XTERRA CZECH 2020
DÁTUM : | 5.9.2020 | MIESTO : | Prachatice |
---|
ONLINE VÝSLEDKY
Oficiálne výsledky
- XTERRA CZECH - 1.5 - 33 - 10.5 km muži / ženy
- XTERRA CZECH - 1.5 - 33 - 10.5 km absolútne
- XTERRA CZECH - 1.5 - 33 - 10.5 km po kategóriách
- XTERRA CZECH - 1.5 - 33 - 10.5 km - MČR
- XTERRA ŠTAFETY
- XTERRA SPRINT - HOBBY - 0.3 - 12 - 5 km absolútne
- XTERRA SPRINT - HOBBY - 0.3 - 12 - 5 km muži / ženy
- XTERRA SPRINT - HOBBY - 0.3 - 12 - 5 km po kategóriách
Rýchly prehľad
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | SERRIERES Arthur |
T2S |
FRA | 2:33:26.2 | 0:00:00.0 |
2. | CHANE Maxim |
Nissa triathlon / Team Organicoach Xterra |
FRA | 2:34:03.2 | 0:00:37.0 |
3. | CARABIN Sébastien |
BH Wallonie MTB TEAM |
BEL | 2:35:20.7 | 0:01:54.4 |
4. | KOČAŘ Lukáš |
Konrad Tools Triathlon team |
CZE | 2:36:18.5 | 0:02:52.2 |
5. | CARLONI Francois |
ORGANICOACH |
FRA | 2:36:24.0 | 0:02:57.7 |
6. | SLOTH NIELSEN Jens Emil |
Outdoor Bjerringbro/scott Sports Denmark |
DEN | 2:40:02.2 | 0:06:36.0 |
7. | FOGNINI Fausto |
Pool Cantu Triathlon |
ITA | 2:40:05.8 | 0:06:39.5 |
8. | RINALDI Filippo |
CUS PARMA |
ITA | 2:41:26.2 | 0:08:00.0 |
9. | JUD Samuel |
Chaelbli Bikes / LC-Meilen TRI-Team |
SUI | 2:44:16.7 | 0:10:50.5 |
10. | KUEFNER Sebastian |
Triathlon Gera |
GER | 2:44:57.7 | 0:11:31.5 |
11. | FRANCKE Michal |
Haven Team |
CZE | 2:47:28.3 | 0:14:02.0 |
12. | FEDER SCHWANER Mathieu |
Aarhus 1900 tri |
DEN | 2:48:01.0 | 0:14:34.7 |
13. | BEDNARSKÝ Vojtěch |
TITAN TRILIFE |
CZE | 2:48:40.0 | 0:15:13.7 |
14. | CMUNT Petr |
Triclub Česká Lípa |
CZE | 2:49:45.5 | 0:16:19.2 |
15. | WOLPERT Hannes |
Racextract Racing Team |
GER | 2:50:21.0 | 0:16:54.7 |
16. | ZANENGA Andrea |
Pool Cant? 1999 |
ITA | 2:51:21.3 | 0:17:55.0 |
17. | VIVIEN Gaëtan |
Rennes Triathlon |
FRA | 2:51:53.5 | 0:18:27.2 |
18. | STREJC Michal |
Triatlonová akademie Plzeň |
CZE | 2:53:36.5 | 0:20:10.2 |
19. | KUBICA Roman |
MS Bike Academy Racing |
CZE | 2:53:47.5 | 0:20:21.2 |
20. | BONASSO Franck |
CCCE triathlon |
FRA | 2:54:00.0 | 0:20:33.7 |
21. | HOLOMOUCKÝ Adam |
ELAB Team |
CZE | 2:54:08.0 | 0:20:41.7 |
22. | SPITZHORN Timo |
Kern-Haus Team RSG Montabaur |
GER | 2:54:20.5 | 0:20:54.2 |
23. | HRON Jan |
Šumavský triatlon |
CZE | 2:54:55.3 | 0:21:29.0 |
24. | RINALDI Marco |
Cus Parma Triathlon |
ITA | 2:55:09.0 | 0:21:42.7 |
25. | JANATA Boris |
Kompava H-Triathlon Team |
SVK | 2:56:45.3 | 0:23:19.0 |
26. | RABENSTEIN Jonas |
RSC Neukirchen |
GER | 2:59:12.5 | 0:25:46.3 |
27. | OLSZEWSKI Marek |
TriDivision |
POL | 2:59:28.3 | 0:26:02.0 |
28. | DELEEBEECK Joeri |
SP&O |
BEL | 2:59:44.8 | 0:26:18.5 |
29. | GIJSSEN Tibor |
SRAM |
GER | 2:59:49.5 | 0:26:23.3 |
30. | RICHTER Miroslav |
KERBEROS |
CZE | 3:00:22.5 | 0:26:56.3 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | PHILIPP Laura |
GER | 2:52:43.5 | 0:00:00.0 | |
2. | MAIRHOFER Sandra |
ITA | 2:57:43.5 | 0:05:00.0 | |
3. | MENDITTO Marta |
ORGANICOACH |
ITA | 2:58:03.1 | 0:05:19.5 |
4. | KARÁSKOVÁ ERBENOVÁ Helena |
LAWI |
CZE | 2:58:41.8 | 0:05:58.2 |
5. | RIOU Morgane |
TEMA ORGANICOACH XTERRA |
FRA | 3:00:09.8 | 0:07:26.2 |
6. | PATIES Alezee |
FRA | 3:06:37.8 | 0:13:54.2 | |
7. | WASLE Carina |
Wave Tri Team TS Wörgl |
AUT | 3:09:29.5 | 0:16:46.0 |
8. | ZEMANOVÁ Jindřiška |
Triatlon Plzen |
CZE | 3:09:47.3 | 0:17:03.7 |
9. | LUŽNÁ Anna |
Oplt Cycling |
CZE | 3:13:37.1 | 0:20:53.5 |
10. | BISOVÁ Štěpánka |
Triclub Česká Lípa |
CZE | 3:18:40.1 | 0:25:56.6 |
11. | BILLOUIN Solenne |
ASPTT Angers Triathlon |
AUS | 3:19:05.1 | 0:26:21.5 |
12. | PICHLÍKOVÁ Jana |
CSG TRI TEAM |
CZE | 3:19:07.4 | 0:26:23.8 |
13. | SPANGSBERG Janni |
Esbjerg Tri- og Multisport |
DEN | 3:20:07.1 | 0:27:23.5 |
14. | HARPAINTNER Sabrina |
Team Soas |
AUT | 3:21:45.6 | 0:29:02.0 |
15. | GOLSTEYN Maud |
NED | 3:22:25.3 | 0:29:41.8 | |
16. | BRANTLOVÁ Jana |
Velosport Domažlice |
CZE | 3:29:26.7 | 0:36:43.1 |
17. | FOX Louise |
TriUK |
GBR | 3:29:57.1 | 0:37:13.5 |
18. | LEISNER Shiva |
Aarhus 1900 Triathlon |
DEN | 3:32:27.1 | 0:39:43.5 |
19. | DUBCOVÁ Jana |
KOME klub Kraslice |
CZE | 3:34:23.2 | 0:41:39.6 |
20. | RAMSAUER Sophia |
Team Memmert e.V. |
GER | 3:34:59.4 | 0:42:15.9 |
21. | GALEWICZ Katarzyna |
POL | 3:35:29.4 | 0:42:45.9 | |
22. | ALEXANDRA Borrelly Lebrun |
TEAM ORGANICOACH XTERRA |
FRA | 3:35:33.4 | 0:42:49.9 |
23. | VORLÍČKOVÁ Jana |
2B Winner |
CZE | 3:37:51.4 | 0:45:07.9 |
24. | MULLEN Sylva |
CZE | 3:38:23.7 | 0:45:40.1 | |
25. | DORFNER Monika |
AUT | 3:45:15.6 | 0:52:32.1 | |
26. | JEŽKOVÁ Kateřina |
NUTREND Sportteam Brozany |
CZE | 3:45:54.4 | 0:53:10.9 |
27. | MORTENSEN Anne-Mette |
Odense Triathlon Klub |
DEN | 3:53:42.2 | 1:00:58.6 |
28. | MATOUŠOVÁ Michaela |
Elitavers Jihlava |
CZE | 3:55:34.2 | 1:02:50.7 |
29. | DENGLER Eva |
GER | 3:56:21.8 | 1:03:38.3 | |
30. | STUPKOVÁ Barbora |
Triatlon Plzeň |
CZE | 3:57:44.2 | 1:05:00.7 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | BEDNARSKÝ Václav |
Titan Tri Life |
CZE | 1:01:21.6 | 0:00:00.0 |
2. | CMUNT Ondřej |
BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM |
CZE | 1:03:28.4 | 0:02:06.7 |
3. | CHMÁTAL David |
TJ SOKOL SENOHRABY |
CZE | 1:05:47.9 | 0:04:26.2 |
4. | DUPEJ Dominik |
3X Republic |
SVK | 1:06:16.6 | 0:04:55.0 |
5. | MEYER Felix |
GER | 1:07:33.5 | 0:06:11.8 | |
6. | BARONE Lorenzo |
endurance training |
ITA | 1:08:37.6 | 0:07:16.0 |
7. | PUNDA Vaclav |
CZE | 1:12:20.4 | 0:10:58.7 | |
8. | WASILEWSKI Raivo |
Water Knights |
POL | 1:13:32.3 | 0:12:10.7 |
9. | ROATTA Riccardo |
Frecce Bianche Triathlon Team |
ITA | 1:14:49.7 | 0:13:28.0 |
10. | KAHUDA Jiří |
Šumavský triatlon (ŠUTRI) |
CZE | 1:15:29.7 | 0:14:08.0 |
11. | DĚBNAR Josef |
JK Racing |
CZE | 1:15:55.2 | 0:14:33.5 |
12. | MACH Miroslav |
Šutri Prachatice |
CZE | 1:16:53.4 | 0:15:31.7 |
13. | ISKRA Nikodem |
POL | 1:17:19.7 | 0:15:58.0 | |
14. | ZACH Petr |
CZE | 1:17:46.9 | 0:16:25.2 | |
15. | HÁLEK Jan |
CZE | 1:18:22.9 | 0:17:01.2 | |
16. | GRIM Daniel |
CZE | 1:18:35.4 | 0:17:13.7 | |
17. | NOSEK Martin |
TAP |
CZE | 1:19:39.2 | 0:18:17.5 |
18. | BIŇOVSKÝ Patrik |
2B Winner |
CZE | 1:19:39.7 | 0:18:18.0 |
19. | RADOS Julius |
SVK | 1:19:40.4 | 0:18:18.7 | |
20. | STEPANEK Frantisek |
CZE | 1:20:07.4 | 0:18:45.7 | |
21. | HOLEČEK Jan |
Prachatice 17:17 |
CZE | 1:20:15.2 | 0:18:53.5 |
22. | SCHERER Manuel |
GER | 1:21:39.4 | 0:20:17.7 | |
23. | OUŘEDNÍK Jakub |
Los Duos Tragikomikos |
CZE | 1:21:54.7 | 0:20:33.0 |
24. | KORDÍK Vlastimil |
CZE | 1:22:26.4 | 0:21:04.8 | |
25. | SVOBODA Erik |
CZE | 1:24:06.2 | 0:22:44.5 | |
26. | ŠTESKO Ján |
Oravaman |
SVK | 1:26:00.9 | 0:24:39.3 |
27. | KOHOUT Jaromír |
KOME klub Kraslice |
CZE | 1:26:53.7 | 0:25:32.0 |
28. | ZÁBRANSKÝ Václav |
RT-SH |
CZE | 1:27:12.1 | 0:25:50.5 |
29. | BUCHLOVSKÝ Petr |
CZE | 1:27:12.4 | 0:25:50.8 | |
30. | PICHL Ota |
CZE | 1:30:28.9 | 0:29:07.3 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | JEDLIČKOVÁ Barbora |
Triatlonová akademie Plzeň |
CZE | 1:12:45.7 | 0:00:00.0 |
2. | SLANÍKOVÁ Nela |
TAP Plzen |
CZE | 1:12:56.2 | 0:00:10.5 |
3. | CHMÁTALOVÁ Adéla |
TJ SOKOL SENOHRABY |
CZE | 1:14:38.4 | 0:01:52.7 |
4. | DVOŘÁKOVÁ Kristýna |
Triatlon Plzeň TAP |
CZE | 1:19:04.4 | 0:06:18.7 |
5. | CHURAVÁ Veronika |
Triatlonová akademie Plzeň |
CZE | 1:19:04.6 | 0:06:18.9 |
6. | SUMMERER Kathrin |
GER | 1:21:34.2 | 0:08:48.5 | |
7. | SCHMITT Johanna |
GER | 1:23:32.7 | 0:10:47.0 | |
8. | VALENTOVÁ Markéta |
CZE | 1:28:56.2 | 0:16:10.5 | |
9. | SCHWANER Helle |
DEN | 1:31:19.5 | 0:18:33.7 | |
10. | SOSNOVÁ Magda |
CZE | 1:33:12.7 | 0:20:27.0 | |
11. | DĚBNÁROVÁ Jana |
SK Plavání Sokolov |
CZE | 1:33:56.2 | 0:21:10.5 |
12. | ISKRA Monika |
POL | 1:49:22.5 | 0:36:36.8 | |
13. | VÁVROVÁ Marie |
Cylomasteři |
CZE | 1:52:45.2 | 0:39:59.5 |
14. | KOPECKÁ Jana |
CYKLOMAsteři |
CZE | 1:55:12.2 | 0:42:26.5 |
15. | SIMOVA Karolina |
CZE | 2:01:00.5 | 0:48:14.8 | |
16. | ČAPKOVÁ Julie- Karolína |
CZE | 2:19:17.3 | 1:06:31.6 |