seriál :
Plzeňská MTB 50 Kooperativy
DÁTUM : | 31.8.2019 | MIESTO : | Plzeň |
---|
USPORIADATEĽ : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
ONLINE VÝSLEDKY + DIPLOMY
Rýchly prehľad
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | CHMELÍK Petr |
X-Tri K.V. |
CZE | 1:23:14.1 | 0:00:00.0 |
2. | LÁVIČKA Adam |
Kross Bike Ranch team |
CZE | 1:25:24.1 | 0:02:10.0 |
3. | VENCL Libor |
ELEVEN MERCEDES MITAS TEAM |
CZE | 1:26:08.6 | 0:02:54.5 |
4. | CINTERHOF Pavel |
KOLA PAKANDL |
CZE | 1:27:21.1 | 0:04:07.0 |
5. | VEVERKA Václav |
KC Kooperativa Jablonec Nad Nisou |
CZE | 1:27:21.3 | 0:04:07.2 |
6. | VLČEK Marek |
MM AUTO MTB Team |
CZE | 1:27:24.6 | 0:04:10.5 |
7. | AUGUSTA MAtouš |
Nikl Cycling Team |
CZE | 1:28:18.3 | 0:05:04.2 |
8. | LANDSMAN Robert |
Gepard Finance Cycling Team |
CZE | 1:28:21.8 | 0:05:07.7 |
9. | CHRZ Petr |
Author Team Stupno |
CZE | 1:28:41.6 | 0:05:27.5 |
10. | LOLACHER Tomáš |
CBC České Budějovice |
CZE | 1:28:42.6 | 0:05:28.5 |
11. | MATĚJKA Jakub |
Dovedové Křešín |
CZE | 1:28:47.6 | 0:05:33.5 |
12. | PETRŽÍLKA Radek |
CZE | 1:29:23.9 | 0:06:09.7 | |
13. | STRÁNSKÝ Jiří |
ACTIVE TOUR TEAM |
CZE | 1:30:20.1 | 0:07:06.0 |
14. | SOVA Ondřej |
MTB Šumava Riders |
CZE | 1:30:23.8 | 0:07:09.7 |
15. | ČERNÝ Radek |
Cyklo Atom |
CZE | 1:30:36.1 | 0:07:22.0 |
16. | KRULA Štěpán |
MS Bike Academy Racing |
CZE | 1:30:36.6 | 0:07:22.5 |
17. | VLAS Jakub |
MS Bike Academy |
CZE | 1:30:38.3 | 0:07:24.2 |
18. | ZAHRADNÍK Matěj |
CZE | 1:30:41.1 | 0:07:27.0 | |
19. | ČÁSLAVSKÝ Matěj |
MS Bike Academy |
CZE | 1:30:42.6 | 0:07:28.5 |
20. | SPALENKA Robert |
SK POLAR |
CZE | 1:30:43.3 | 0:07:29.2 |
21. | KARABÁŠ Milan |
MTB Šumava Riders |
CZE | 1:31:24.1 | 0:08:10.0 |
22. | FORMÁNEK Zdeněk |
MTB Šumava Riders |
CZE | 1:31:24.6 | 0:08:10.5 |
23. | SKŘIČKA David |
AC Sparta Praha |
CZE | 1:31:24.6 | 0:08:10.5 |
24. | SEDLAČEK Jiří |
Ramala Muška |
CZE | 1:31:25.6 | 0:08:11.5 |
25. | LISIČAN Petr |
GAPP System - Cabtech |
CZE | 1:32:27.9 | 0:09:13.7 |
26. | JADERNÝ Petr |
GAPP System-Cabtech |
CZE | 1:32:28.8 | 0:09:14.7 |
27. | KRÝSL Lukáš |
MS Bike Academy Racing |
CZE | 1:33:37.8 | 0:10:23.7 |
28. | VESELÝ Radek |
Cyklo Atom cycling team |
CZE | 1:33:39.6 | 0:10:25.5 |
29. | HVOLKA Petr |
KILPI racing team |
CZE | 1:33:39.6 | 0:10:25.5 |
30. | NIKL Karel |
Nikl Cycling Team |
CZE | 1:33:40.3 | 0:10:26.2 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | SPĚŠNÁ Simona |
MS Bike Academy Racing |
CZE | 1:40:16.1 | 0:00:00.0 |
2. | RADOVÁ Daniela |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 1:42:19.1 | 0:02:03.0 |
3. | DRBOHLAVOVÁ Eliška |
KC Kooperativa Jablonec n. N. |
CZE | 1:43:17.4 | 0:03:01.2 |
4. | HOVORKOVA Aneta |
GAPP System - Cabtech |
CZE | 1:46:10.4 | 0:05:54.2 |
5. | FOLTÝNOVÁ Adéla |
MS Bike Academy Racing |
CZE | 1:46:42.9 | 0:06:26.7 |
6. | HENDRYCHOVÁ Lucka |
BIKE FREAKS HOLICE |
CZE | 1:46:59.1 | 0:06:42.9 |
7. | CHMELÍKOVÁ Pavla |
Gepard Finance Cycling Team |
CZE | 1:47:04.4 | 0:06:48.2 |
8. | KLUZÁKOVÁ Olga |
HR Racing Team České Budějovice |
CZE | 1:48:10.6 | 0:07:54.4 |
9. | PŮLPÁNOVÁ Bohdana |
SCOTTMTB.CZ |
CZE | 1:48:59.6 | 0:08:43.4 |
10. | HOLANOVÁ Jana |
SKIBIKECENTRUM.CZ team |
CZE | 1:49:33.9 | 0:09:17.7 |
11. | PAVLATOVÁ Alena |
CZE | 1:53:24.6 | 0:13:08.4 | |
12. | ZDEŇKOVÁ Zuzana |
CZE | 1:54:18.4 | 0:14:02.2 | |
13. | KOTRČOVÁ Kateřina |
alltraining.cz |
CZE | 1:56:18.7 | 0:16:02.5 |
14. | PŘIBÍKOVÁ Pavlína |
Česká spořitelna a.s. |
CZE | 1:56:31.7 | 0:16:15.5 |
15. | VIDOVÁ Eva |
CZE | 1:59:56.6 | 0:19:40.5 | |
16. | HOLUBOVA Tereza |
Holoubek Racing |
CZE | 2:00:46.9 | 0:20:30.7 |
17. | MATĚJKOVÁ Kristýna |
Dovedové Křešín |
CZE | 2:00:47.4 | 0:20:31.2 |
18. | URBANOVÁ Alena |
ACTIVE TOUR TEAM |
CZE | 2:02:22.9 | 0:22:06.7 |
19. | HLAVATÁ Veronika |
Tukan bike team Karlovy Vary |
CZE | 2:06:45.6 | 0:26:29.5 |
20. | SCHÜCKOVÁ Ivana |
CZE | 2:06:51.9 | 0:26:35.7 | |
21. | KALČÍKOVÁ Barbora |
MS Bike Academy Racing |
CZE | 2:07:56.1 | 0:27:40.0 |
22. | TOMSOVÁ Klára |
Haven Team |
CZE | 2:08:25.6 | 0:28:09.5 |
23. | LERCHOVÁ Žaneta |
CZE | 2:08:58.9 | 0:28:42.7 | |
24. | ŠTROFOVÁ Kateřina |
PNEUALU Team |
CZE | 2:09:07.9 | 0:28:51.8 |
25. | VOLFOVÁ Denisa |
CZE | 2:13:47.9 | 0:33:31.7 | |
26. | FURCHOVÁ Lucie |
MTB FURCH TEAM |
CZE | 2:14:20.9 | 0:34:04.7 |
27. | TOMÍKOVÁ Dagmar |
CZE | 2:14:46.9 | 0:34:30.8 | |
28. | ŠILHAVÁ Tereza |
CZE | 2:14:54.1 | 0:34:38.0 | |
29. | KOLÁŘOVÁ Petra |
CZE | 2:15:06.2 | 0:34:50.0 | |
30. | BAŤKOVÁ Kateřina |
CZE | 2:15:34.1 | 0:35:18.0 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | STOŠEK Martin |
Vitalo Future Cycling |
CZE | 1:49:07.8 | 0:00:00.0 |
2. | ULMAN Matouš |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 1:49:58.0 | 0:00:50.2 |
3. | HYNEK Kristián |
Vitalo Future Cycling |
CZE | 1:49:58.1 | 0:00:50.3 |
4. | KOBES Lukáš |
SKIBIKECENTRUM.CZ team |
CZE | 1:54:42.2 | 0:05:34.4 |
5. | JIROUŠ Samuel |
Česká spořitelna Specialized Junior |
CZE | 1:55:22.0 | 0:06:14.1 |
6. | SKÁLA Jaromír |
Sportbike Strakonice |
CZE | 1:55:45.3 | 0:06:37.4 |
7. | BUKSA Dominik |
Vitalo Future Cycling |
CZE | 1:56:29.0 | 0:07:21.2 |
8. | RYDVAL Filip |
Česká spořitelna Accolade |
CZE | 1:57:28.5 | 0:08:20.6 |
9. | VOPAT Milan |
Ski a Bike centrum Radotín |
CZE | 1:59:16.2 | 0:10:08.4 |
10. | NERADIL Vojtěch |
Kolovna KM-BT Morkovice |
CZE | 1:59:17.2 | 0:10:09.4 |
11. | MADER Daniel |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 1:59:17.5 | 0:10:09.6 |
12. | PROCHÁZKA Jan |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 1:59:24.7 | 0:10:16.9 |
13. | SWÁROVSKÝ Michal |
ZPcyklo PROOFY Corratec team |
CZE | 2:00:15.7 | 0:11:07.9 |
14. | KOZÁK Matouš |
ROHOZEC AMULET TEAM |
CZE | 2:00:18.4 | 0:11:10.6 |
15. | HLŮŽEK Radim |
SKIBIKECENTRUM.CZ team |
CZE | 2:00:19.2 | 0:11:11.4 |
16. | ŠORF Pavel |
Haven Extreme Team |
CZE | 2:00:55.2 | 0:11:47.4 |
17. | HOVORKA Daniel |
GAPP System-Cabtech |
CZE | 2:01:15.4 | 0:12:07.6 |
18. | REEH Jiří |
Fitsport Jiří Trampota REKR |
CZE | 2:01:16.5 | 0:12:08.7 |
19. | FIALA Tomáš |
GAPP System - Cabtech |
CZE | 2:01:16.9 | 0:12:09.1 |
20. | ČAPEK Jan |
AUTHOR MASTERS |
CZE | 2:01:18.7 | 0:12:10.9 |
21. | STOŠEK Viktor |
Maloja - Rocky Mountain Team |
CZE | 2:01:59.9 | 0:12:52.1 |
22. | MATOCHA Pavel |
GAPP System - Cabtech |
CZE | 2:02:26.2 | 0:13:18.3 |
23. | HOLAN Pavel |
SKIBIKECENTRUM.CZ team |
CZE | 2:02:27.9 | 0:13:20.1 |
24. | BLAŽEK Jan |
RAJEC 100% TREK |
CZE | 2:02:54.4 | 0:13:46.6 |
25. | ŠINDELÁŘ Petr |
Velosport Domažlice |
CZE | 2:02:57.2 | 0:13:49.3 |
26. | KLIMEŠ Ondřej |
Redfrog Bikeinvest |
CZE | 2:03:09.2 | 0:14:01.3 |
27. | EGERMAIER Daniel |
MS Bike Academy Racing |
CZE | 2:03:20.9 | 0:14:13.1 |
28. | MIKOLÁŠEK Jan |
Velosport Valenta Scott Team |
CZE | 2:03:23.4 | 0:14:15.6 |
29. | JIŘENA Pavel |
AUTHOR MASTERS |
CZE | 2:03:57.7 | 0:14:49.8 |
30. | TOMAN Petr |
Velosport Domažlice |
CZE | 2:04:00.2 | 0:14:52.3 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | PAVELKOVÁ Klára |
SupGirls |
CZE | 2:16:04.6 | 0:00:00.0 |
2. | NEUMANOVÁ Tereza |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 2:16:56.8 | 0:00:52.2 |
3. | HAVLÍKOVÁ Pavla |
KC Kooperativa Jablonec n. N. |
CZE | 2:17:03.3 | 0:00:58.7 |
4. | PICHLÍKOVÁ Jana |
Kross Bike Ranch team |
CZE | 2:17:26.1 | 0:01:21.5 |
5. | ŠAFÁŘOVÁ Zuzana |
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team |
CZE | 2:19:58.6 | 0:03:54.0 |
6. | ŽÍDEKOVÁ Jana |
CYKLOTRENINK.com |
CZE | 2:24:32.3 | 0:08:27.7 |
7. | CIBULKOVÁ Lenka |
LAWI author team |
CZE | 2:28:05.8 | 0:12:01.2 |
8. | VAVERKOVÁ Kateřina |
copr přeštice |
CZE | 2:28:07.1 | 0:12:02.5 |
9. | KUBÍNOVÁ Veronika |
MS Bike Academy Racing |
CZE | 2:28:32.3 | 0:12:27.7 |
10. | HASELBERGEROVÁ Eva |
Born In Šumava |
CZE | 2:28:34.6 | 0:12:30.0 |
11. | KRISTKOVÁ Helena |
CZE | 2:28:35.6 | 0:12:31.0 | |
12. | KOTTOVÁ Petra |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 2:30:18.6 | 0:14:14.0 |
13. | MAŤHOVÁ Andrea |
GHOST Team |
CZE | 2:33:04.4 | 0:16:59.8 |
14. | JAKUBIČKOVÁ Hana |
CZE | 2:35:35.6 | 0:19:31.0 | |
15. | BLAŽKOVÁ Michaela |
RAJEC 100% TREK |
CZE | 2:42:46.4 | 0:26:41.8 |
16. | OSTRČILOVÁ Dája |
copr přeštice |
CZE | 2:46:54.9 | 0:30:50.3 |
17. | ELIŠKOVÁ Kristýna |
ROHOZEC AMULET TEAM |
CZE | 2:47:11.6 | 0:31:07.0 |
18. | MRAVCOVÁ Vendula |
Tyrolsko - Austria |
CZE | 2:47:26.6 | 0:31:22.0 |
19. | VESELÁ Kateřina |
Křižák Team |
CZE | 2:49:39.9 | 0:33:35.3 |
20. | FUKSOVÁ Adéla |
BIGSHOCK team |
CZE | 2:50:43.1 | 0:34:38.5 |
21. | MÜLLEROVÁ iVANA |
LAWI Stars |
CZE | 2:55:53.1 | 0:39:48.5 |
22. | GEDEONOVÁ Patricie |
CZE | 2:57:07.2 | 0:41:02.6 | |
23. | LINKOVÁ Ivana |
Force Fojtik Head Team |
CZE | 3:00:39.9 | 0:44:35.3 |
24. | JIRKU Petra |
PUNK,PLEASURE&PAIN!!! |
CZE | 3:06:38.6 | 0:50:34.0 |
25. | JANÁKOVÁ Tereza |
Bikeheart |
CZE | 3:08:45.5 | 0:52:40.8 |
26. | ŠVELCHOVÁ Marta |
CZE | 3:12:55.4 | 0:56:50.8 | |
27. | HRABAŇOVÁ Hana |
bajker.eu |
CZE | 3:29:43.9 | 1:13:39.3 |
28. | CIBULKOVÁ Karolína |
CZE | 3:43:18.2 | 1:27:13.6 | |
29. | VÁCHALOVÁ Marie |
Starý Plzenec |
CZE | 4:05:24.0 | 1:49:19.4 |
30. | BASLOVÁ Monika |
CZE | 4:46:09.5 | 2:30:04.9 |
Štatistiky
Počet prihlásených | 1530 |
---|---|
Přihlášeno - Muži | 1187 |
Přihlášeno - Ženy | 343 |
Odštartovalo | 1361 |
V cieli | 1331 |
Preteky seriálu
- Praha - Karlštejn Tour České spořitelny
- Mladá Boleslav Tour ŠKODA AUTO
- Apache Jestřebí hory
- Hustopeče AGROTEC Tour ŠKODA AUTO
- Orlík Tour Kooperativy
- Karlovarský AM bikemaraton České spořitelny
- Vrchlabí - Špindl Tour ŠKODA AUTO
- Bikemaraton Drásal České spořitelny
- ČT Trans Brdy
- Šumavský MTB maraton České spořitelny
- Vysočina Arena Tour České spořitelny
- Manitou Železné hory Cardion
- Znojmo Burčák Tour Kooperativy
- Oderská Mlýnice Lesy ČR
- Ralsko MTB Tour České spořitelny