44. ZÁVOD MÍRU NEJMLADŠÍCH / 44. COURSE DE LA PAIX U17
DATE : | 04 - 6.9.2020 | PLACE : | Jevíčko |
---|
Summary
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | STORM Theodor |
Team Roskilde |
DEN | 0:19:56.85 | 0:00:00.00 |
2. | RAGILO Frank |
Cannibal team |
EST | 0:20:04.50 | 0:00:07.65 |
3. | TELECKÝ Štěpán |
Tj Favorit Brno |
CZE | 0:20:05.45 | 0:00:08.60 |
4. | HANNES Victor |
Acrog- Tormans -Balen BC |
BEL | 0:20:22.15 | 0:00:25.30 |
5. | PURTSCHELLER Jakob |
Austria |
AUT | 0:20:28.69 | 0:00:31.84 |
6. | SEEMAN Adam |
Tj Stadion Louny |
CZE | 0:20:31.52 | 0:00:34.67 |
7. | DUNÁR Dominik |
Slovensko |
SVK | 0:20:34.24 | 0:00:37.39 |
8. | NOVÁK Pavel |
TUFO Pardus Prostějov |
CZE | 0:20:37.33 | 0:00:40.48 |
9. | SIVOK Tomáš |
MŠK Žiar nad Hronom MIX |
SVK | 0:20:54.14 | 0:00:57.29 |
10. | MUROŇ Matyáš |
Tj Favorit Brno |
CZE | 0:20:58.68 | 0:01:01.83 |
11. | KUCHINKE Gabriel |
Team Brandenburg |
GER | 0:21:00.38 | 0:01:03.53 |
12. | ŠTEC Radovan |
TUFO Pardus Prostějov |
CZE | 0:21:01.15 | 0:01:04.30 |
13. | MRÁZ Daniel |
Mapei Merida Kaňkovský |
CZE | 0:21:03.21 | 0:01:06.36 |
14. | SVARRE Tobias |
Team Roskilde |
DEN | 0:21:07.69 | 0:01:10.84 |
15. | NOVÁK Samuel |
MŠK Žiar nad Hronom MIX |
SVK | 0:21:09.40 | 0:01:12.55 |
16. | VYSOČAN Daniel |
Tj Favorit Brno |
CZE | 0:21:12.72 | 0:01:15.87 |
17. | REIBSCH Jonas |
Team Brandenburg |
GER | 0:21:13.04 | 0:01:16.19 |
18. | HUISING Menno |
Westland WiL Vooruit |
NED | 0:21:20.15 | 0:01:23.30 |
19. | TAMM Lauri |
Cannibal team |
EST | 0:21:23.21 | 0:01:26.36 |
20. | MECHELEN Van Vlad |
Cannibal team |
BEL | 0:21:23.56 | 0:01:26.71 |
21. | GOJKOVIČ Nikcolas |
Croatia |
CRO | 0:21:24.82 | 0:01:27.97 |
22. | BITTNER Jan |
Mapei Merida Kaňkovský |
CZE | 0:21:25.05 | 0:01:28.20 |
23. | KONING Stef |
CC Forte Wielerzone Nederland |
NED | 0:21:26.90 | 0:01:30.05 |
24. | LUKEŠ Jan |
Carla. kupkolo |
CZE | 0:21:27.16 | 0:01:30.31 |
25. | CÍRKVA Vojtěch |
Roman Kreuziger Cycling Academy |
CZE | 0:21:28.15 | 0:01:31.30 |
26. | VANIČEK Šimon |
SPORTKOMPLEX Břeclav |
CZE | 0:21:29.78 | 0:01:32.93 |
27. | HAUGSTED Konrad |
Isorex Cycling Team |
DEN | 0:21:30.04 | 0:01:33.19 |
28. | ECKERSTORFER Benjamin |
Austria |
AUT | 0:21:30.44 | 0:01:33.59 |
29. | LUGTHART Sjors |
Westland WiL Vooruit |
NED | 0:21:30.99 | 0:01:34.14 |
30. | KOBLÍŽEK Vojtěch |
TUFO Pardus Prostějov |
CZE | 0:21:31.61 | 0:01:34.76 |
Links
- Startlist first stage - prologue / Startovní listina 1. etapy - prolog
- Stage race startlist - team members / Výpis členů týmů etapového závodu
- Stage race startlist / Startovní listina etapového závodu
- Startlist for the stage 3 / Startovní listina pro 3. etapu
- Startlist fifth stage - timetrial / Startovní listina 5. etapy - časovka