Trenčín inline 2022 - INLINE+KOLOBEH

inline
DATE :6.8.2022 PLACE  :Trenčín

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
BENEDIK Lukas
RRTC Košice
SVK 1:15:47.6 0:00:00.0
2.
ZGRZYWA Marek
Jabra Roller Team
POL 1:15:48.1 0:00:00.5
3.
SKRZYPIEC Kamil
Enes Roller Team
POL 1:15:57.6 0:00:10.0
4.
CHOJNACKI Bartłomiej
Enes Roller Team
POL 1:21:05.7 0:05:18.1
5.
HASTÍK Kamil
Tempish Heartbeat inline
CZE 1:21:07.3 0:05:19.7
6.
JELÍNEK Jan
CSC Košice
CZE 1:21:42.7 0:05:55.0
7.
NOCUŃ Mateusz Nocuń
KKSW KRAK
POL 1:21:43.2 0:05:55.5
8.
SLOTTA Michal
Inline Club Žilina
SVK 1:21:46.7 0:05:59.1
9.
PETRO Pavol
RKIC Košice
SVK 1:21:47.4 0:05:59.8
10.
NAGACZ Igor
Habys Jasło
POL 1:21:48.3 0:06:00.7
11.
OLSZOWSKI Henryk
KKSW KRAK
POL 1:21:51.2 0:06:03.6
12.
ŠPENDEL Igor
Rkinline Kosice
SVK 1:21:54.9 0:06:07.3
13.
NEMEC Henrich
LUIGINO.sk
SVK 1:25:58.0 0:10:10.4
14.
ŠMIDA Ján
Krompachy
SVK 1:26:00.6 0:10:13.0
15.
JELÍNEK Jan
LUIGINO.cz
CZE 1:26:08.7 0:10:21.1
16.
ŠRUBAŘ Jan
In-line Třinec
SVK 1:26:20.6 0:10:32.9
17.
SCHOLZ Lukas
Powerslide
CZE 1:27:47.4 0:11:59.7
18.
ŠVEC Štefan
Dubnica nad Váhom
SVK 1:27:47.7 0:12:00.1
19.
MIKLOSSI Alexander
RKIC kosice
SVK 1:28:12.8 0:12:25.2
20.
FIGALLA Vilém
Olomouc
CZE 1:29:33.4 0:13:45.8
21.
JERZY Zoladek
Kksw krak rollerblade
POL 1:32:07.7 0:16:20.1
22.
ALEKSANDROWICZ Jacek
KKSW KRAK
POL 1:32:34.5 0:16:46.8
23.
VRÁBEL Marián
Žabiačik Žilina
SVK 1:33:30.1 0:17:42.5
24.
WYPYCH Sebastian
KKSW KRAK
POL 1:33:35.6 0:17:48.0
25.
KOŚCIELNIAK Witold
KKSW
POL 1:33:36.6 0:17:49.0
26.
ZIOŁO Jarosław
Silesia Skating Tempish Team
POL 1:33:39.9 0:17:52.3
27.
ZIMA Juraj
CSC Košice
SVK 1:33:40.4 0:17:52.8
28.
HLAVOŇ Michal
Inline Club Žilina
SVK 1:33:41.9 0:17:54.3
29.
ENGLER Jakub
RRTC
SVK 1:33:43.6 0:17:56.0
30.
HEIDENFELDER Heinz
AUT 1:33:56.5 0:18:08.9
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
GLAMKOWSKA Aleksandra
Uks Orlica
POL 1:30:30.4 0:00:00.0
2.
DOHANIČOVÁ Claudia
CSC Košice
SVK 1:34:22.8 0:03:52.3
3.
ADAMCZUK Amelia
Enes Roller Team
POL 1:34:23.8 0:03:53.3
4.
KOSTKOVÁ Nikola
In-line Třinec
CZE 1:42:10.8 0:11:40.4
5.
BUKOVSKÁ Radka
X - Trail Orlová
CZE 1:44:30.9 0:14:00.5
6.
MLYNÁRIKOVÁ Stanislava
Inline Borievka
SVK 1:47:08.0 0:16:37.6
7.
SÝKOROVÁ Júlia
Inline Club Žilina
SVK 1:48:10.6 0:17:40.2
8.
BENEDIKOVÁ Jana
RRTC Košice
SVK 1:54:44.8 0:24:14.4
9.
OUDOVÁ Jana
IN-LINE AKADEMIE
SVK 1:59:01.5 0:28:31.1

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.

Statistics

Number of registered296
Registered - Men202
Registered - Women94
Started216
Finished209