA Radim |
Cyklo Bendl |
CZE | 2:53:08.0 | 0:13:36.1 |
7. | LISIČAN Petr |
GAPP System - Cabtech/VSA |
CZE | 2:56:52.3 | 0:17:20.3 |
8. | KOPEC Jiří |
GAPP System - Cabtech/VSA |
CZE | 2:56:52.4 | 0:17:20.4 |
9. | KRUSZ Piotrek |
KKW Nexelo Wałbrzych |
POL | 2:57:26.3 | 0:17:54.3 |
10. | POSPÍŠIL Lukáš |
Redpoint Eleven Team |
CZE | 3:01:29.7 | 0:21:57.8 |
11. | ŠTĚPÁN Martin |
CZE | 3:02:07.0 | 0:22:35.0 | |
12. | BEJR Štěpán |
CZE | 3:05:20.4 | 0:25:48.5 | |
13. | KYNDL Lukáš |
BSK racing team |
CZE | 3:05:42.4 | 0:26:10.5 |
14. | SLÁDEK Adam |
SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT |
CZE | 3:07:25.2 | 0:27:53.2 |
15. | VOKOUN Jiří |
Červený Kostelec |
CZE | 3:09:45.4 | 0:30:13.4 |
16. | JANDA Petr |
DK BIKESHOP RACING TEAM |
CZE | 3:09:45.4 | 0:30:13.4 |
17. | MICHALEC Petr |
Pítrs bikes team |
CZE | 3:12:41.4 | 0:33:09.4 |
18. | VONDROUŠ Pavel |
Cyklo Profi Gold Fren |
CZE | 3:16:08.3 | 0:36:36.4 |
19. | KOVAŘÍK Libor |
Cyklo Profi Gold Fren |
CZE | 3:16:08.3 | 0:36:36.4 |
20. | LUČAN Tomáš |
ISF ebolasport |
CZE | 3:16:58.1 | 0:37:26.1 |
21. | KOLDA Pavel |
BAKAKO Nová Paka |
CZE | 3:17:16.1 | 0:37:44.1 |
22. | ZACHATA Vojtěch |
MTB Messenger Team |
CZE | 3:18:30.3 | 0:38:58.3 |
23. | VAŠÍČEK Roman |
CONTINENTAL ADRŠPACH |
CZE | 3:18:35.6 | 0:39:03.6 |
24. | TALÁB Tomáš |
CZE | 3:19:14.8 | 0:39:42.8 | |
25. | UHLÍŘ Miroslav |
Cyklo Profi Gold Fren |
CZE | 3:19:18.1 | 0:39:46.1 |
26. | THÉR Jan |
SKIBIKECENTRUM.CZ team |
CZE | 3:19:29.8 | 0:39:57.8 |
27. | DIVÍŠEK David |
INS ATELIER NÁCHOD |
CZE | 3:19:53.1 | 0:40:21.1 |
28. | STUNA Josef |
Kaba Sport Chotěboř |
CZE | 3:20:01.1 | 0:40:29.1 |
29. | NEŠETŘIL Čeněk |
CZE | 3:21:04.5 | 0:41:32.6 | |
30. | VOŇKA Jiří |
Carla.Kupkolo.cz |
CZE | 3:22:34.8 | 0:43:02.9 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | MACHÁŇOVÁ Sabina |
bikecentrum.eu Olomouc |
CZE | 3:23:13.8 | 0:00:00.0 |
2. | PEJŠOVÁ Kristýna |
GHOST Team |
CZE | 3:30:31.0 | 0:07:17.1 |
3. | SVOBODOVÁ Petra |
CZE | 3:34:01.2 | 0:10:47.4 | |
4. | BERKOVÁ Irena |
Amenity Extrem Sport Team |
CZE | 3:39:16.9 | 0:16:03.1 |
5. | FUKSOVÁ Adéla |
BIG SHOCK TEAM |
CZE | 3:50:16.5 | 0:27:02.7 |
6. | TEUBEROVÁ Kateřina |
CZE | 3:53:51.5 | 0:30:37.7 | |
7. | KELBICHOVÁ Vendula |
KL sport Most |
CZE | 3:54:23.7 | 0:31:09.9 |
8. | SICHÁLKOVÁ Jana |
Příště Už Nepojedu Kolo Tým |
CZE | 4:08:35.9 | 0:45:22.0 |
9. | KLAPKOVÁ Monika |
beMANIAX BIKESALON |
CZE | 4:08:56.1 | 0:45:42.3 |
10. | PEJCHOVÁ Eva |
CZE | 4:21:19.8 | 0:58:05.9 | |
11. | TOMEČKOVÁ Zuzana |
LKT80 |
CZE | 4:23:31.7 | 1:00:17.9 |
12. | FULKOVÁ Šárka |
Redpoint Eleven Team |
CZE | 4:24:22.7 | 1:01:08.9 |
13. | KRÁLOVÁ Silvie |
Záměl |
CZE | 4:33:58.4 | 1:10:44.6 |
14. | WALTERA Michaela |
Team Bike Perštejn |
CZE | 4:35:56.1 | 1:12:42.3 |
15. | ČAPOUNOVÁ Marcela |
CZE | 4:54:42.7 | 1:31:28.9 | |
16. | WERNEROVÁ Denisa |
CZE | 5:29:31.6 | 2:06:17.8 | |
17. | LINHARTOVÁ Martkéta |
CZE | 5:30:18.9 | 2:07:05.1 | |
18. | BRYKSÍ Barbora |
BKL Machov |
CZE | 5:32:11.4 | 2:08:57.5 |
19. | MAREŠOVÁ Anežka |
CONTINENTAL ADRŠPACH |
CZE | 5:36:07.6 | 2:12:53.8 |
20. | PŘIVŘELOVÁ Martina |
CZE | 5:59:40.6 | 2:36:26.8 | |
21. | PLNA Andrea |
CZE | 6:18:21.0 | 2:55:07.1 | |
22. | MARKOVÁ Eva |
CZE | 6:18:21.2 | 2:55:07.4 | |
23. | TEJKLOVÁ Eva |
Ostaš Team |
CZE | 7:22:25.1 | 3:59:11.3 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | KOVAŘÍČEK Vojtěch |
Jaroslav Kulhavý Cycling Team |
CZE | 1:19:20.9 | 0:00:00.0 |
2. | STYBLÍK Adam |
Jaroslav Kulhavý Cycling Team |
CZE | 1:21:06.9 | 0:01:45.9 |
3. | KUBIŠTA Martin |
Jaroslav Kulhavý Cycling Team |
CZE | 1:23:00.6 | 0:03:39.7 |
4. | HORÁK Ondřej |
Jaroslav Kulhavý Cycling Team |
CZE | 1:23:04.6 | 0:03:43.7 |
5. | TOMAN Luboš |
Carla.Kupkolo.cz |
CZE | 1:23:05.9 | 0:03:44.9 |
6. | VLAS Jakub |
MS BIKE ACADEMY RACING |
CZE | 1:25:56.1 | 0:06:35.1 |
7. | MEIER Lukáš |
GHOST Team |
CZE | 1:27:24.6 | 0:08:03.7 |
8. | KRÝSL Lukáš |
MS BIKE ACADEMY RACING |
CZE | 1:27:52.6 | 0:08:31.6 |
9. | PIVNIČKA Jakub |
Pítrs bikes team |
CZE | 1:28:53.1 | 0:09:32.1 |
10. | PEŠINA Jakub |
Redpoint Eleven Team |
CZE | 1:32:24.5 | 0:13:03.6 |
11. | NÁJEMNÍK Martin |
CZE | 1:34:16.0 | 0:14:55.1 | |
12. | SAIDL Filip |
Pítrs bikes team |
CZE | 1:34:17.3 | 0:14:56.3 |
13. | STARÝ Dominik |
Specialized |
CZE | 1:41:06.7 | 0:21:45.8 |
14. | FRENCL Patrik |
Jaroslav Kulhavý Cycling Team |
CZE | 1:41:50.7 | 0:22:29.8 |
15. | DOLEČEK Přemysl |
SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT |
CZE | 1:41:57.4 | 0:22:36.5 |
16. | POKORNÝ Miloš |
TAH SPORT |
CZE | 1:42:08.7 | 0:22:47.8 |
17. | DOBIÁŠ David |
CSG TRI TEAM |
CZE | 1:44:33.7 | 0:25:12.7 |
18. | DOBIÁŠ Šimon |
CSG TRI TEAM |
CZE | 1:44:33.7 | 0:25:12.8 |
19. | BRUMLÍK Marek |
Cykloklub Jičín |
CZE | 1:44:34.2 | 0:25:13.2 |
20. | JABLONSKÝ Jiří |
M&T kliky |
CZE | 1:44:40.7 | 0:25:19.7 |
21. | POCHE Jan |
GHOST Team |
CZE | 1:47:22.1 | 0:28:01.2 |
22. | KUBEČEK Vojtěch |
Pítrs bikes team |
CZE | 1:47:23.4 | 0:28:02.5 |
23. | IŠTOK Marek |
Pítrs bikes team |
CZE | 1:47:58.4 | 0:28:37.5 |
24. | ZEZULKA Aleš |
SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT |
CZE | 1:49:28.6 | 0:30:07.7 |
25. | FILGAS Matouš |
ACK Stará Ves |
CZE | 1:49:57.1 | 0:30:36.2 |
26. | ERBEN Lukáš |
CZE | 1:49:58.9 | 0:30:37.9 | |
27. | ŠILHAVÝ Filip |
CZE | 1:51:36.9 | 0:32:15.9 | |
28. | SEDLISKÝ Martin |
TJ Spartak Vrchlabí |
CZE | 1:51:52.1 | 0:32:31.2 |
29. | MORÁVEK Pavel |
CZE | 1:52:35.1 | 0:33:14.2 | |
30. | ŠKODA Milan |
Redpoint Eleven Team |
CZE | 1:53:28.6 | 0:34:07.7 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | POKORNÁ Emma |
TAH SPORT |
CZE | 1:42:08.4 | 0:00:00.0 |
2. | BENEŠOVÁ Anna |
Carla.Kupkolo.cz |
CZE | 1:54:19.3 | 0:12:10.9 |
3. | GOLINEY Maryana |
CZE | 1:54:19.3 | 0:12:10.9 | |
4. | HAINZELOVÁ Lucie |
Pítrs bikes team |
CZE | 1:54:36.8 | 0:12:28.3 |
5. | KRÁČMAROVÁ Anna |
Apache Loko Trutnov |
CZE | 1:57:26.1 | 0:15:17.6 |
6. | PÁNKOVÁ Žofie |
Kohouti SK Pržno |
CZE | 1:57:28.3 | 0:15:19.8 |
7. | ŠULCOVÁ Adéla |
S-sport Hronov |
CZE | 2:05:16.7 | 0:23:08.3 |
8. | ŠVIHELOVÁ Viktorie |
CPV Krnov |
CZE | 2:05:59.7 | 0:23:51.2 |
9. | BERNARDOVA Tereza |
CZE | 2:06:06.5 | 0:23:58.0 | |
10. | RICHTROVÁ Eliška |
Ž3 Sport Náchod |
CZE | 2:09:42.4 | 0:27:34.0 |
11. | ŠILHAVÁ Tereza |
CZE | 2:10:11.7 | 0:28:03.2 | |
12. | BEZUŠKOVÁ Leontýna |
Pítrs bikes team |
CZE | 2:13:34.9 | 0:31:26.4 |
13. | BRÁTOVÁ Bára |
SKI Police nad Metují |
CZE | 2:13:34.9 | 0:31:26.4 |
14. | MÁSLOVÁ Pavlína |
CZE | 2:15:26.1 | 0:33:17.7 | |
15. | STŘEDOVÁ Barbora |
CZE | 2:15:29.9 | 0:33:21.4 | |
16. | ZEZULKOVÁ Simona |
SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT |
CZE | 2:15:39.6 | 0:33:31.2 |
17. | KIEZLEROVÁ Monika |
CZE | 2:20:40.1 | 0:38:31.6 | |
18. | KOHLOVÁ Štěpánka |
Růža Bike KIDS |
CZE | 2:24:53.6 | 0:42:45.1 |
19. | BUREŠOVÁ Anežka |
Pod Ostašem |
CZE | 2:26:42.5 | 0:44:34.1 |
20. | POHLOVÁ Matylda |
SKI Police nad Metují |
CZE | 2:28:14.8 | 0:46:06.3 |
21. | ROČKOVÁ Romana |
SDH Vysoká u Holic |
CZE | 2:28:35.3 | 0:46:26.8 |
22. | POHLOVÁ Adéla |
SKI Police nad Metují |
CZE | 2:31:03.2 | 0:48:54.8 |
23. | KOHOUTOVÁ Veronika |
CZE | 2:34:22.2 | 0:52:13.7 | |
24. | HOTÁRKOVÁ Tereza |
Pítrs bikes team |
CZE | 2:34:58.0 | 0:52:49.5 |
25. | ZEZULKOVÁ Jana |
SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT |
CZE | 2:40:22.7 | 0:58:14.2 |
26. | HOLOMKOVA Veronika |
Bike Virgin |
CZE | 2:44:42.4 | 1:02:33.9 |
27. | ŘÍHÁNKOVÁ Tereza |
2V BIKERS |
CZE | 2:48:20.1 | 1:06:11.6 |
28. | JANSOVÁ Lenka |
Pítrs bikes team |
CZE | 3:00:50.7 | 1:18:42.2 |
29. | DOBIÁŠOVÁ Šárka |
CSG TRI TEAM |
CZE | 3:03:32.5 | 1:21:24.0 |
30. | DOBIÁŠOVÁ Rebeka |
CSG TRI TEAM |
CZE | 3:03:32.5 | 1:21:24.0 |