XTERRA CZECH - Herbis Trail run + Kids race
DATE : | 6.9.2020 | PLACE : | Křišťanovice |
---|
RESULTS RESULT
Official results
Summary
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | HOMOLA Jakub |
Triathlon Team Tábor |
CZE | 0:20:55.8 | 0:00:00.0 |
2. | SRCH Jiří |
Šu-Tri Prachatice |
CZE | 0:21:17.3 | 0:00:21.4 |
3. | VANĚČEK Petr |
Vacov |
CZE | 0:22:06.6 | 0:01:10.7 |
4. | HOUSKA David |
ITA | 0:23:41.1 | 0:02:45.2 | |
5. | BICAN František |
XTERRA Czech team |
CZE | 0:24:48.1 | 0:03:52.2 |
6. | PLÁNEK Karel |
Šumavský triatlon Prachatice |
CZE | 0:25:54.1 | 0:04:58.2 |
7. | HRON Jan |
Šumavský triatlon ( ŠUTRI ) |
CZE | 0:25:56.3 | 0:05:00.5 |
8. | OUŘEDNÍK Jakub |
Los Duos Tragikomikos |
CZE | 0:26:28.6 | 0:05:32.7 |
9. | MARKVART Vladislav |
Jdeme pod bednu |
CZE | 0:27:16.4 | 0:06:20.5 |
10. | BENEŠ Miloš |
Slavie Pracharice |
CZE | 0:27:53.3 | 0:06:57.5 |
11. | RICHTER Jakob |
TV H 26 |
GER | 0:34:13.4 | 0:13:17.5 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | ZLOCHOVÁ Simona |
Žena v domácnosti Bumbová |
CZE | 0:26:17.6 | 0:00:00.0 |
2. | KOCOURKOVÁ Jana |
Jedeme pod bednu |
CZE | 0:27:15.8 | 0:00:58.2 |
3. | RICHTER Hanna |
TV H26 |
GER | 0:34:13.9 | 0:07:56.2 |
4. | SATOROVÁ Drahoslava |
CZE | 0:38:07.4 | 0:11:49.7 | |
5. | TIRLO Tori |
BEL | 0:46:21.1 | 0:20:03.5 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | BORYCKI Mirosław |
POL | 0:40:59.1 | 0:00:00.0 | |
2. | VČELIŠ Michal |
RUN magazine team |
CZE | 0:41:32.6 | 0:00:33.4 |
3. | DEBNAR Martin |
Šutri Prachatice |
CZE | 0:45:52.1 | 0:04:53.0 |
4. | JIROUŠEK Marcel |
CZE | 0:48:26.9 | 0:07:27.7 | |
5. | KOČAŘ Jakub |
Šutri Prachatice |
CZE | 0:51:26.6 | 0:10:27.5 |
6. | VOJÍK František |
CZE | 0:57:34.1 | 0:16:35.0 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | CSIRIK Jiri |
mam rad pivo |
CZE | 1:26:56.7 | 0:00:00.0 |
2. | BLÁHA Jan |
AK Asics Kroměříž |
CZE | 1:29:18.7 | 0:02:22.0 |
3. | LOQUENZ Jan |
CZE | 1:33:02.2 | 0:06:05.5 | |
4. | JANATA Boris |
Kompava H-Triathlon Team |
SVK | 1:36:18.2 | 0:09:21.5 |
5. | FRASCONA Gabriele |
Fcz Team TriFunFit |
CZE | 1:41:30.0 | 0:14:33.2 |
6. | BROŽ Milan |
KOME klub Kraslice |
CZE | 1:43:56.5 | 0:16:59.8 |
7. | LEBEDA Vaclav |
CZE | 1:51:50.8 | 0:24:54.0 | |
8. | BOREŠ Ivan |
Kytarovi mazalove |
CZE | 2:18:16.3 | 0:51:19.6 |