ČSOB zimná séria 2023/2024 - virtuálne preteky - 4. séria „MDŽ edícia“

Running
DATE :7.3.2024 PLACE  :Bratislava

Official results

Official results are not yet available on this websites

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
BENKO Martin
RomiRun
SVK 0:19:28 0:00:00
2.
KRUŠINSKÝ Martin
SVK 0:19:33 0:00:05
3.
BEBJÁK Ivan
Bezklubovec bežec
SVK 0:19:42 0:00:14
4.
VESELÝ Ján
Blackswans
SVK 0:20:06 0:00:38
5.
RYBÁK Adam
Bratislava Runners
SVK 0:20:14 0:00:46
6.
ADAMOVSKÝ Andrej
oKoLo
SVK 0:22:17 0:02:49
7.
HAĽKO Adrián
SVK 0:22:53 0:03:25
8.
ŠIMA Miloš
SVK 0:23:12 0:03:44
9.
ČONTOFALSKÝ Július
SVK 0:23:31 0:04:03
10.
ŠRÁMEK Pavel
Novozámocká bežecká komunita
SVK 0:23:44 0:04:16
11.
POPOVIC Dejan
SVK 0:23:48 0:04:20
12.
ZVÁČ Dušan
SVK 0:24:31 0:05:03
13.
KALIČIAK Marian
SVK 0:24:33 0:05:05
14.
BAKO Štefan
RomiRun
SVK 0:24:33 0:05:05
15.
HRUSOVSKY Lubo
DELUrun
SVK 0:25:58 0:06:30
16.
HULKA Jozef
SVK 0:26:28 0:07:00
17.
ČUKAN Samuel
SVK 0:26:37 0:07:09
18.
OTTINGER Tomáš
SVK 0:26:40 0:07:12
19.
PYTEL Anton
SVK 0:26:52 0:07:24
20.
RÁBEK Štefan
SVK 0:26:58 0:07:30
21.
BOBOCKÝ Michal
SVK 0:27:08 0:07:40
22.
REČIČÁR Rastislav
SVK 0:27:16 0:07:48
23.
JENČUŠ Jakub
SVK 0:27:44 0:08:16
24.
ŠIŠKA Jakub
SVK 0:27:53 0:08:25
25.
MANÍK Jozef
SVK 0:27:54 0:08:26
26.
HABES Pavol
SVK 0:27:58 0:08:30
27.
BARANČÍK Jardo
toRun Stará Turá/Čachtice
SVK 0:28:29 0:09:01
28.
VALO Juraj
SVK 0:28:39 0:09:11
29.
ŠIŠKA Peter
SVK 0:29:24 0:09:56
30.
KOSTOLANSKÝ Dušan
SVK 0:29:47 0:10:19
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
ONE Olha-valentyna
UKR 0:20:20 0:00:00
2.
MIKUŠOVÁ Magdaléna
RomiRun
SVK 0:21:53 0:01:33
3.
KUNSTÁTOVÁ Marie
Šneci v běhu
CZE 0:22:49 0:02:29
4.
VAVREKOVÁ Eva
LeFuthat-Nád
SVK 0:23:55 0:03:35
5.
DETKOVÁ Monika
SVK 0:24:22 0:04:02
6.
KALIČIAKOVÁ Lea
SVK 0:24:33 0:04:13
7.
KOMÁČKOVÁ Paula
BILLA
SVK 0:24:50 0:04:30
8.
DURCOVÁ Anna
BMSC
SVK 0:24:51 0:04:31
9.
VARGOVÁ Eva
SVK 0:25:01 0:04:41
10.
BALUŠÍKOVÁ Katarína
Babice v behu
SVK 0:25:15 0:04:55
11.
HUTTNEROVA Zuzana
SVK 0:25:22 0:05:02
12.
ŠESTÁKOVÁ Michaela
AK Baník Prievidza/Dynasport
SVK 0:25:22 0:05:02
13.
SEKEREŠOVÁ Michaela
SVK 0:25:47 0:05:27
14.
ROČKÁROVÁ Andrea
SVK 0:25:53 0:05:33
15.
ČEPÁKOVÁ Denisa
oKoLo
SVK 0:26:13 0:05:53
16.
ŽUKOVÁ Ivana
SVK 0:26:52 0:06:32
17.
KOCÁKOVÁ Monika
Atletický oddiel Partizánske
SVK 0:26:53 0:06:33
18.
BINDER Lenka
SVK 0:26:56 0:06:36
19.
RÁBEKOVÁ Martina
SHEruns
SVK 0:26:58 0:06:38
20.
JAŠEKOVÁ Katarína
SVK 0:27:07 0:06:47
21.
IŽDINSKÁ Andrea
RS RunneRS
SVK 0:27:11 0:06:51
22.
DIOSSYOVÁ Denisa
SHEruns
SVK 0:27:17 0:06:57
23.
BARTOVÁ Martina
AK Zdravie v pohybe Lučatín
SVK 0:27:23 0:07:03
24.
VRBOVÁ Tereza
SVK 0:28:03 0:07:43
25.
REMEŇOVÁ Martina
Atletický oddiel Partizánske
SVK 0:28:16 0:07:56
26.
HORVÁTHOVÁ Anka
MoveAcademy
SVK 0:28:23 0:08:03
27.
MARTINKOVÁ Andrea
SVK 0:28:37 0:08:17
28.
MRÁZOVA Jana
Malokarpaťáci
SVK 0:28:40 0:08:20
29.
LESNIKOVA Ingrid
SVK 0:28:45 0:08:25
30.
KISOVÁ Monika
Želiezovce
SVK 0:28:45 0:08:25
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
PETROVIČ Pavol
AC Malacky
SVK 0:37:21 0:00:00
2.
MAREŠ Miroslav
SVK 0:39:02 0:01:41
3.
BABIŠ Branislav
ŠRB-Šrobárová
SVK 0:42:58 0:05:37
4.
MÁTEL Juraj
SVK 0:43:27 0:06:06
5.
JURENKA Peter
GFI Running Team
SVK 0:44:59 0:07:38
6.
AJPEK Lukáš
SVK 0:45:11 0:07:50
7.
JASENKA Ján
SVK 0:46:04 0:08:43
8.
VAVŘÍK Dušan
Telekom Running Team
SVK 0:46:23 0:09:02
9.
HAVLIK Vladimir
SVK 0:46:45 0:09:24
10.
ŠVEC Peter
SVK 0:46:57 0:09:36
11.
PREKOP Martin
SVK 0:47:41 0:10:20
12.
MACKOVJAK Lukáš
SVK 0:48:04 0:10:43
13.
BAUER Wolgang
Weekly Long Run
AUT 0:48:42 0:11:21
14.
MUČKA Patrik
SVK 0:48:45 0:11:24
15.
MARKOVIČ Peter
SVK 0:48:53 0:11:32
16.
TESÁK Lukáš
SVK 0:48:59 0:11:38
17.
MARKL Markus
Weekly Long Run
AUT 0:49:44 0:12:23
18.
NAGY Gabriel
SVK 0:49:53 0:12:32
19.
BULKO Marek
Kemping rybníky Opatovce
SVK 0:50:34 0:13:13
20.
KUBÍK Miroslav
SVK 0:51:42 0:14:21
21.
HODEK Dávid
SVK 0:51:52 0:14:31
22.
KOCÚR Róbert
SVK 0:53:20 0:15:59
23.
FABIAN Miroslav
SVK 0:53:35 0:16:14
24.
LAKATOS Pavol
BIlla
SVK 0:54:05 0:16:44
25.
ŠLAHOR Dušan
SVK 0:54:15 0:16:54
26.
HISELSKÝ Filip
SVK 0:54:35 0:17:14
27.
ZELINA Stefan
SVK 0:54:41 0:17:20
28.
BARACKA Jakub
SVK 0:54:56 0:17:35
29.
CINGEL Miroslav
BILLA
SVK 0:54:57 0:17:36
30.
KIANIČKA Miloš
Telekom Running Team
SVK 0:55:32 0:18:11
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
BEDNÁRIKOVÁ Dominika
SLOVNAFT
SVK 0:38:34 0:00:00
2.
BOHÁČOVÁ Andrea
Keď dobehnem som dobrá
SVK 0:45:11 0:06:37
3.
DUDONOVÁ Ľubica
SVK 0:47:52 0:09:18
4.
TÓTHOVÁ Janka
platon.sk
SVK 0:49:30 0:10:56
5.
CHLEBKOVÁ Judita
SVK 0:50:08 0:11:34
6.
ZAHRADNIKOVA Andrea
SVK 0:52:42 0:14:08
7.
SOLÍKOVÁ Miroslava
SVK 0:52:50 0:14:16
8.
BARTOŠOVÁ Dáša
SVK 0:53:00 0:14:26
9.
DURCOVÁ Martina
toRun Stará Turá
SVK 0:53:37 0:15:03
10.
MIŠKOVÁ Janka
SVK 0:54:34 0:16:00
11.
KUĽKOVÁ Vladimíra
SVK 0:55:09 0:16:35
12.
ŠUMICHRASTOVA Andrea
SVK 0:55:39 0:17:05
13.
OZANIAKOVÁ Veronika
GFI Running Team
SVK 0:55:59 0:17:25
14.
BIELIKOVÁ Slávka
AK MŠK Žiar nad Hronom
SVK 0:56:30 0:17:56
15.
CANDI PELIKAN Mimi
SVK 0:56:46 0:18:12
16.
BARANČÍKOVÁ Monika
toRun Stará Turá/Čachtice
SVK 0:57:53 0:19:19
17.
VANOVČANOVÁ Hana
SVK 0:58:13 0:19:39
18.
MOTYKOVA Alena
SVK 0:59:06 0:20:32
19.
ČONTOFALSKÁ CIBULKOVÁ Lucia
SVK 0:59:36 0:21:02
20.
POĽAKOVÁ Denisa
DSV Slovakia
SVK 0:59:38 0:21:04
21.
PIPÍŠKOVÁ Katarína
SVK 1:00:24 0:21:50
22.
PEKAROVIČOVÁ Monika
SVK 1:00:38 0:22:04
23.
BELÁKOVÁ Jana
SVK 1:00:45 0:22:11
24.
KOCÚROVÁ Dana
SVK 1:00:46 0:22:12
25.
HOLUBOVA Hana
BILLA
SVK 1:00:46 0:22:12
26.
PARTELOVÁ Zuzana
CrossFitTrnava
SVK 1:01:21 0:22:47
27.
SMOLÁROVÁ Mária
SVK 1:01:51 0:23:17
28.
RYCHTÁRIKOVÁ Beáta
SVK 1:02:01 0:23:27
29.
BAKULYOVÁ Beáta
SVK 1:02:02 0:23:28
30.
KOMORNIKOVA Lenka
SVK 1:02:23 0:23:49

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.

Statistics

Number of registered380
Registered - Men140
Registered - Women240
Started380
Finished348