serie :
Hustopeče AGROTEC Tour ŠKODA AUTO
DATE : | 8.8.2020 | PLACE : | Hustopeče |
---|
ORGANIZER : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
RESULTS RESULT + DIPLOMS
Official results
Summary
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | ULMAN Matouš |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 1:58:31.5 | 0:00:00.0 |
2. | HYNEK Kristián |
Future Cycling Northwave |
CZE | 1:58:32.2 | 0:00:00.7 |
3. | VIŠŇOVSKÝ Tomáš |
Česká spořitelna - Accolade |
SVK | 2:01:00.5 | 0:02:29.0 |
4. | STROŽ Jan |
ETHIC SPORT CYCLING TEAM |
CZE | 2:01:37.3 | 0:03:05.7 |
5. | RAUCHFUSS Marek |
ETHIC SPORT CYCLING TEAM |
CZE | 2:05:45.8 | 0:07:14.2 |
6. | RYDVAL Filip |
Česká spořitelna Accolade |
CZE | 2:08:17.0 | 0:09:45.5 |
7. | STRNKA Tomáš |
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 2:10:07.3 | 0:11:35.7 |
8. | REINER Jan |
Česká spořitelna - Accolade |
CZE | 2:10:07.4 | 0:11:35.9 |
9. | NERADIL Vojtěch |
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 2:10:22.5 | 0:11:51.0 |
10. | PRUDEK Dominik |
ETHIC SPORT CYCLING TEAM |
CZE | 2:12:08.0 | 0:13:36.5 |
11. | HRADIL Jiří |
FORCE KCK Zlín |
CZE | 2:12:08.0 | 0:13:36.5 |
12. | BARTŮNĚK Marek |
EthicSport Cycling team |
CZE | 2:13:12.8 | 0:14:41.2 |
13. | ZADÁK Karel |
2BWINNER TEAM |
CZE | 2:13:57.4 | 0:15:25.8 |
14. | DRGA Daniel |
Finanční centrum team |
SVK | 2:15:17.8 | 0:16:46.2 |
15. | CHOVANEC Filip |
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 2:15:39.5 | 0:17:08.0 |
16. | TRNKA Dominik |
ENDEKA BASSTA team |
CZE | 2:17:15.6 | 0:18:44.0 |
17. | STRÁNSKÝ Jiří |
ACTIVE TOUR TEAM |
CZE | 2:18:21.5 | 0:19:50.0 |
18. | MILERET Milan |
BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM |
CZE | 2:20:18.5 | 0:21:47.0 |
19. | SWÁROVSKÝ Michal |
ZPcyklo PROOFY Corratec team |
CZE | 2:20:18.8 | 0:21:47.3 |
20. | BACHMAN Milan |
Cyklo Point Mikulov |
CZE | 2:20:19.8 | 0:21:48.2 |
21. | FEDAK Ruslan |
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 2:20:20.3 | 0:21:48.7 |
22. | ŠTĚRBÁK Adam |
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 2:20:21.0 | 0:21:49.5 |
23. | WIEDERMANN Filip |
Kolarna Abus |
CZE | 2:20:25.0 | 0:21:53.5 |
24. | HRAZDIL Pavel |
BIKE TEAM Porsche Olomouc |
CZE | 2:20:25.3 | 0:21:53.7 |
25. | HOJDIK Vladimír |
Finančné centrum Team |
SVK | 2:20:27.0 | 0:21:55.5 |
26. | ISTENČIN Lukáš |
PETR ČECH SPORT MTB TEAM |
CZE | 2:20:28.0 | 0:21:56.5 |
27. | POLÁK Kamil |
AUTHOR MASTERS |
CZE | 2:20:28.5 | 0:21:57.0 |
28. | MLČÁK Jan |
Cyklosport Hranice |
CZE | 2:21:24.7 | 0:22:53.2 |
29. | FUKSA Štěpán |
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 2:21:36.0 | 0:23:04.5 |
30. | HÁJEK Pavel |
ENDEKA BASSTA team |
CZE | 2:21:51.0 | 0:23:19.5 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | PAVELKOVÁ Klára |
SupGirls |
CZE | 2:27:05.5 | 0:00:00.0 |
2. | PICHLÍKOVÁ Jana |
Kross Bike Ranch team |
CZE | 2:27:25.3 | 0:00:19.7 |
3. | KLIMEŠOVÁ Monika |
ENDEKA BASSTA team |
CZE | 2:52:55.6 | 0:25:50.0 |
4. | HASELBERGEROVÁ Eva |
Born In Šumava |
CZE | 2:53:39.3 | 0:26:33.7 |
5. | PAVLÍKOVÁ Ivana |
Bike-Life Brno |
CZE | 2:54:14.1 | 0:27:08.5 |
6. | NÁBĚLKOVÁ Kateřina |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 3:18:19.1 | 0:51:13.5 |
7. | BINDEROVÁ Petra |
Head Pro Team Opava |
CZE | 3:18:26.6 | 0:51:21.0 |
8. | ŠIMONOVSKÁ Eva |
Pells factory racing team |
CZE | 3:21:48.4 | 0:54:42.8 |
9. | OSTRČILOVÁ Dája |
copr přeštice |
CZE | 3:22:15.4 | 0:55:09.8 |
10. | RABINOVÁ Lucie |
CZE | 3:33:45.1 | 1:06:39.5 | |
11. | NÁBĚLKOVÁ Adéla |
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 3:38:05.9 | 1:11:00.3 |
12. | TOMANDLOVÁ Jitka |
Penguin team |
CZE | 3:46:56.9 | 1:19:51.3 |
13. | VESELÁ Kateřina |
Křižák Team |
CZE | 3:51:34.0 | 1:24:28.4 |
14. | ZOUHAROVA Dagmar |
ELEVEN BleckET TEAM |
CZE | 4:02:53.7 | 1:35:48.1 |
15. | NOVÁKOVÁ Miluše |
CZE | 4:04:06.7 | 1:37:01.1 | |
16. | SVĚTLÍKOVÁ Lucie |
CZE | 4:06:09.7 | 1:39:04.1 | |
17. | BARTOŠOVÁ Linda |
CZE | 4:28:52.2 | 2:01:46.6 | |
18. | JENČOVÁ Barbora |
Amcykl Humpolec |
CZE | 5:18:36.0 | 2:51:30.4 |
Statistics
Number of registered | 1076 |
---|---|
Registered - Men | 822 |
Registered - Women | 254 |
Started | 933 |
Finished | 854 |
Races in series
- Rouvy Virtual Race
- Praha - Karlštej Tour - zrušeno
- Orlík Tour Kooperativy
- Bikemaraton Drásal České Spořitelny
- Bikemaraton Beroun České spořitelny
- Trans Brdy s 211
- Šumavský MTB maraton České spořitelny
- Vysočina Arena Tour České spořitelny
- Manitou Železné hory Cardion
- Znojmo Burčák Tour České spořitelny
- Mladá Boleslav Tour ŠKODA AUTO
- Plzeňská MTB 50 Kooperativy
- Oderská Mlýnice Lesy ČR
- Ralsko MTB Tour České spořitelny
- KPŽ - Vrchlabí - Špindl Tour