serie :
NOVA Vysočina Arena Tour
DATE : | 07 - 8.8.2021 | PLACE : | Nové Město na Moravě |
---|
ORGANIZER : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
RESULTS RESULT + DIPLOMS
Official results
- UCI Maraton - 85 km
- Trasa A absolutně
- Trasa A po kategorích
- Trasa B overall
- Trasa B by category
- Trasa C overall
- Trasa C by category
- Gravel a MTB Rallye by category
- Trasa JTM by category
- XCO + SJEZD - Děti 12-13 let by category
- Děti 12-13 let by category
- XCO + SJEZD - Děti 10-11 let by category
- Děti 10-11 let by category
- XCO + SJEZD - Děti 8-9 let by category
- Děti 8-9 let by category
- XCO + SJEZD - Děti 6-7 let by category
- Děti 6-7 let by category
- JT Downhill by category
- Děti do 5 let by category
- Odstrkovadla by category
Summary
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | ADEL Filip |
Superior Velsbike Team |
CZE | 3:04:25.1 | 0:00:00.0 |
2. | ULMAN Matouš |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 3:04:25.9 | 0:00:00.7 |
3. | SKÁLA Jaromír |
Rouvy Specialized Cycling Team |
CZE | 3:06:14.1 | 0:01:48.9 |
4. | RAUCHFUSS Marek |
Česká spořitelna - Accolade |
CZE | 3:08:50.3 | 0:04:25.2 |
5. | BUKSA Dominik |
Canyon Northwave MTB team |
CZE | 3:10:10.3 | 0:05:45.2 |
6. | STRNKA Tomáš |
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 3:10:55.6 | 0:06:30.4 |
7. | RYDVAL Filip |
D2 MONT MERIDA CYCLING TEAM |
CZE | 3:14:31.0 | 0:10:05.9 |
8. | HNÍK Karel |
D2Mont Merida |
CZE | 3:14:33.6 | 0:10:08.4 |
9. | GONDA Pavel |
Skils Bikegallery Hoteltime |
CZE | 3:21:56.5 | 0:17:31.3 |
10. | ŠORF Pavel |
Bike Freaks Holice |
CZE | 3:22:11.1 | 0:17:45.9 |
11. | HLŮŽEK Radim |
MONDRAKER racing team |
CZE | 3:22:11.4 | 0:17:46.2 |
12. | PÍSAŘ Jan |
Cycle Experts |
CZE | 3:22:47.5 | 0:18:22.3 |
13. | ŠINDELÁŘ Petr |
Velosport Domažlice |
CZE | 3:24:30.0 | 0:20:04.8 |
14. | RŮŽIČKA Zbyněk |
Rohozec Amulet Team |
CZE | 3:24:35.7 | 0:20:10.5 |
15. | SÖLTER Marcus |
Ostwest-Express |
GER | 3:28:41.9 | 0:24:16.8 |
16. | KOZÁK Tomáš |
CykloATOM |
CZE | 3:28:59.8 | 0:24:34.6 |
17. | VÁLEK Václav |
CZE | 3:33:39.7 | 0:29:14.5 | |
18. | SAKAŘ Radek |
eazycar.eu |
CZE | 3:34:21.2 | 0:29:56.0 |
19. | IZDNÝ Zdeněk |
UNIQA Jihlava |
CZE | 3:35:33.4 | 0:31:08.3 |
20. | SEDLÁČEK Pavel |
Rohozec Amulet Team |
CZE | 3:35:33.5 | 0:31:08.4 |
21. | NĚMEČEK Aleš |
PROMPT 2 Servis |
CZE | 3:36:48.5 | 0:32:23.4 |
22. | SOBEK Ondrej |
MONDRAKER racing team |
CZE | 3:38:59.0 | 0:34:33.8 |
23. | RŮTA Josef |
AXON Sport team |
CZE | 3:38:59.1 | 0:34:34.0 |
24. | ŘEHÁK Jiří |
eva.cz |
CZE | 3:39:27.0 | 0:35:01.8 |
25. | MAZGAJ Břetislav |
CZE | 3:39:27.1 | 0:35:02.0 | |
26. | LIBRA Mirek |
NOVATOP BIKE TEAM |
CZE | 3:40:48.4 | 0:36:23.2 |
27. | MÜLLER Patrik |
BIG SHOCK TEAM |
CZE | 3:45:08.8 | 0:40:43.7 |
28. | KUZMA Peter |
Cykloshop.sk |
SVK | 3:45:25.8 | 0:41:00.7 |
29. | KOTEN Adam |
MST Jihlava |
CZE | 3:45:33.6 | 0:41:08.4 |
30. | MYŠKA Filip |
CZE | 3:46:31.8 | 0:42:06.7 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | PAVELKOVÁ Klára |
SupGirls |
CZE | 3:48:02.8 | 0:00:00.0 |
2. | FLAŠAROVÁ Nikol |
ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM |
CZE | 3:48:53.7 | 0:00:50.8 |
3. | ŽÍDEKOVÁ Jana |
CYKLOTRENINK.com |
CZE | 4:03:04.1 | 0:15:01.3 |
4. | DRHOVÁ Kateřina |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 4:04:09.5 | 0:16:06.6 |
5. | HASELBERGEROVÁ Eva |
Born In Šumava |
CZE | 4:21:38.8 | 0:33:35.9 |
6. | PEJŠOVÁ Kristýna |
GHOST Team |
CZE | 4:22:37.3 | 0:34:34.5 |
7. | GÁVELOVÁ Petra |
CYKLOTRENINK.com |
CZE | 4:30:00.3 | 0:41:57.4 |
8. | BRUNCLÍKOVÁ Andrea |
CZE | 4:37:34.5 | 0:49:31.6 | |
9. | KOTENOVÁ Simona |
MST Jihlava |
CZE | 4:42:22.9 | 0:54:20.0 |
10. | PEZOVÁ Hana |
Autodoprava Jan Peza |
CZE | 5:09:29.3 | 1:21:26.4 |
11. | NÁBĚLKOVÁ Kateřina |
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 5:28:05.1 | 1:40:02.3 |
12. | ŠKODOVÁ Radka |
Swiss Nik Cycling Team |
CZE | 5:34:59.3 | 1:46:56.5 |
13. | KALBÁČOVÁ Dana |
šneci pumprdlíci |
CZE | 5:36:42.9 | 1:48:40.1 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | STROŽ Jan |
CZE | 1:57:26.3 | 0:00:00.0 | |
2. | BARTŮNĚK Marek |
CZE | 1:57:26.4 | 0:00:00.1 | |
3. | ZEITHAMMER Martin |
D2mont s.r.o.Merida cycling team |
CZE | 1:57:26.5 | 0:00:00.2 |
4. | ZEMENE Jakub |
D2mont s.r.o.Merida cycling team |
CZE | 1:59:22.7 | 0:01:56.4 |
5. | HLADÍK Josef |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 2:01:59.6 | 0:04:33.3 |
6. | REINER Jan |
Česká spořitelna - Accolade |
CZE | 2:02:03.8 | 0:04:37.5 |
7. | STYBLÍK Adam |
D2 MONT MERIDA CYCLING TEAM |
CZE | 2:02:13.9 | 0:04:47.6 |
8. | NERADIL Vojtěch |
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 2:04:11.7 | 0:06:45.3 |
9. | MALÍK Michal |
LAWI stars - GIANT |
CZE | 2:05:53.9 | 0:08:27.6 |
10. | PRUDEK Dominik |
CZE | 2:05:53.9 | 0:08:27.6 | |
11. | MOKRÝ Jakub |
MONDRAKER racing team |
CZE | 2:05:54.0 | 0:08:27.7 |
12. | TRTEK František |
žádný |
CZE | 2:05:58.0 | 0:08:31.7 |
13. | ŠTÍPALA Milan |
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 2:06:04.0 | 0:08:37.7 |
14. | KOŠŤÁL Tomáš |
SK BIKETIME BULLS PÍSEK |
CZE | 2:07:53.9 | 0:10:27.6 |
15. | MORÁVEK Roman |
Velocoachcz |
CZE | 2:07:54.2 | 0:10:27.9 |
16. | MATULKA Lukáš |
MONDRAKER racing team |
CZE | 2:08:06.4 | 0:10:40.1 |
17. | PICKA Petr |
Vokolek cycling team |
CZE | 2:08:06.9 | 0:10:40.6 |
18. | ŠTULA Daniel |
D2mont s.r.o.Merida cycling team |
CZE | 2:08:07.3 | 0:10:40.9 |
19. | TOMAN Petr |
Velosport Domažlice |
CZE | 2:08:07.4 | 0:10:41.0 |
20. | GROŠEK Filip |
Prodoli Racing Team |
CZE | 2:08:57.6 | 0:11:31.3 |
21. | HORÁČEK Radim |
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 2:09:42.2 | 0:12:15.9 |
22. | ČAPEK Jan |
AUTHOR MASTERS |
CZE | 2:09:42.4 | 0:12:16.1 |
23. | BRABEC David |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 2:09:43.4 | 0:12:17.1 |
24. | ŠÍPAL Ivan |
AUTHOR MASTERS |
CZE | 2:09:44.6 | 0:12:18.3 |
25. | JASAN Lukáš |
Velosport Domažlice |
CZE | 2:09:46.7 | 0:12:20.4 |
26. | KUČERA Josef |
CZE | 2:10:00.6 | 0:12:34.3 | |
27. | VOPÁLENSKÝ Martin |
JH Cycling |
CZE | 2:12:50.3 | 0:15:24.0 |
28. | KLÁR Martin |
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 2:13:03.4 | 0:15:37.1 |
29. | MELKES Kryštof |
MONDRAKER racing team |
CZE | 2:13:22.6 | 0:15:56.3 |
30. | ŘETICKÝ Vojtěch |
CZE | 2:14:14.4 | 0:16:48.1 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | NAVRKALOVÁ Nikola |
D2mont Merida Cycling Team |
CZE | 2:28:33.0 | 0:00:00.0 |
2. | PAVLÍKOVÁ Ivana |
Bike-Life Brno |
CZE | 2:38:07.7 | 0:09:34.6 |
3. | URBANOVÁ Alena |
ACTIVE TOUR - STAMIMAX TEAM |
CZE | 2:42:05.6 | 0:13:32.6 |
4. | GIERGIELOVÁ Markéta |
MONDRAKER racing team |
CZE | 2:44:13.6 | 0:15:40.6 |
5. | PRASKÁ Vendulka |
KILPI KOME KLUB |
CZE | 2:46:16.6 | 0:17:43.6 |
6. | ČUPOVÁ Jana |
NOVATOP BIKE TEAM |
CZE | 2:49:25.1 | 0:20:52.1 |
7. | JAKUBIČKOVÁ Hana |
ŘLP |
CZE | 2:51:10.8 | 0:22:37.7 |
8. | ORÁLKOVÁ Kamila |
SK NMNM |
CZE | 2:52:41.1 | 0:24:08.0 |
9. | KUDLÁČKOVÁ Pavla |
GHOST Team |
CZE | 2:54:43.6 | 0:26:10.5 |
10. | HEGNER Petra |
PUNK,PLEASURE&PAIN!!! |
CZE | 2:56:09.9 | 0:27:36.9 |
11. | KARCHŇÁKOVÁ Kateřina |
KAR sport |
CZE | 3:00:49.3 | 0:32:16.2 |
12. | NÁBĚLKOVÁ Adéla |
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 3:01:50.5 | 0:33:17.5 |
13. | PODMANICKA Ivana |
CZE | 3:01:50.9 | 0:33:17.9 | |
14. | VČELAŘÍKOVÁ Michaela |
Cyklo team Kolárna |
CZE | 3:04:35.2 | 0:36:02.2 |
15. | SVÍTKOVÁ Lucie |
UME TEAM |
CZE | 3:04:52.1 | 0:36:19.1 |
16. | VÁCHOVÁ Petra |
Extem Team Vystrkov |
CZE | 3:05:53.0 | 0:37:19.9 |
17. | OSTRČILOVÁ Dája |
copr přeštice |
CZE | 3:13:16.9 | 0:44:43.9 |
18. | PÝCHOVÁ Petra |
Na jedno |
CZE | 3:21:06.9 | 0:52:33.8 |
19. | VOKURKOVÁ Gabriela |
CZE | 3:44:33.0 | 1:15:59.9 | |
20. | MUTLOVÁ Natálie |
TJ Spartak Třebíč |
CZE | 3:50:43.9 | 1:22:10.9 |
21. | REZKOVÁ Renáta |
Cobram team |
CZE | 3:51:00.4 | 1:22:27.4 |
22. | FABUĽOVÁ Anna |
SVK | 3:59:26.5 | 1:30:53.5 | |
23. | KOCHÁNKOVÁ Hana |
Česká Spořitelna Hobby A |
CZE | 4:05:47.3 | 1:37:14.3 |
24. | DVOŘÁKOVÁ Olga |
CZE | 4:12:48.7 | 1:44:15.6 | |
25. | PLÁŠKOVÁ Pavla |
CZE | 4:35:17.6 | 2:06:44.6 | |
26. | FILIPOVÁ Dagmar |
CZE | 4:40:13.6 | 2:11:40.5 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | SMRČKA Jan |
Eurofoam Sport Team |
CZE | 1:14:19.4 | 0:00:00.0 |
2. | LISIČAN Petr |
UNLIMITED KM TRADING CZ |
CZE | 1:14:19.4 | 0:00:00.0 |
3. | SCHMIER Petr |
CZE | 1:14:19.7 | 0:00:00.2 | |
4. | DŘEVOJÁNEK Jan |
CYKLOMIRA RACING |
CZE | 1:14:21.8 | 0:00:02.3 |
5. | BĚLKA Lukáš |
AKTIVIT Nový Bor |
CZE | 1:14:24.8 | 0:00:05.3 |
6. | TRUHLÁŘ Josef |
PREMIUM HOTEL Znojmo |
CZE | 1:15:21.1 | 0:01:01.6 |
7. | PETRŮ Martin |
Head Pro Team Opava |
CZE | 1:15:22.8 | 0:01:03.3 |
8. | CHRUDIMSKÝ Radek |
Česká Spořitelna |
CZE | 1:16:16.6 | 0:01:57.1 |
9. | SMEJKAL Adam |
BRILON RACING TEAM MB |
CZE | 1:16:23.8 | 0:02:04.3 |
10. | MAYER Jakub |
KC Slavia Praha |
CZE | 1:16:24.3 | 0:02:04.8 |
11. | KAŠTÁNEK Martin |
ebm-papst CZ |
CZE | 1:16:24.3 | 0:02:04.8 |
12. | FORSTER Martin |
CZE | 1:16:34.9 | 0:02:15.4 | |
13. | PŮLPÁN Matěj |
SCOTTMTB.CZ |
CZE | 1:17:27.6 | 0:03:08.1 |
14. | MATĚJKA Jakub |
Dovedové Křešín |
CZE | 1:18:07.6 | 0:03:48.1 |
15. | FRÜHBAUER Tomáš |
CZE | 1:18:30.8 | 0:04:11.3 | |
16. | STICHA David |
VEUS Vyškov |
CZE | 1:18:31.3 | 0:04:11.8 |
17. | RYŠAVÝ David |
ENDEKA BASTA team |
CZE | 1:18:45.6 | 0:04:26.1 |
18. | BALÁK Pavel |
Moravec team |
CZE | 1:18:46.8 | 0:04:27.3 |
19. | BLAŽEK Jakub |
Gepard Finance Cycling Team |
CZE | 1:19:44.6 | 0:05:25.1 |
20. | PLZENSKÝ Aleš |
Brdonoš Team/ Ghost Team |
CZE | 1:19:51.0 | 0:05:31.5 |
21. | HLODAN Lukas |
ENDEKA BASSTA team |
CZE | 1:19:52.2 | 0:05:32.7 |
22. | HVOLKA Petr |
KILPI racing team |
CZE | 1:19:54.5 | 0:05:35.0 |
23. | KUČERA Jiří |
WINNERS Znojmo |
CZE | 1:19:56.5 | 0:05:37.0 |
24. | PECHEK Jan |
kola bakus |
CZE | 1:20:11.0 | 0:05:51.6 |
25. | RUDŇANSKÝ Maxim |
Cyklistická tour |
SVK | 1:20:39.5 | 0:06:20.0 |
26. | RUBAČ Tomáš |
Head Pro Team Opava |
CZE | 1:21:00.5 | 0:06:41.0 |
27. | HAMERNÍK Jaroslav |
LOMAX Česká Třebová |
CZE | 1:21:00.8 | 0:06:41.3 |
28. | BLAŽEK Tomáš |
AUTO-ELI |
CZE | 1:21:37.6 | 0:07:18.1 |
29. | MATĚJKA Michal |
Dovedové Křešín |
CZE | 1:21:57.9 | 0:07:38.4 |
30. | HUSEK Karel |
EDLINE MTB Team |
CZE | 1:22:09.7 | 0:07:50.2 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | BLAŽKOVÁ Vendula |
Auto MERCIA |
CZE | 1:34:03.9 | 0:00:00.0 |
2. | MARTINCOVÁ Andrea |
ENDEKA BASSTA team |
CZE | 1:35:07.4 | 0:01:03.4 |
3. | MATĚJKOVÁ Kristýna |
Dovedové Křešín |
CZE | 1:35:35.7 | 0:01:31.7 |
4. | MATYSÍK Kateřina |
Matysík MTB Racing |
CZE | 1:36:08.7 | 0:02:04.7 |
5. | REJMANOVÁ Eliška |
ENDEKA BASSTA team |
CZE | 1:36:53.9 | 0:02:49.9 |
6. | PŮLPÁNOVÁ Bohdana |
www.scottmtb.cz |
CZE | 1:38:17.1 | 0:04:13.1 |
7. | ODEHNALOVÁ Klára |
Cyklo team Kolárna |
CZE | 1:38:58.9 | 0:04:54.9 |
8. | HORÁKOVÁ Ines |
UNLIMITED KM TRADING CZ |
CZE | 1:40:04.7 | 0:06:00.7 |
9. | PAVELKOVÁ Barbora |
SupGirls |
CZE | 1:40:40.1 | 0:06:36.2 |
10. | DVOŘÁKOVÁ Šárka |
Atlanta Team |
CZE | 1:41:13.1 | 0:07:09.2 |
11. | JANÍČKOVÁ Adriana |
Sršáni Ostrava |
CZE | 1:41:48.6 | 0:07:44.6 |
12. | FUTÓ Tereza |
SPORT TEAM HRÁDEK |
CZE | 1:43:42.8 | 0:09:38.8 |
13. | PETSCHOVÁ Kristýna |
vebrovyboudy.com |
CZE | 1:48:03.6 | 0:13:59.6 |
14. | ŘÍHOVÁ Lucie |
Sazička a Žemlička Zastávka |
CZE | 1:49:04.2 | 0:15:00.2 |
15. | HUMLOVA Miroslava |
Stanley Black&decker |
CZE | 1:51:22.8 | 0:17:18.8 |
16. | HRUBÁ Hana |
Velkotržnice Lipence |
CZE | 1:54:04.1 | 0:20:00.1 |
17. | KOČOVÁ Barbora |
INT CZ |
CZE | 1:54:58.8 | 0:20:54.8 |
18. | KUCHAŘÍKOVÁ Nikola |
CZE | 1:55:05.6 | 0:21:01.6 | |
19. | WITTNEROVÁ Bronislava |
CZE | 1:56:38.2 | 0:22:34.2 | |
20. | ROČKOVÁ Romana |
Bike Freaks Holice |
CZE | 2:01:03.0 | 0:26:59.0 |
21. | HRIVIKOVA Eva |
LAWI Stars - LIV |
SVK | 2:01:11.3 | 0:27:07.3 |
22. | TUREČKOVÁ Lenka |
CZE | 2:01:11.8 | 0:27:07.8 | |
23. | KOLÁŘOVÁ Petra |
CZE | 2:05:00.2 | 0:30:56.2 | |
24. | ANÝŽOVÁ Kateřina |
MONDRAKER racing team |
CZE | 2:05:29.7 | 0:31:25.7 |
25. | HEŘMANOVÁ Irena |
CZE | 2:05:30.8 | 0:31:26.8 | |
26. | MAČUROVÁ Hana |
CZE | 2:05:33.1 | 0:31:29.1 | |
27. | ONDROVÁ Kateřina |
CZE | 2:09:42.0 | 0:35:38.0 | |
28. | KAMANOVÁ Kateřina |
NKT KABLO |
CZE | 2:17:45.9 | 0:43:41.9 |
29. | HURTOVÁ Lucie |
CZE | 2:20:51.7 | 0:46:47.7 | |
30. | NOVOTKOVA Klára |
CZE | 2:21:53.9 | 0:47:49.9 |
Races in series
- Praha - Karlštejn Tour České spořitelny
- Hustopeče Agrotec Tour ŠKODA AUTO
- Orlík Tour Kooperativy
- Kraličák MTB Tour CARDION
- Bikemaraton Drásal České spořitelny
- Trans Brdy s 211
- Bikemaraton Beroun Kooperativy
- Šumavský MTB Maraton STRABAG
- Manitou Železné hory CARDION
- Znojmo Burčák Tour České spořitelny
- Plzeňská MTB 50 Kooperativy
- Mladá Boleslav Tour ŠKODA AUTO
- Oderská Mlýnice Lesy České republiky
- Ralsko MTB Tour ŠKODA AUTO