serie : Blinduro King & Queen 2024

Blinduro Zima

MTB
DATE :2.3.2024 PLACE  :Slapy

RESULTS RESULT

Official results

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
MAXA Adam
Rock Machine
CZE 0:12:08.2 0:00:00.0
2.
KRÁL Antonin
VHR Racing s.r.o.
CZE 0:12:12.3 0:00:04.1
3.
BLÁHA Vojtěch
Actofive
CZE 0:12:22.9 0:00:14.6
4.
KLOKOČKA Vojtěch
N1-Bikestrike.Team
CZE 0:12:34.4 0:00:26.1
5.
ŘÍHA Jakub
Horsefeathers TEAM
CZE 0:12:43.3 0:00:35.1
6.
POKŠTEFL Michal
CZE 0:12:56.5 0:00:48.3
7.
KOKEŠ Šimon
CZE 0:12:57.6 0:00:49.3
8.
KUTIN Tomáš
Na punk
CZE 0:13:02.2 0:00:53.9
9.
LOŠÁK Dominik
Rock Machine - BSB TEAM
CZE 0:13:13.7 0:01:05.5
10.
MOTYKA Marcin
Dartmoor Enduro Team
POL 0:13:14.4 0:01:06.1
11.
PUFFER Dominik
Commencal FDF team
CZE 0:13:31.3 0:01:23.0
12.
FIEDLER Zdeněk
CZE 0:13:33.8 0:01:25.6
13.
RADIL Jakub
Sickbike
CZE 0:13:34.2 0:01:25.9
14.
KULHAVÝ Radek
Dressler.cz giant progresscycle
CZE 0:13:35.4 0:01:27.1
15.
BĚLOVSKÝ Marek
BIKESTOCK.cz
CZE 0:13:36.4 0:01:28.2
16.
FÖRSTER Eric
Post SV Görlitz
GER 0:13:37.4 0:01:29.1
17.
RAJDLÍK Martin
PTBshop.cz
CZE 0:13:37.9 0:01:29.6
18.
VLACH Marek
CykloKoloniál ENDURO team
CZE 0:13:43.3 0:01:35.0
19.
SÝKORA Richard
Aspire Racing Team
CZE 0:13:49.3 0:01:41.0
20.
PRIB Michal
AC/DC Enduro team
CZE 0:13:50.2 0:01:42.0
21.
NĚMEČEK Jan
Koloshop Team
CZE 0:13:54.1 0:01:45.9
22.
KAKOS Karel
Dressler.cz
CZE 0:13:56.8 0:01:48.6
23.
TISCHBERGER Mario
AUT 0:14:00.5 0:01:52.2
24.
VONDRACEK Roman
CZE 0:14:02.9 0:01:54.7
25.
KRATOCHVIL David
Shredmania
CZE 0:14:03.0 0:01:54.8
26.
LANDA Štěpán
Light Core
CZE 0:14:09.7 0:02:01.4
27.
KAMENSKÝ Kryštof
Ufo Ride cz
CZE 0:14:11.7 0:02:03.4
28.
SEDLÁK Ondřej
Kola Pešek Next Racing
CZE 0:14:12.6 0:02:04.4
29.
JÁNĚ Michal
norcobicycles.cz
CZE 0:14:14.9 0:02:06.6
30.
ČERVINKA Jonáš Karel
Kolofix
CZE 0:14:15.6 0:02:07.3
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
TREFILOVÁ Blanka
CykloKoloniál ENDURO team
CZE 0:15:42.4 0:00:00.0
2.
BALÍKOVÁ Pavla
Bike puzzle team
CZE 0:16:13.5 0:00:31.0
3.
ADAMCOVÁ Dominika
CDuro Racing Team
CZE 0:16:18.9 0:00:36.4
4.
DVOŘÁKOVÁ Barbora
Rouvy Specialized cycling team
CZE 0:16:51.3 0:01:08.8
5.
POPOVOVÁ Natálie
CZE 0:17:08.8 0:01:26.4
6.
CHLÍBKOVÁ Daniela
REDPOINTTEAM
CZE 0:18:01.9 0:02:19.5
7.
MACHÁČKOVÁ Anna
CZE 0:18:24.2 0:02:41.7
8.
KRŠKOVÁ Šárka
CZE 0:19:15.3 0:03:32.9
9.
ŠŤASTNÁ Tereza
KRABCYCLES
CZE 0:19:34.6 0:03:52.2
10.
GÖTTEL Martina
ZUBR racing
CZE 0:22:10.1 0:06:27.7
11.
GAWRYS Olga
POL 0:23:14.3 0:07:31.8
12.
POTOČÁROVÁ Lucie
CZE 0:23:48.9 0:08:06.4
13.
SLABÁ Šárka
Muddy and angry girls
CZE 0:27:34.9 0:11:52.4

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.