serie : serie logo

Kona Enduro Race Špičák

MTB
DATE :12.9.2021 PLACE  :Špičák na Šumavě

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
MYŠÍK Milan
TREK KUR ENDURO
CZE 0:25:19.1 0:00:00.0
2.
BLÁHA Vojtěch
Rock Machine Cyklomax enduro team
CZE 0:25:32.4 0:00:13.2
3.
KLOKOČKA Vojtěch
BIKESTRIKE.COM
CZE 0:26:25.9 0:01:06.7
4.
PIVNIČKA Jakub
Bikestrike
CZE 0:26:35.3 0:01:16.1
5.
LETÁK Petr
Whyte racing team
CZE 0:27:15.7 0:01:56.5
6.
ŽILÁK František
Rock Machine Cyklomax enduro team
CZE 0:27:16.4 0:01:57.2
7.
TOPÓR Michał
NS Bikes Trezado
POL 0:27:47.9 0:02:28.7
8.
FRENK Petr
Protocycles
CZE 0:27:58.9 0:02:39.7
9.
FIEDLER Zdeněk
Čistý sport
CZE 0:28:01.4 0:02:42.2
10.
HARTL Štěpán
Snowboard Zezula
CZE 0:28:04.5 0:02:45.3
11.
PATÁK Jiří
MONDRAKER ENDURO TEAM
CZE 0:28:08.1 0:02:48.9
12.
PUFFER Dominik
FDF Bike Shop
CZE 0:28:12.7 0:02:53.5
13.
SCHUBERT Marc
ShredErz e.V.
GER 0:28:17.2 0:02:58.0
14.
SCHUBERT André
ShredErz eV
GER 0:28:22.9 0:03:03.7
15.
LINDNER Kevin
ShredERZ
GER 0:28:26.8 0:03:07.7
16.
RYŠKA Radomír
CZE 0:28:29.5 0:03:10.3
17.
DOLEŽAL Luboš
Čistý sport
CZE 0:28:33.3 0:03:14.2
18.
ALBER Lennard
Procraft Racing Team, TSV Neckartenzlingen
GER 0:28:37.9 0:03:18.7
19.
CASKA Ivo
PTBshop.cz
CZE 0:28:40.0 0:03:20.8
20.
MAROUL Tomáš
GAPP System - Kolofix
CZE 0:28:44.6 0:03:25.4
21.
MORAWSKI Filip
CZE 0:28:51.0 0:03:31.8
22.
BARTŮNĚK Ota
KRAB CYCLES
CZE 0:28:52.5 0:03:33.3
23.
LUNZER Maximilian
GER 0:29:00.7 0:03:41.6
24.
ADAMI Maxim
Bikeporn - Chimpanzee Team
CZE 0:29:02.2 0:03:43.0
25.
DVOŘÁK Jakub
CZE 0:29:07.6 0:03:48.4
26.
FOCKENBERGER Timmy
Radwerker.at Levelnine
AUT 0:29:11.9 0:03:52.7
27.
HYNČICA Vlastimil
Top on Trail
CZE 0:29:12.6 0:03:53.4
28.
ŠRAIL Milan
MMMM
CZE 0:29:14.1 0:03:54.9
29.
KŘÍŽEK Miroslav
Commencal FDF Team
CZE 0:29:21.3 0:04:02.1
30.
KULHAVÝ Radek
Protocycles
CZE 0:29:24.4 0:04:05.2
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
PRŮDKOVÁ Barbora
Multicraft MTB Team
CZE 0:29:27.7 0:00:00.0
2.
DRENGUBÁKOVÁ Andrea
N1 TEAM
CZE 0:31:53.1 0:02:25.4
3.
HAVLICKÁ Kristýna
Rock Machine Cyklomax enduro team
CZE 0:32:50.6 0:03:22.9
4.
NESTLEROVA Fejola Stepanka
CZE 0:32:59.0 0:03:31.3
5.
BALÍKOVÁ Pavla
Trek Staněk Sport
CZE 0:33:43.5 0:04:15.8
6.
LIŠKOVÁ Simona
CZE 0:35:14.1 0:05:46.4
7.
RICHTEROVÁ Jana
KOLA-BBM.CZ
CZE 0:37:10.5 0:07:42.8
8.
JOHANÍKOVÁ Monika
CZE 0:39:45.2 0:10:17.5

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.