seriál :
Znojmo Burčák Tour České spořitelny
DÁTUM : | 5.9.2020 | MIESTO : | Znojmo |
---|
USPORIADATEĽ : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
ONLINE VÝSLEDKY + DIPLOMY
Rýchly prehľad
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | ULMAN Matouš |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 1:41:29.6 | 0:00:00.0 |
2. | SKÁLA Jaromír |
Rouvy Specialized Cycling Team |
CZE | 1:41:29.8 | 0:00:00.1 |
3. | RAUCHFUSS Marek |
ETHIC SPORT CYCLING TEAM |
CZE | 1:41:30.3 | 0:00:00.7 |
4. | STRNKA Tomáš |
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 1:41:49.8 | 0:00:20.2 |
5. | STROŽ Jan |
ETHIC SPORT CYCLING TEAM |
CZE | 1:41:55.3 | 0:00:25.7 |
6. | BARTŮNĚK Marek |
EthicSport Cycling team |
CZE | 1:43:16.0 | 0:01:46.3 |
7. | NERADIL Vojtěch |
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 1:45:18.8 | 0:03:49.2 |
8. | ZEMENE Jakub |
EthicSport Cycling team |
CZE | 1:47:12.8 | 0:05:43.2 |
9. | VIŠŇOVSKÝ Tomáš |
Česká spořitelna - Accolade |
SVK | 1:47:22.8 | 0:05:53.2 |
10. | RYDVAL Filip |
Česká spořitelna Accolade |
CZE | 1:47:23.5 | 0:05:53.9 |
11. | REINER Jan |
Česká spořitelna - Accolade |
CZE | 1:48:27.3 | 0:06:57.7 |
12. | TRNKA Dominik |
ENDEKA BASSTA team |
CZE | 1:48:28.3 | 0:06:58.7 |
13. | PÍSAŘ Jan |
Cycle Experts |
CZE | 1:48:33.0 | 0:07:03.4 |
14. | ŠORF Pavel |
BIKE FREAKS HOLICE |
CZE | 1:48:37.0 | 0:07:07.3 |
15. | BERAN Vojtěch |
alltraining.cz |
CZE | 1:48:39.8 | 0:07:10.2 |
16. | RAJCHART Jan |
ETHIC SPORT CYCLING TEAM |
CZE | 1:48:44.8 | 0:07:15.2 |
17. | HRUŠKA Jan |
GHOST Team |
CZE | 1:48:46.0 | 0:07:16.4 |
18. | KUČERA Vladimír |
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 1:48:46.8 | 0:07:17.2 |
19. | TRTEK František |
GAPP System - Cabtech |
CZE | 1:48:50.6 | 0:07:21.0 |
20. | CHOVANEC Filip |
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 1:48:51.8 | 0:07:22.1 |
21. | VOPÁLENSKÝ Martin |
JH Cycling |
CZE | 1:48:54.1 | 0:07:24.4 |
22. | TRUHLÁŘ Josef |
PREMIUM HOTEL Znojmo |
CZE | 1:48:57.3 | 0:07:27.6 |
23. | FEDAK Ruslan |
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 1:48:57.6 | 0:07:27.9 |
24. | HORÁČEK Radim |
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 1:48:58.3 | 0:07:28.7 |
25. | ŠÍPAL Ivan |
AUTHOR MASTERS |
CZE | 1:49:02.3 | 0:07:32.7 |
26. | ISTENČIN Lukáš |
PETR ČECH SPORT MTB TEAM |
CZE | 1:49:13.1 | 0:07:43.4 |
27. | ŠINDELÁŘ Petr |
Velosport Domažlice |
CZE | 1:49:51.3 | 0:08:21.7 |
28. | ŠTĚRBÁK Adam |
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 1:50:17.3 | 0:08:47.7 |
29. | HOVORKA Daniel |
ETHIC SPORT CYCLING TEAM |
CZE | 1:50:31.1 | 0:09:01.4 |
30. | MATULKA Lukáš |
MONDRAKER racing team |
CZE | 1:50:50.2 | 0:09:20.6 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | NEUMANOVÁ Tereza |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 1:51:22.6 | 0:00:00.0 |
2. | PAVELKOVÁ Klára |
SupGirls |
CZE | 1:55:03.4 | 0:03:40.8 |
3. | NAVRKALOVÁ Michaela |
ETHIC SPORT CYCLING TEAM |
CZE | 2:01:25.2 | 0:10:02.6 |
4. | SKALICKÁ Zuzana |
Kolarna - Abus |
CZE | 2:03:05.2 | 0:11:42.6 |
5. | HOVORKOVA Aneta |
- |
CZE | 2:06:27.5 | 0:15:04.9 |
6. | MAŤHOVÁ Andrea |
GHOST Team |
CZE | 2:07:25.2 | 0:16:02.6 |
7. | HASELBERGEROVÁ Eva |
Born In Šumava |
CZE | 2:08:03.7 | 0:16:41.1 |
8. | PAVLÍKOVÁ Ivana |
Bike-Life Brno |
CZE | 2:09:17.2 | 0:17:54.6 |
9. | NÁBĚLKOVÁ Kateřina |
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 2:12:15.4 | 0:20:52.8 |
10. | PEZOVÁ Hana |
Adama CZ |
CZE | 2:14:29.3 | 0:23:06.7 |
11. | MATYSÍK Kateřina |
CZE | 2:14:39.4 | 0:23:16.8 | |
12. | BOUKALOVÁ Blanka |
CZE | 2:20:03.1 | 0:28:40.5 | |
13. | ŠKODOVÁ Radka |
Swiss Nik Cycling Team |
CZE | 2:23:35.2 | 0:32:12.6 |
14. | SCHMIDTOVÁ Tereza |
GHOST Team |
CZE | 2:23:35.6 | 0:32:13.0 |
15. | BERANOVÁ Romana |
CZE | 2:25:53.4 | 0:34:30.8 | |
16. | KRÁLOVÁ Iveta |
CZE | 2:26:16.6 | 0:34:54.0 | |
17. | NÁBĚLKOVÁ Adéla |
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 2:27:23.8 | 0:36:01.2 |
18. | KREJČÍKOVÁ Helena |
CZE | 2:27:26.6 | 0:36:04.0 | |
19. | RABINOVÁ Lucie |
CZE | 2:28:16.1 | 0:36:53.5 | |
20. | BLAHOVA Karolína |
CZE | 2:32:02.1 | 0:40:39.5 | |
21. | MAŘÍKOVÁ Kamila |
Born In Šumava |
CZE | 2:32:21.5 | 0:40:58.9 |
22. | PETERKOVÁ Kateřina |
Cyklo Faltýnek |
CZE | 2:33:09.5 | 0:41:46.9 |
23. | KRČMÁŘOVÁ Lenka |
CZE | 2:41:06.4 | 0:49:43.8 | |
24. | SVOBODOVÁ Jarmila |
PREMIUM HOTEL Znojmo |
CZE | 2:43:37.7 | 0:52:15.1 |
25. | SMOLKOVÁ Romana |
CZE | 2:44:55.0 | 0:53:32.4 | |
26. | KLÍMOVÁ Hana |
CZE | 2:49:39.4 | 0:58:16.8 | |
27. | ČERNÁ Simona |
CZE | 2:51:08.9 | 0:59:46.3 | |
28. | MAČUDOVÁ Miroslava |
CZE | 2:54:22.6 | 1:03:00.0 | |
29. | DOLANOVÁ Lenka |
CZE | 2:54:23.6 | 1:03:01.0 | |
30. | HESSOVÁ Karolína |
CZE | 2:57:01.9 | 1:05:39.3 |
Preteky seriálu
- Rouvy Virtuální závod
- Praha - Karlštej Tour - zrušeno
- Orlík Tour Kooperativy
- Bikemaraton Drásal České Spořitelny
- Bikemaraton Beroun České spořitelny
- Trans Brdy s 211
- Šumavský MTB maraton České spořitelny
- Hustopeče AGROTEC Tour ŠKODA AUTO
- Vysočina Arena Tour České spořitelny
- Manitou Železné hory Cardion
- Mladá Boleslav Tour ŠKODA AUTO
- Plzeňská MTB 50 Kooperativy
- Oderská Mlýnice Lesy ČR
- Ralsko MTB Tour České spořitelny
- KPŽ - Vrchlabí - Špindl Tour