Beh nočným Breznom

Running
DATE :13.8.2022 PLACE  :Brezno

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
ĎURICA Peter
Club RUN for FUN
SVK 0:22:53 0:00:00
2.
FRAŇO Peter
Salomon/Suunto
SVK 0:23:55 0:01:02
3.
VETRÁK Ján
AK STEEPLE Poprad / Hnúšťa
SVK 0:25:28 0:02:35
4.
WURST Milan
-
SVK 0:25:51 0:02:58
5.
KVIETOK Paťo
Active planet
SVK 0:25:58 0:03:05
6.
MELICHERČÍK Marián
AK Danica Zvolen
SVK 0:26:13 0:03:20
7.
PATRÁŠ Peter
Makalu
SVK 0:26:21 0:03:28
8.
SÝKORA Daniel
POPRAD
SVK 0:26:30 0:03:37
9.
SENTANDRÁŠI Stanislav
Marathon BB Team
SVK 0:26:37 0:03:44
10.
SIMONICS Kevin
AC Nové Zámky
SVK 0:26:48 0:03:55
11.
KREDATUS Ivan
Marathon BB Team
SVK 0:27:03 0:04:10
12.
PÁLENÍK Matúš
Atletický klub Mostáreň Brezno
SVK 0:27:15 0:04:22
13.
KRÁĽ Matúš
AC Nové Zámky
SVK 0:27:19 0:04:26
14.
ŠPERKA Filip
SYKORA TRAINING GROUP
SVK 0:27:41 0:04:48
15.
KOVALANČÍK Martin
Trian ŠK UMB Banská Bystrica
SVK 0:27:56 0:05:03
16.
LAFFÉRS Lukáš
Team TeleDat LBK
SVK 0:27:58 0:05:05
17.
KOVAČIK Jakub
Klub Biatlonu Ćierny Balog
SVK 0:27:58 0:05:05
18.
CABAN Timo
SkialpPoint Skialp4u
SVK 0:28:18 0:05:25
19.
GLEZGO Juraj
-UMB Biatlon team
SVK 0:28:33 0:05:40
20.
TEŠLÁR Štefan
DHZ Poniky
SVK 0:28:42 0:05:49
21.
MELICHERČÍK Ján
AK Danica Zvolen
SVK 0:28:54 0:06:01
22.
MOROZ Peter
BANSKA BYSTRICA
SVK 0:28:59 0:06:06
23.
ŠPERKA Marek
SYKORA TRAINING GROUP
SVK 0:29:15 0:06:22
24.
PILIARKIN Miroslav
X
SVK 0:29:25 0:06:32
25.
TEREK Radoslav
Pohorela
SVK 0:29:40 0:06:47
26.
IŠTVÁN Michal
.
SVK 0:29:46 0:06:53
27.
TRÉGER Tomáš
X
SVK 0:29:52 0:06:59
28.
MONIŠ Gregor
FBC Horehronec
SVK 0:29:54 0:07:01
29.
GOLIAN Peter
nie je
SVK 0:30:04 0:07:11
30.
LUKÁČ Eduard
Na Plný Buben – Praxuj.sk
SVK 0:30:07 0:07:14
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
POLIAKOVÁ Terézia
X
SVK 0:29:03 0:00:00
2.
SLIVKOVÁ Viera
BREZNO
SVK 0:29:20 0:00:17
3.
VETRÁKOVÁ Stanislava
Hnúšťa
SVK 0:33:21 0:04:18
4.
GIERTLOVÁ Lívia
Odhodlaný
SVK 0:33:22 0:04:19
5.
BUBELÍNYOVÁ Petra
-
SVK 0:33:54 0:04:51
6.
NEMCOKOVA Ivana
X
SVK 0:34:25 0:05:22
7.
JUROŠOVÁ Martina
X
SVK 0:34:33 0:05:30
8.
JUROŠOVÁ Júlia
FBC Horehronec
SVK 0:35:11 0:06:08
9.
FILKOROVÁ Andrea
Andrea Filkorová
SVK 0:35:27 0:06:24
10.
FILIPKOVÁ Ivana
-
SVK 0:35:28 0:06:25
11.
VONKOMEROVÁ Jana
ŽP Informatika Podbrezová
SVK 0:35:29 0:06:26
12.
ŠTULRAJTEROVÁ Janka
-
SVK 0:35:53 0:06:50
13.
LACKOVÁ Eva
Princezné
SVK 0:35:57 0:06:54
14.
ADAMEKOVÁ Daša
Michalová
SVK 0:36:01 0:06:58
15.
BELKOVÁ Zuzana
Darvin.sk
SVK 0:36:01 0:06:58
16.
POHORELCOVÁ Janka
Horehron
SVK 0:36:13 0:07:10
17.
HAHNOVA Alexandra
Valaská
SVK 0:36:43 0:07:40
18.
KAPRALOVA Anna
UMB biathlon team
SVK 0:36:45 0:07:42
19.
NEMČÁKOVÁ Mária
Čiernohronská železnica
SVK 0:38:24 0:09:21
20.
BÍLKOVÁ Mária
Čiernohronská železnica
SVK 0:38:35 0:09:32
21.
ŠPERKOVÁ Blanka
X
SVK 0:38:40 0:09:37
22.
KOVÁČIKOVÁ Terezie
Klub biatlonu Čierny Balog
SVK 0:38:50 0:09:47
23.
POTANČOKOVÁ Janka
X
SVK 0:39:00 0:09:57
24.
SRNKOVA Lubomira
Predajná
SVK 0:39:28 0:10:25
25.
BÍŽOVÁ Anna
T.O.S.B. - BJJ Brezno
SVK 0:39:34 0:10:31
26.
BAMBÚCHOVÁ Jana
-
SVK 0:39:44 0:10:41
27.
KOVÁČOVÁ Zuzana
Žiadny
SVK 0:39:51 0:10:48
28.
BUBELÍNYOVÁ Hanna
-
SVK 0:40:01 0:10:58
29.
ĽUPTOVČIAKOVÁ Lucia
Atleti BS
SVK 0:40:10 0:11:07
30.
RYBOVIČOVÁ Miroslava
-
SVK 0:40:28 0:11:25

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.

Statistics

Number of registered200
Registered - Men137
Registered - Women63
Started200
Finished200