Super Sprint triatlon Zlín

Triathlon
DATE :25 - 26.9.2021 PLACE  :Zlín

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
MARTIN David
TITAN TRILIFE
CZE 0:16:15.1 0:00:00.0
2.
ČERVENKA Lukáš
Triatlon Loko Beroun
CZE 0:16:17.8 0:00:02.7
3.
VÁCLAVÍK Filip
TITAN TRILIFE
CZE 0:16:35.8 0:00:20.7
4.
MAREK Jakub
KONRAD TOOLS TEAM
CZE 0:16:39.1 0:00:24.0
5.
ELIÁŠ David
TRI KLUB Příbram
CZE 0:16:41.6 0:00:26.4
6.
HRADIL Pavel
TITAN TRILIFE
CZE 0:16:44.1 0:00:28.9
7.
JURÁNEK Lukáš
X-Team BaNo
CZE 0:16:45.4 0:00:30.3
8.
MICHÁLEK Šimon
TRI KLUB Příbram
CZE 0:16:47.4 0:00:32.3
9.
HOMOLA Jakub
Triathlon Team Tábor
CZE 0:16:51.3 0:00:36.2
10.
KŘÍŽ Tomáš
TITAN TRILIFE
CZE 0:16:53.9 0:00:38.8
11.
KNEJZLÍK Tomáš
Tri club Česká Lípa
CZE 0:17:05.5 0:00:50.3
12.
GAJDOŠ Ondřej
Sport Future Group
CZE 0:17:06.8 0:00:51.7
13.
LUKEŠ Matěj
Triatlon Plzeň
CZE 0:17:07.8 0:00:52.6
14.
KOROUS David
Triathlon Team Tábor
CZE 0:17:08.4 0:00:53.3
15.
MICHÁLEK Filip
TRI KLUB Příbram
CZE 0:17:17.6 0:01:02.4
16.
KINDL Marek
TRI KLUB Příbram
CZE 0:17:27.6 0:01:12.4
17.
HRDLIČKA Matěj
ROAD2KONA
CZE 0:17:30.9 0:01:15.8
18.
CHMÁTAL David
TRI KLUB Příbram
CZE 0:17:31.1 0:01:16.0
19.
SOUČEK Jakub
Triatlon Plzeň
CZE 0:17:35.7 0:01:20.6
20.
BEDNARSKÝ Václav
TITAN TRILIFE
CZE 0:17:44.5 0:01:29.4
21.
MITTNER Jakub
VOKOLOPOLE
CZE 0:17:44.6 0:01:29.5
22.
JAHODA Vojtěch
Triathlon Team Tábor
CZE 0:17:47.0 0:01:31.9
23.
CIHLÁŘ Jakub
TRI KLUB Příbram
CZE 0:17:47.6 0:01:32.4
24.
SKOŘEPA Adam
SPARTAK TRUTNOV
CZE 0:17:54.6 0:01:39.5
25.
STREJC Michal
Triatlon Plzeň
CZE 0:17:55.3 0:01:40.1
26.
BÍBA Mikuláš
Triatlon Plzeň
CZE 0:18:01.8 0:01:46.7
27.
KOZOJED Ondřej
Triathlon Team Tábor
CZE 0:18:09.4 0:01:54.3
28.
PROCHÁZKA Matěj
TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice
CZE 0:18:09.5 0:01:54.3
29.
BŘEZNA Matěj
TJ Spartak Třebíč
CZE 0:18:11.0 0:01:55.9
30.
GRÖSCHL Vojtěch
TCV Jindřichův Hradec
CZE 0:18:18.1 0:02:03.0
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
JURÁNKOVÁ Heidi
X-Team BaNo
CZE 0:18:54.2 0:00:00.0
2.
BALCAROVÁ Julie
Here To Win team
CZE 0:18:56.3 0:00:02.0
3.
STUPKOVÁ Barbora
Triatlon Plzeň
CZE 0:19:30.3 0:00:36.1
4.
JEDLIČKOVÁ Barbora
Triatlon Plzeň
CZE 0:19:33.0 0:00:38.7
5.
RYŠÁVKOVÁ Emma
KONRAD TOOLS TEAM
CZE 0:19:52.7 0:00:58.4
6.
MIKLIŠOVÁ Lucie
TITAN TRILIFE
CZE 0:20:00.4 0:01:06.1
7.
HORŇOVÁ Adriana
KONRAD TOOLS TEAM
CZE 0:20:02.1 0:01:07.8
8.
CHYTILOVÁ Kateřina
Triatlon Plzeň
CZE 0:20:04.7 0:01:10.5
9.
SROGOŇOVÁ Alena
PROFI SPORT Cheb
CZE 0:20:15.6 0:01:21.4
10.
JADRNÍČKOVÁ Šárka
SK Kopřivnice
CZE 0:20:22.3 0:01:28.1
11.
CHMÁTALOVÁ Adéla
TRI KLUB Příbram
CZE 0:20:25.2 0:01:31.0
12.
CHOVANEČKOVÁ Nikola
TITAN TRILIFE
CZE 0:20:48.2 0:01:54.0
13.
RUTAROVÁ Karolína
Triatlon Plzeň
CZE 0:20:55.1 0:02:00.8
14.
POZLEROVÁ Edita
OMT
CZE 0:21:02.1 0:02:07.9
15.
MARKOVÁ Nela
Triatlon Plzeň
CZE 0:21:03.8 0:02:09.6
16.
PROCHÁZKOVÁ Nikola
KONRAD TOOLS TEAM
CZE 0:21:09.1 0:02:14.9
17.
ŠTRAMBERSKÁ Dorota
TITAN TRILIFE
CZE 0:21:12.2 0:02:17.9
18.
SVOBODOVÁ Eliška
TJ Spartak Třebíč
CZE 0:21:14.2 0:02:19.9
19.
VOJTĚŠKOVÁ Barbora
TITAN TRILIFE
CZE 0:21:18.1 0:02:23.8
20.
KŮRKOVÁ Karolína
TCV Jindřichův Hradec
CZE 0:21:33.8 0:02:39.6
21.
KARBANOVÁ Marie
TJ Nová Paka
CZE 0:21:33.8 0:02:39.6
22.
FIXOVÁ Anna
Tri club Česká Lípa
CZE 0:21:43.6 0:02:49.3
23.
ZAVŘELOVÁ Adéla
Elite Sport Boskovice
CZE 0:21:46.2 0:02:52.0
24.
DVOŘÁKOVÁ Petra
KONRAD TOOLS TEAM
CZE 0:21:48.5 0:02:54.2
25.
TÁBORSKÁ Lenka
TJ BIŽU JBC
CZE 0:21:49.1 0:02:54.8
26.
CHURAVÁ Veronika
Triatlon Plzeň
CZE 0:22:00.2 0:03:05.9
27.
MUSILOVÁ Nikola
TCV Jindřichův Hradec
CZE 0:22:28.7 0:03:34.5
28.
FICOVÁ Markéta
TT Příbram, z. s.
CZE 0:22:28.9 0:03:34.6
29.
BEDNÁŘOVÁ Nela
TJ Spartak Třebíč
CZE 0:22:32.9 0:03:38.7
30.
PITRMANOVÁ Kateřina
LOKO Trutnov
CZE 0:22:41.4 0:03:47.2

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.