Virtuálne charitatívne preteky - NENECHAJ SA PORAZIŤ

Running
DATE :19 - 25.10.2020 PLACE  :SR

Official results

Official results are not yet available on this websites

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
ZIMMERMANN Marián
Pro-body sport team
SVK 0:16:34 0:00:00
2.
PUŠKÁR Michal
BERNOHY.sk
SVK 0:16:43 0:00:09
3.
BOGDÁNYI Gabriel
Karlova Ves/AC Nové Zámky
SVK 0:21:14 0:04:40
4.
PADO Rudolf
Liptovský Mikuláš
SVK 0:22:20 0:05:46
5.
VASIČKANIN Martin
SVK 0:23:22 0:06:48
6.
FEJERČÁK Marián
ŠK Kriváň Liptovská Ondrašová
SVK 0:23:26 0:06:52
7.
SADLON Michal
SVK 0:24:00 0:07:26
8.
PILINSKY Michal
SVK 0:24:07 0:07:33
9.
GRÓF Nikolas
SVK 0:24:20 0:07:46
10.
LÁZNIČKA Libor
ŠK SFÉRA
SVK 0:24:21 0:07:47
11.
MARTIŠOVIČ Michal
SVK 0:24:59 0:08:25
12.
BALUŠÍK Boris
Otužilci z Podhradského mora
SVK 0:25:26 0:08:52
13.
ŠVARNAY Miroslav
SVK 0:25:34 0:09:00
14.
BIROŠČÁK Patrik
SVK 0:25:47 0:09:13
15.
TOMÁŠKO Milan
SVK 0:25:55 0:09:21
16.
BORZA Roman
VšZP
SVK 0:26:09 0:09:35
17.
FEHÉR Ludovit
LVS
SVK 0:26:28 0:09:54
18.
PÁLFY Attila
KKZ
SVK 0:26:36 0:10:02
19.
KALMÁR Ján
SVK 0:27:07 0:10:33
20.
OVCARČÍK Ján
SVK 0:27:15 0:10:41
21.
GULIAS Matej
DHZ Ba-Rača
SVK 0:27:39 0:11:05
22.
BÓDI Filip
Tribeč Riders
SVK 0:28:16 0:11:42
23.
HOUBA Vladimir
SVK 0:29:03 0:12:29
24.
SEDLÁČEK Michal
SVK 0:29:14 0:12:40
25.
BRAT Justin
SVK 0:29:59 0:13:25
26.
GAVAČ Robert
SVK 0:30:08 0:13:34
27.
TÓTH Ján
GoHealth
SVK 0:31:23 0:14:49
28.
BÁHIDSKÝ Ján
VšZP
SVK 0:32:25 0:15:51
29.
MALÍK Matej
SVK 0:32:26 0:15:52
30.
MICHLÍK Róbert
SVK 0:32:54 0:16:20
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
LÍŠKOVÁ Ivana
SVK 0:20:32 0:00:00
2.
GENČUROVÁ Jana
BERNOHY.sk
SVK 0:21:49 0:01:17
3.
KUNSTÁTOVÁ Marie
Šneci v běhu
CZE 0:23:29 0:02:57
4.
NAŇOVÁ Adriána
SVK 0:24:09 0:03:37
5.
ONDRÁŠIKOVÁ Soňa
SVK 0:24:10 0:03:38
6.
PASTUCHOVÁ Lucia
porád mám nervy
SVK 0:24:52 0:04:20
7.
OSUSKA Miriam
Porád mám nervy
SVK 0:24:54 0:04:22
8.
KRETTOVÁ Petra
SVK 0:24:56 0:04:24
9.
DOLEZALOVA Alena
SVK 0:25:00 0:04:28
10.
SCHMIDTOVÁ Zuzana
SVK 0:26:04 0:05:32
11.
HAŠČÁKOVÁ Katarina
SVK 0:26:05 0:05:33
12.
MARAKOVA Katarina
SVK 0:26:13 0:05:41
13.
ROHAĽOVÁ Lýdia
SVK 0:27:12 0:06:40
14.
NEDELKOVA Miriam
SVK 0:27:16 0:06:44
15.
HUDÁKOVÁ Mária
BI Runners
SVK 0:27:51 0:07:19
16.
SIMONICSOVÁ Ulrika
Nesvady
SVK 0:28:01 0:07:29
17.
SCHEDLBAUEROVA Monika
BI Runners
SVK 0:28:15 0:07:43
18.
IVANIČOVÁ Patrícia
SVK 0:28:34 0:08:02
19.
BOHUŠOVÁ Eva
SHEruns
SVK 0:28:36 0:08:04
20.
LUŠPAIOVÁ Veronika
SVK 0:28:42 0:08:10
21.
KAZÁROVÁ Monika
SVK 0:28:56 0:08:24
22.
LAUROVÁ Petra
SVK 0:28:58 0:08:26
23.
KRIŠTÓKOVÁ Klára
SVK 0:29:25 0:08:53
24.
STEFANCOVA Viera
SVK 0:29:25 0:08:53
25.
ŠVARNA Milad
SHEruns
SVK 0:29:33 0:09:01
26.
HÚSKOVÁ Janka
ROBOT IT
SVK 0:29:48 0:09:16
27.
STASOVÁ Katarína
SVK 0:30:08 0:09:36
28.
SIMONICSOVÁ Eva
Nesvady
SVK 0:30:09 0:09:37
29.
DUGOVICOVA Maria
SVK 0:30:22 0:09:50
30.
FRŰHWIRTH Zuzana
Bratislava
SVK 0:30:22 0:09:50

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.

Statistics

Number of registered116
Registered - Men45
Registered - Women71
Started116
Finished103