Beh do Choča – Memoriál Joža Čajku

Running
DATE :12.9.2020 PLACE  :Vyšný Kubín

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
HLAVČO Jozef
Salomon/Suunto
SVK 0:44:42 0:00:00
2.
DANKO Matus
Skialp Bobrovec/Scarpa
SVK 0:48:28 0:03:46
3.
HORÁK Ondřej
Ski Fortex Moravský Beroun
SVK 0:48:46 0:04:04
4.
MARTINKA Lukáš
Manín Považská Bystrica
SVK 0:48:58 0:04:16
5.
ĎURMEK Ján
Valaská Belá
SVK 0:50:09 0:05:27
6.
JUDIAK Róbert
KB Breza/Zolná Skyrunning Team
SVK 0:50:18 0:05:36
7.
ČERNEK Matúš
SkialpShop/DYNAFIT
SVK 0:51:46 0:07:04
8.
OTEVREL Vit
Columbia Montrail
CZE 0:51:49 0:07:07
9.
KOSUT Mario
TT Vavrečka
SVK 0:52:36 0:07:54
10.
REHÁK Patrik
Trstená
SVK 0:52:54 0:08:12
11.
KALUZNY Jakub
KW Zakopane
POL 0:53:16 0:08:34
12.
RAJČAN Maroš
TJ Družstevník Lovčica - Trubín
SVK 0:53:43 0:09:01
13.
JUREČKA Matúš
Závažná Poruba
SVK 0:54:06 0:09:24
14.
ŠIARNIK Jakub
Sk Žiarska dolina/Scarpa-Karpos
SVK 0:54:17 0:09:35
15.
BLAHUŠIAK Martin
SVK 0:54:27 0:09:45
16.
HRUBJAK Pavol
TT Vavrečka
SVK 0:54:32 0:09:50
17.
SARVAŠ Andrej
Skialp Klub Piešťany
SVK 0:55:26 0:10:44
18.
KAŁUŻA Jerzy
POL 0:55:29 0:10:47
19.
HANULÍK Ján
Salomon/Suunto
SVK 0:55:31 0:10:49
20.
TUKA Michal
Nižná, TT Vavrečka
SVK 0:55:51 0:11:09
21.
BABÁL Dominik
SVK 0:56:12 0:11:30
22.
GAZDARICA Tomáš
Ružomberok v pohybe
SVK 0:56:17 0:11:35
23.
KARABA Ľubomír
TJ Dynamo DK
SVK 0:56:28 0:11:46
24.
JURČÍK Ján
KKM Čadca
SVK 0:56:44 0:12:02
25.
LACHNIT Jan
TJ Liga 100 Olomouc
CZE 0:56:54 0:12:12
26.
PIALA Ján
Maratón klub Rajec
SVK 0:57:03 0:12:21
27.
PETKOV Radovan
#teampetkov
SVK 0:57:07 0:12:25
28.
SMOLKA Tomáš
Metales Fixing
SVK 0:57:51 0:13:09
29.
BRAMUŠKA Andrej
Kronospan Zvolen
SVK 0:58:23 0:13:41
30.
ŠUBJAK Tomáš
ULTRA Boľavé nohy
SVK 0:58:35 0:13:53
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
FRACZYSTA Katarzyna
POL 1:01:33 0:00:00
2.
TRIZNOVÁ Simona
Skialp Bobrovec
SVK 1:03:06 0:01:33
3.
KUZMOVÁ Janka
Maratón klub Rajec
SVK 1:03:31 0:01:58
4.
CHOVANOVÁ Monika
HK James Dolný Kubín
SVK 1:04:13 0:02:40
5.
VÁLEKOVÁ Veronika
TJ Družba Smrečany Žiar
SVK 1:04:40 0:03:07
6.
VIKISÁLYOVÁ Ivana
Ružomberok
SVK 1:06:07 0:04:34
7.
CHRANČOKOVÁ Daniela
-
SVK 1:06:20 0:04:47
8.
BALOŠÁKOVÁ Anna
AK Čadca
SVK 1:09:39 0:08:06
9.
JANČIOVÁ Zuzana
Moji ľudia Černová
SVK 1:09:45 0:08:12
10.
MACHAJOVÁ Sorča
Hk james dk
SVK 1:10:30 0:08:57
11.
DELINGEROVÁ Marie
Ski Fortex Moravský Beroun
CZE 1:11:18 0:09:45
12.
BABINSKÁ Miroslava
Bežecky klub Dolný Kubín
SVK 1:11:20 0:09:47
13.
LOPATOVA Dominika
Poprad
SVK 1:14:22 0:12:49
14.
PEŠKOVÁ Alžbeta
SVK 1:16:24 0:14:51
15.
PANISOVÁ Katka
ELEVEN RUN TEAM
SVK 1:17:04 0:15:31
16.
ZGODAVOVA Daniela
SVK 1:17:08 0:15:35
17.
MICHÁLKOVÁ Ludmila
SVK 1:17:25 0:15:52
18.
RONČÁKOVÁ Adriána
SVK 1:17:42 0:16:09
19.
KOLENIČOVÁ Katarina
SVK 1:18:06 0:16:33
20.
KLOBUŠIAKOVÁ Michaela
Bobrovec
SVK 1:18:17 0:16:44
21.
KRUPOVÁ Patrícia
Maximus Gym
SVK 1:20:07 0:18:34
22.
BRUNCKOVÁ Andrea
HK James Dolny Kubin
SVK 1:20:08 0:18:35
23.
ADAMCOVÁ Blanka
SVK 1:20:49 0:19:16
24.
ŠTRBOVÁ Maria
ULTRA Boľavé nohy
SVK 1:20:54 0:19:21
25.
MLYNARČÍKOVÁ Alexandra
HK James Dolný Kubín
SVK 1:22:41 0:21:08
26.
DOLEŽALOVÁ Anežka
Plamienka na Madagaskare
SVK 1:23:03 0:21:30
27.
DUDÁŠOVÁ Eva
plamienka.sk
SVK 1:23:50 0:22:17
28.
BUGANOVA Bibiana
Hk james dk
SVK 1:25:39 0:24:06
29.
POPRACOVÁ Drahomíra
Kežmarok
SVK 1:25:40 0:24:07
30.
LOMÁZOVÁ Simona
Metales Fixing
SVK 1:26:34 0:25:01

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.

Statistics

Number of registered250
Registered - Men197
Registered - Women53
Started241
Finished240