seriál :
Bikemaraton Drásal České spořitelny
DÁTUM : | 29.6.2019 | MIESTO : | Holešov |
---|
USPORIADATEĽ : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
ONLINE VÝSLEDKY + DIPLOMY
Oficiálne výsledky
- FORCE OBR DRÁSAL absolútne
- FORCE OBR DRÁSAL po kategóriách
- Trasa A - 117km absolútne
- Trasa A - 117km po kategóriách
- Trasa E - 85km absolútne
- Trasa E - 85km po kategóriách
- Trasa B - 55km absolútne
- Trasa B - 55km po kategóriách
- Trasa C - 31km absolútne
- Trasa C - 31km po kategóriách
- Trasa JTM absolútne
- Trasa JTM po kategóriách
- Děti 12-13 let
- Děti 10-11 let po kategóriách
- Děti 8-9 let po kategóriách
- Děti 6-7 let po kategóriách
- Děti do 5 let po kategóriách
- Odstrkovadla po kategóriách
Rýchly prehľad
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | VIŠŇOVSKÝ Tomáš |
Česká spořitelna - Accolade |
SVK | 4:56:40.7 | 0:00:00.0 |
2. | RYDVAL Filip |
Česká spořitelna Accolade |
CZE | 5:01:13.2 | 0:04:32.5 |
3. | KANĚRA Michal |
GHOST Team |
CZE | 5:01:13.9 | 0:04:33.2 |
4. | KOBES Lukáš |
SKIBIKECENTRUM.CZ team |
CZE | 5:04:33.9 | 0:07:53.2 |
5. | ULMAN Matouš |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 5:05:58.4 | 0:09:17.7 |
6. | BOUDNÝ Pavel |
EthicSport Cycling team |
CZE | 5:14:59.9 | 0:18:19.2 |
7. | PROCHÁZKA Jan |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 5:16:37.4 | 0:19:56.7 |
8. | STRNKA Tomáš |
Bike Team Sazovice |
CZE | 5:18:02.9 | 0:21:22.2 |
9. | STARKER Sascha |
Sternger-Bike-Team |
GER | 5:24:57.6 | 0:28:16.9 |
10. | PAUR Ondřej |
SKIBIKECENTRUM.CZ |
CZE | 5:28:35.6 | 0:31:54.9 |
11. | KUNT Lukáš |
GHOST Team |
CZE | 5:29:45.9 | 0:33:05.1 |
12. | ŠÍBL Radoslav |
CZE | 5:30:00.9 | 0:33:20.1 | |
13. | HORSTMANN Christian |
Eighty-Aid Racing Team |
GER | 5:30:29.6 | 0:33:48.9 |
14. | SEIDEL David |
WILIER/FORCE Germany |
GER | 5:30:57.9 | 0:34:17.1 |
15. | NIELSEN Simon |
Emuge Franken - Trek MTB Team |
DEN | 5:34:11.6 | 0:37:30.9 |
16. | SCHERMANN Peter |
GER | 5:36:17.8 | 0:39:37.1 | |
17. | DVOŘÁK David |
SKIBIKECENTRUM.CZ team |
CZE | 5:37:51.8 | 0:41:11.1 |
18. | FEICHTEGGER Martin |
zweirad janger simplon |
AUT | 5:37:58.1 | 0:41:17.4 |
19. | NISHIYAMA Yasuaki |
Racing team Sanchou |
JPN | 5:38:00.6 | 0:41:19.9 |
20. | BLATT Robin |
Wheelsportsracingteam |
GER | 5:38:05.3 | 0:41:24.6 |
21. | HLŮŽEK Radim |
CZE | 5:40:13.6 | 0:43:32.9 | |
22. | HORCHLER Adrian |
RadWerk Upland e.V. / Focus RAPIRO Racing |
GER | 5:40:15.6 | 0:43:34.9 |
23. | RANKER Niclas |
GER | 5:40:22.6 | 0:43:41.9 | |
24. | KOLB Constantin |
Stenger-Bike-Team |
GER | 5:40:37.3 | 0:43:56.6 |
25. | HOLÍK Radovan |
cyklogat |
CZE | 5:42:14.1 | 0:45:33.4 |
26. | ROTHE Phillipp |
NRT PROTECTIVE |
GER | 5:42:21.3 | 0:45:40.6 |
27. | SWÁROVSKÝ Michal |
ZPcyklo PROOFY Corratec team |
CZE | 5:42:45.3 | 0:46:04.6 |
28. | SCHUHMANN Jens |
GER | 5:45:24.6 | 0:48:43.8 | |
29. | HOLUB Josef |
CZE | 5:45:45.3 | 0:49:04.6 | |
30. | CHOVANEC Filip |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 5:45:57.3 | 0:49:16.6 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | DRHOVÁ Kateřina |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 6:33:24.6 | 0:00:00.0 |
2. | FORTELNÁ Petra |
AUTHENTICBIKE |
CZE | 7:08:57.2 | 0:35:32.5 |
3. | BOHABOJOVÁ Olga |
Lékárna Zásmuky |
CZE | 7:14:31.4 | 0:41:06.7 |
4. | ZEMÁNKOVÁ Kateřina |
CZE | 7:51:05.7 | 1:17:41.0 | |
5. | DOLEŽELOVÁ Martina |
Bike Team Sazovice |
CZE | 8:12:08.1 | 1:38:43.4 |
6. | SLANÁ Michaela |
Kolokrám |
CZE | 8:24:57.0 | 1:51:32.3 |
7. | ČUPOVÁ Jana |
NOVATOP GHOST |
CZE | 8:40:52.7 | 2:07:28.0 |
8. | BOŽKOVÁ Soňa |
CZE | 8:54:08.8 | 2:20:44.2 | |
9. | SUCHÁNKOVÁ Lenka |
CZE | 9:19:50.5 | 2:46:25.8 | |
10. | SICHÁLKOVÁ Jana |
Příště už nepojedu Kolotým |
CZE | 9:34:32.2 | 3:01:07.5 |
11. | MLČÁKOVÁ Eva |
PŘÍŠTĚ UŽ NEPOJEDU KOLO TÝM |
CZE | 9:34:57.2 | 3:01:32.5 |
12. | BACÍLKOVÁ Lenka |
OCELOVí LETCI |
CZE | 9:45:14.7 | 3:11:50.0 |
13. | ČERNÁ Lenka |
Sotesport |
CZE | 9:55:21.1 | 3:21:56.5 |
Preteky seriálu
- Praha - Karlštejn Tour České spořitelny
- Mladá Boleslav Tour ŠKODA AUTO
- Apache Jestřebí hory
- Hustopeče AGROTEC Tour ŠKODA AUTO
- Orlík Tour Kooperativy
- Karlovarský AM bikemaraton České spořitelny
- Vrchlabí - Špindl Tour ŠKODA AUTO
- ČT Trans Brdy
- Šumavský MTB maraton České spořitelny
- Vysočina Arena Tour České spořitelny
- Manitou Železné hory Cardion
- Plzeňská MTB 50 Kooperativy
- Znojmo Burčák Tour Kooperativy
- Oderská Mlýnice Lesy ČR
- Ralsko MTB Tour České spořitelny