ONLINE VÝSLEDKY
Oficiálne výsledky
Rýchly prehľad
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | BOROŠ Michael |
ČEZ Cyklo Team Tábor |
CZE | 0:54:52.7 | 0:00:00.0 |
2. | LOOCKX Lander |
GROUP HENS-CONTAINERS MAES |
BEL | 0:55:05.2 | 0:00:12.4 |
3. | CRISPIN Mickaël |
cross team legendre |
FRA | 0:55:11.7 | 0:00:18.9 |
4. | ROMBOUTS Seppe |
Tormans-Acrog |
BEL | 0:55:25.9 | 0:00:33.1 |
5. | BENOIST Antoine |
Alpecin Fenix |
FRA | 0:55:29.9 | 0:00:37.1 |
6. | MENUT David |
cross team legendre |
FRA | 0:55:44.4 | 0:00:51.6 |
7. | MIKLER Bartosz |
Victoria Jarocin Accent |
POL | 0:56:47.7 | 0:01:54.9 |
8. | ANANIE Ugo |
cross team legendre |
FRA | 0:56:53.9 | 0:02:01.1 |
9. | VAN DEN BROECK Arno |
VDB CYCLING TEAM |
BEL | 0:57:10.9 | 0:02:18.1 |
10. | VANÍČEK Šimon |
ČEZ Cyklo Team Tábor |
CZE | 0:57:16.2 | 0:02:23.4 |
11. | RICHARD ANDRADE Florian |
cross team legendre |
FRA | 0:57:18.4 | 0:02:25.6 |
12. | MAYER Daniel |
KC HLINSKO |
CZE | 0:57:28.0 | 0:02:35.2 |
13. | VAN DER MEER Gosse |
Bombtrack Bicycles p/b Hunt Wheels |
NED | 0:57:38.9 | 0:02:46.1 |
14. | KONWA Marek |
UKS Krupiński Suszec - KONWA Bike |
POL | 0:57:43.2 | 0:02:50.4 |
15. | TROPARDY Arthur |
USSAPB |
FRA | 0:57:56.9 | 0:03:04.1 |
16. | ULIK Matej |
Expres Cz - Tufo Team KolÍn |
SVK | 0:58:05.7 | 0:03:12.9 |
17. | LELANDAIS Rémi |
cross team legendre |
FRA | 0:58:09.7 | 0:03:16.9 |
18. | HÄHNEL Frederik |
Shop4Cross Mohrmann-Bau |
GER | 0:58:19.9 | 0:03:27.1 |
19. | BAKUS Tomáš |
ČEZ Cyklo Team Tábor |
CZE | 0:58:37.9 | 0:03:45.1 |
20. | CHAINEL Steve |
cross team legendre |
FRA | 0:58:40.2 | 0:03:47.4 |
21. | GLAJZA Ondrej |
TJ Auto Škoda Mladá Boleslav |
SVK | 0:59:05.2 | 0:04:12.4 |
22. | HLADÍK Josef |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:59:12.4 | 0:04:19.6 |
23. | ZELENÝ Ondřej |
Eleven Mercedes Black.ET |
CZE | 0:59:15.4 | 0:04:22.6 |
24. | HEIGL Philipp |
SU Bikestore.cc Team |
AUT | 0:59:16.0 | 0:04:23.2 |
25. | ŘÍMAN Jakub |
AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV |
CZE | 0:59:40.4 | 0:04:47.6 |
26. | HEKELE Emil |
ZEKOF TEAM |
CZE | 1:00:04.4 | 0:05:11.7 |
27. | STLOUKAL Štěpán |
ACT leraK Blansko |
CZE | 1:00:10.4 | 0:05:17.6 |
28. | CASTILLE Noé |
cross team legendre |
FRA | 1:00:21.1 | 0:05:28.4 |
29. | HULA Robert |
Expres Cz - Tufo Team KolÍn |
CZE | 1:00:22.2 | 0:05:29.4 |
30. | SCHNEIDER Lilian |
cross team legendre |
FRA | 1:00:23.9 | 0:05:31.1 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | CASASOLA Sara |
DP66 GIANT |
ITA | 0:45:27.1 | 0:00:00.0 |
2. | NORBERT RIBEROLLE Marion |
STAR CASINO CX TEAM |
FRA | 0:46:05.1 | 0:00:38.0 |
3. | HEIGL Nadja |
KTM Alchemist Racing Team |
AUT | 0:47:10.3 | 0:01:43.2 |
4. | HAVLÍKOVÁ Pavla |
KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou z.s. |
CZE | 0:47:24.7 | 0:01:57.6 |
5. | BAJGEROVÁ Nikola |
TEAM DUKLA PRAHA |
CZE | 0:47:37.3 | 0:02:10.2 |
6. | VANDERBEKEN Joyce |
BIKE ADVICE - ITAF CT |
BEL | 0:47:45.8 | 0:02:18.7 |
7. | ŠTĚPÁNOVÁ Karla |
Maloja Pushbikers Team |
CZE | 0:47:53.3 | 0:02:26.2 |
8. | KRZYSTALA Zuzanna |
VOLKSWAGEN SAMOCHODY DOSTAWCZE MTB TEAM |
POL | 0:48:25.8 | 0:02:58.7 |
9. | TVARŮŽKOVÁ Tereza |
Expres Cz - Tufo Team KolÍn |
CZE | 0:48:33.1 | 0:03:05.9 |
10. | PEETERS Jinse |
Iko Crelan - Crelan Iko |
BEL | 0:48:39.8 | 0:03:12.7 |
11. | MUDŘÍKOVÁ Kateřina |
ACK Stará Ves nad Ondřejnicí |
CZE | 0:49:38.3 | 0:04:11.2 |
12. | VANÍČKOVÁ Tereza |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:49:49.8 | 0:04:22.7 |
13. | UNGERMANOVÁ Elizabeth |
AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV |
CZE | 0:50:32.6 | 0:05:05.4 |
14. | JANŮ Kamila |
ČEZ Cyklo Team Tábor |
CZE | 0:50:44.6 | 0:05:17.5 |
15. | ŠVIHÁLKOVÁ Tereza |
ČEZ Cyklo Team Tábor |
CZE | 0:52:28.0 | 0:07:00.9 |
16. | MAZUREK Malgorzata |
Grupa Kolarska Viktoria Rybnik |
POL | 0:53:47.3 | 0:08:20.2 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | STRÁNSKÝ Matěj |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:39:20.8 | 0:00:00.0 |
2. | KOPECKÝ Matyáš |
Callant - Pauwels Sauzen CT |
CZE | 0:39:38.7 | 0:00:17.9 |
3. | PONCHON Eliote |
Vélo Club Villefranche Beaujolais |
FRA | 0:40:11.5 | 0:00:50.7 |
4. | KIELY Joe |
UVCCharleville-Mezieres |
GBR | 0:40:19.2 | 0:00:58.4 |
5. | VANDERLINDEN Lukas |
Cannibal Team |
BEL | 0:40:37.2 | 0:01:16.4 |
6. | JINDŘICH Pavel |
TJ STADION LOUNY |
CZE | 0:40:46.0 | 0:01:25.2 |
7. | ANCHAIN Paul |
Flandre lys elite cyclisme |
FRA | 0:40:56.0 | 0:01:35.2 |
8. | SEEMAN Adam |
TJ STADION LOUNY |
CZE | 0:41:16.7 | 0:01:55.9 |
9. | DE MOYER Kenay |
Acrog-Tormans Balen BC |
BEL | 0:41:26.0 | 0:02:05.2 |
10. | MASCIARELLI Lorenzo |
Callant - Pauwels Sauzen CT |
ITA | 0:41:27.0 | 0:02:06.2 |
11. | DOSTÁL Václav |
ČEZ Cyklo Team Tábor |
CZE | 0:41:31.0 | 0:02:10.2 |
12. | KUBÍK Adam |
ČEZ Cyklo Team Tábor |
CZE | 0:42:06.7 | 0:02:45.9 |
13. | DOLEŽAL Tomáš |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:42:17.0 | 0:02:56.2 |
14. | CLEF Antoine |
cross team legendre |
FRA | 0:42:34.5 | 0:03:13.7 |
15. | VYKYDAL Jaroslav |
AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV |
CZE | 0:42:37.7 | 0:03:16.9 |
16. | MAJDANICS Marek |
ACK Stará Ves nad Ondřejnicí |
CZE | 0:42:44.7 | 0:03:23.9 |
17. | TERŠL Robin |
ČEZ Cyklo Team Tábor |
CZE | 0:42:45.0 | 0:03:24.2 |
18. | KERL Maximilian |
Author team Stupno |
CZE | 0:43:06.4 | 0:03:45.6 |
19. | KUSCHLA Silas |
WAC-Team Belgie |
GER | 0:43:23.0 | 0:04:02.2 |
20. | JECH Filip |
ADASTRA Cycling Team |
CZE | 0:43:47.4 | 0:04:26.6 |
21. | FRÜHAUF Jan |
ČEZ Cyklo Team Tábor |
CZE | 0:43:57.5 | 0:04:36.7 |
22. | ŠÍSL Bořek |
LYKO KLUB PRACHATICE z.s. |
CZE | 0:44:38.5 | 0:05:17.7 |
23. | VENC Adam |
GT OPPORTUNITY BRNO |
CZE | 0:45:01.5 | 0:05:40.7 |
24. | POSPÍŠIL Matěj |
Expres Cz - Tufo Team KolÍn |
CZE | 0:45:18.5 | 0:05:57.7 |
25. | MÜLLER Mirek |
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ |
CZE | 0:45:26.7 | 0:06:05.9 |
26. | GUÉRIN Morgan |
Team HUMARDO Velo-Passion |
SUI | 0:45:48.7 | 0:06:27.9 |
27. | VIK Matěj |
DUKLA PRAHA |
CZE | 0:46:02.2 | 0:06:41.4 |
28. | PAŘEZ Tomáš |
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN |
CZE | 0:46:05.6 | 0:06:44.8 |
29. | HRSTKA Vojtěch |
GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team |
CZE | 0:46:12.0 | 0:06:51.2 |
30. | ŠVEC Libor |
ČEZ Cyklo Team Tábor |
CZE | 0:47:02.2 | 0:07:41.4 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | KOPECKY Julia |
LRTV Swift |
CZE | 0:36:24.3 | 0:00:00.0 |
2. | HLADÍKOVÁ Kateřina |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:36:44.1 | 0:00:19.7 |
3. | RUMAC Elisa |
DP66 GIANT |
ITA | 0:37:34.8 | 0:01:10.4 |
4. | SANDER Laura Lizette |
Pärnu Kalevi Spordikool |
EST | 0:37:52.6 | 0:01:28.2 |
5. | CANCIANI Lisa |
DP66 GIANT |
ITA | 0:38:01.0 | 0:01:36.7 |
6. | PAPO Alice |
DP66 GIANT |
ITA | 0:38:05.3 | 0:01:40.9 |
7. | KIPFMÜLLER Fabienne |
BIKE DO IT RACING TEAM / VC Meilen |
SUI | 0:38:15.1 | 0:01:50.7 |
8. | JOHANSSON Alma |
Mölndals CK |
SWE | 0:38:53.3 | 0:02:28.9 |
9. | ZEMANOVÁ Kristýna |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:39:22.5 | 0:02:58.1 |
10. | RŮŽIČKOVÁ Anna |
DUKLA PRAHA |
CZE | 0:39:51.6 | 0:03:27.2 |
11. | JEŘÁBKOVÁ Barbora |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:40:18.3 | 0:03:53.9 |
12. | TERŠL Anna |
SKIANDBIKE KUNRATICE TEAM |
CZE | 0:40:29.0 | 0:04:04.6 |
13. | KELLER Nina |
Danis Bike Team / RMC Appenzell |
SUI | 0:40:34.8 | 0:04:10.4 |
14. | KOTLÍNOVÁ Simona |
ČEZ Cyklo Team Tábor |
CZE | 0:42:15.3 | 0:05:50.9 |
15. | MITRYCHOVÁ Michaela |
kola-bbm.cz |
CZE | 0:42:32.0 | 0:06:07.6 |
16. | JAQUET Prisca |
Team Menoud Bike / VTT Balcon du Jura |
SUI | 0:42:38.8 | 0:06:14.4 |
17. | BARTOŠOVÁ Martina |
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN |
CZE | 0:43:17.5 | 0:06:53.1 |
18. | KNIHOVÁ Kateřina |
Expres Cz - Tufo Team KolÍn |
CZE | 0:44:36.5 | 0:08:12.1 |
19. | BRAVENCOVÁ Denisa |
CYKLO TEAM KOLARNA |
CZE | 0:45:26.7 | 0:09:02.3 |
20. | KOLÁŘOVÁ Justýna |
AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV |
CZE | 0:45:47.5 | 0:09:23.1 |
21. | MINAŘÍKOVÁ Klára |
ČEZ Cyklo Team Tábor |
CZE | 0:46:19.3 | 0:09:54.9 |
22. | ŠMÍDOVÁ Adéla |
Author team Stupno |
CZE | 0:47:18.5 | 0:10:54.1 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | SCHWARZBACHER Matthias |
ŠK Železiarne Podbrezová a.s. |
SVK | 0:24:48.6 | 0:00:00.0 |
2. | JEŽEK Václav |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:25:10.3 | 0:00:21.7 |
3. | NOVOTNÝ Ondřej |
DUKLA PRAHA |
CZE | 0:25:16.8 | 0:00:28.2 |
4. | BERNÁT Adam |
DUKLA PRAHA |
CZE | 0:25:18.6 | 0:00:30.0 |
5. | SAMEC Filip |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:25:20.1 | 0:00:31.4 |
6. | KUBA Jakub |
AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV |
CZE | 0:25:23.1 | 0:00:34.5 |
7. | ELBADRI Jakub |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:25:23.3 | 0:00:34.7 |
8. | FALTÝNEK Jan |
ČEZ Cyklo Team Tábor |
CZE | 0:25:45.8 | 0:00:57.2 |
9. | KRÁL Kryštof |
DUKLA PRAHA |
CZE | 0:25:55.1 | 0:01:06.4 |
10. | ŠUMPÍK Pavel |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 0:26:00.6 | 0:01:12.0 |
11. | MIŇOVSKÝ Prokop |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:26:02.6 | 0:01:13.9 |
12. | KRAUS Tomáš |
CYCLING ACADEMY TÁBOR |
CZE | 0:26:16.8 | 0:01:28.2 |
13. | DOBRÝ Lukáš |
FUTURE CYCLING - NORTHWAVE |
CZE | 0:26:22.6 | 0:01:33.9 |
14. | FRIEDEL David |
Jiří Team Ostrava |
CZE | 0:26:24.6 | 0:01:35.9 |
15. | JOHÁNEK Dalibor |
ČEZ Cyklo Team Tábor |
CZE | 0:26:28.6 | 0:01:39.9 |
16. | KREŠÁK Kryštof |
CYCLING ACADEMY TÁBOR |
CZE | 0:26:33.8 | 0:01:45.2 |
17. | RUBEŠ Daniel |
Expres Cz - Tufo Team KolÍn |
CZE | 0:26:34.3 | 0:01:45.7 |
18. | STREJČEK Adam |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:26:48.3 | 0:01:59.7 |
19. | BÁRTA Martin |
TJ STADION LOUNY |
CZE | 0:26:50.6 | 0:02:01.9 |
20. | PEKAŘ Matěj |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:26:55.8 | 0:02:07.2 |
21. | ŠIMEČEK David |
CYCLING ACADEMY TÁBOR |
CZE | 0:26:58.3 | 0:02:09.7 |
22. | MAYER Jakub |
KC Slavia Praha |
CZE | 0:26:58.6 | 0:02:09.9 |
23. | HOŠEK Adam |
CYCLING ACADEMY TÁBOR |
CZE | 0:27:03.1 | 0:02:14.5 |
24. | MITT Virgo |
Pärnu Kalevi Spordikool |
EST | 0:27:05.1 | 0:02:16.4 |
25. | HYNEČEK Jan |
TUFO CZ OTROKOVICE |
CZE | 0:27:08.8 | 0:02:20.2 |
26. | PURNOCH Matyáš |
SKIANDBIKE KUNRATICE TEAM |
CZE | 0:27:13.6 | 0:02:24.9 |
27. | LIENERT Patrik |
SKIANDBIKE KUNRATICE TEAM |
CZE | 0:27:22.4 | 0:02:33.7 |
28. | ZEDNÍK Jiří |
TJ STADION LOUNY |
CZE | 0:27:26.3 | 0:02:37.7 |
29. | VAS Barnabás |
Merida Maraton Hungary |
HUN | 0:27:26.6 | 0:02:37.9 |
30. | UHER David |
SK BIKETIME BULLS PÍSEK |
CZE | 0:27:35.6 | 0:02:47.0 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | HANÁKOVÁ Eliška |
CP team |
CZE | 0:26:39.3 | 0:00:00.0 |
2. | DLASKOVÁ Vanda |
AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV |
CZE | 0:27:26.3 | 0:00:47.0 |
3. | RADOVÁ Daniela |
KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou |
CZE | 0:27:42.0 | 0:01:02.7 |
4. | NAVRKALOVÁ Nikola |
Ethic Sport cycling team |
CZE | 0:28:22.3 | 0:01:42.9 |
5. | DOSTÁLOVÁ Anna |
LYKO KLUB PRACHATICE z.s. |
CZE | 0:28:31.8 | 0:01:52.5 |
6. | NOVÁKOVÁ Karla |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 0:28:35.3 | 0:01:55.9 |
7. | BEYEROVÁ Kateřina |
LYKO KLUB PRACHATICE z.s. |
CZE | 0:29:13.3 | 0:02:33.9 |
8. | HODLOVÁ Nikola |
ČEZ Cyklo Team Tábor |
CZE | 0:29:21.8 | 0:02:42.5 |
9. | DOUDĚROVÁ Kateřina |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 0:29:29.5 | 0:02:50.2 |
10. | ČERNÁ Karolína |
AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV |
CZE | 0:29:40.0 | 0:03:00.7 |
11. | CIBULKOVÁ Tereza |
AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV |
CZE | 0:29:42.6 | 0:03:03.2 |
12. | PULKRABOVÁ Marika |
ČISTÝ SPORT |
CZE | 0:30:05.3 | 0:03:25.9 |
13. | PANUŠOVÁ Anna |
Bike freaks Holice |
CZE | 0:30:38.8 | 0:03:59.4 |
14. | JUROVÁ Hana |
Expres Cz - Tufo Team KolÍn |
CZE | 0:30:44.0 | 0:04:04.7 |
15. | KRYSTKOWIAK Zofia |
Fundsacj Rozwoju Kolarstwa Krzysztofa Kuźniaka |
POL | 0:30:49.3 | 0:04:09.9 |
16. | KOTLÍKOVÁ Adéla |
CK LOKO Rakovník |
CZE | 0:31:00.6 | 0:04:21.2 |
17. | LEBEDOVÁ Kristýna |
CK Jihočeské naděje |
CZE | 0:32:53.0 | 0:06:13.7 |
18. | CEBULOVÁ Klára |
KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou z.s. |
CZE | 0:32:55.5 | 0:06:16.2 |
19. | DINGOVÁ Anna |
ADASTRA Cycling Team |
CZE | 0:33:01.0 | 0:06:21.7 |
20. | BERANOVÁ Jana |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:33:04.3 | 0:06:24.9 |
21. | HODINOVÁ Nicol |
LYKO KLUB PRACHATICE z.s. |
CZE | 0:34:38.7 | 0:07:59.4 |
22. | MÍČKOVÁ Magdaléna |
ACS Drak Vrbno |
CZE | 0:35:21.2 | 0:08:41.9 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | BAŽANT Kryštof |
TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA |
CZE | 0:16:45.3 | 0:00:00.0 |
2. | HÁJEK Tomáš |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:17:15.4 | 0:00:30.0 |
3. | MITÁŠ Robert |
SKIANDBIKE KUNRATICE TEAM |
CZE | 0:17:27.3 | 0:00:42.0 |
4. | RAŠKA Lukáš |
Short Bike Academy Opletal |
CZE | 0:17:30.6 | 0:00:45.2 |
5. | NÁGR Ondřej |
CYCLING ACADEMY TÁBOR |
CZE | 0:17:31.1 | 0:00:45.7 |
6. | SVOBODA David |
ADASTRA Cycling Team |
CZE | 0:17:53.6 | 0:01:08.2 |
7. | PŘENOSIL Marek |
TJ STADION LOUNY |
CZE | 0:18:17.6 | 0:01:32.2 |
8. | KUKLA Dominik |
ADASTRA Cycling Team |
CZE | 0:18:24.3 | 0:01:38.9 |
9. | JOHN Antonín |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:18:39.1 | 0:01:53.7 |
10. | HARLENDER Lukáš |
CYKLO TEAM KOLARNA |
CZE | 0:18:42.1 | 0:01:56.7 |
11. | KLICMAN Lukáš |
CYCLING ACADEMY TÁBOR |
CZE | 0:18:47.1 | 0:02:01.7 |
12. | KOLÁŘ David |
ADASTRA Cycling Team |
CZE | 0:18:55.1 | 0:02:09.7 |
13. | SEVERYN Richard |
Expres Cz - Tufo Team KolÍn |
CZE | 0:19:04.6 | 0:02:19.2 |
14. | VOREL Lukáš |
SKIANDBIKE KUNRATICE TEAM |
CZE | 0:19:04.8 | 0:02:19.5 |
15. | BURSA Filip |
LYKO KLUB PRACHATICE z.s. |
CZE | 0:19:17.6 | 0:02:32.2 |
16. | KRULIŠ Jan |
TJ STADION LOUNY |
CZE | 0:19:23.1 | 0:02:37.7 |
17. | HOFMAN Eliáš |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:19:34.6 | 0:02:49.2 |
18. | TESAŘÍK Jakub |
CYKLO TEAM KOLARNA |
CZE | 0:19:38.8 | 0:02:53.4 |
19. | VÝBORNÝ Kryštof |
SKIANDBIKE KUNRATICE TEAM |
CZE | 0:19:41.6 | 0:02:56.2 |
20. | VAŠÍČEK Denis |
ADASTRA Cycling Team |
CZE | 0:19:42.3 | 0:02:56.9 |
21. | MEIER Tomáš |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:19:44.1 | 0:02:58.7 |
22. | HAVELKA Matěj |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:19:47.1 | 0:03:01.7 |
23. | BLAŽEK Aleš |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 0:19:48.1 | 0:03:02.7 |
24. | ELČKNER Nick |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 0:19:49.3 | 0:03:04.0 |
25. | KRISTL Lukáš |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:19:52.1 | 0:03:06.7 |
26. | DĚTÁK Mikuláš |
ADASTRA Cycling Team |
CZE | 0:20:08.1 | 0:03:22.7 |
27. | BREDLER Jonáš Pavel |
AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV |
CZE | 0:20:18.3 | 0:03:32.9 |
28. | LISÝ Vít |
Expres Cz - Tufo Team KolÍn |
CZE | 0:20:26.1 | 0:03:40.7 |
29. | POSPÍŠIL Filip |
SKIANDBIKE KUNRATICE TEAM |
CZE | 0:20:31.1 | 0:03:45.7 |
30. | JAROŠ Nikola |
ČISTÝ SPORT |
CZE | 0:20:39.6 | 0:03:54.2 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | HANÁKOVÁ Anna |
CP team |
CZE | 0:18:18.4 | 0:00:00.0 |
2. | VÁCLAVŮ Martina |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:18:19.8 | 0:00:01.4 |
3. | DLOUHÁ Aneta |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:18:23.1 | 0:00:04.7 |
4. | VIKOVÁ Hanka |
DUKLA PRAHA |
CZE | 0:18:30.3 | 0:00:11.9 |
5. | HRDINOVÁ Anna |
CYCLING ACADEMY TÁBOR |
CZE | 0:18:38.3 | 0:00:19.9 |
6. | RAJNOCHOVÁ Barbora |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:18:43.6 | 0:00:25.2 |
7. | ŠPICAROVÁ Karolína |
CUBE Cyklo Špicar Jilemnice |
CZE | 0:18:54.6 | 0:00:36.1 |
8. | GROHOVÁ Lucie |
Author team Stupno |
CZE | 0:19:15.8 | 0:00:57.4 |
9. | CERMANOVÁ Antonie |
Author team Stupno |
CZE | 0:19:42.3 | 0:01:23.9 |
10. | STRÁNSKÁ Adéla |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:19:52.1 | 0:01:33.6 |
11. | SEDLÁČKOVÁ Veronika |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:19:57.1 | 0:01:38.6 |
12. | HORKÁ Veronika |
kola-bbm.cz |
CZE | 0:20:06.6 | 0:01:48.1 |
13. | ŠÍSLOVÁ Barbora |
LYKO KLUB PRACHATICE z.s. |
CZE | 0:20:42.3 | 0:02:23.9 |
14. | FALTYSOVÁ Nela |
ADASTRA Cycling Team |
CZE | 0:21:06.1 | 0:02:47.7 |
15. | JŮNOVÁ Nela |
LYKO KLUB PRACHATICE z.s. |
CZE | 0:21:32.1 | 0:03:13.6 |
16. | LIENERTOVÁ Monika |
SKIANDBIKE KUNRATICE TEAM |
CZE | 0:22:31.1 | 0:04:12.6 |
17. | BURGERMEISTEROVÁ Lucie |
TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA |
CZE | 0:22:59.8 | 0:04:41.4 |
18. | ŠIRUČKOVÁ Eliška |
Short Bike Academy Opletal |
CZE | 0:23:13.3 | 0:04:54.9 |
19. | KOTLÍNOVÁ Hana |
SK BIKETIME BULLS PÍSEK |
CZE | 0:23:30.1 | 0:05:11.6 |
20. | BOBKOVÁ Karla |
TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA |
CZE | 0:23:49.0 | 0:05:30.6 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | VAJSEJTL Jan |
SKIANDBIKE KUNRATICE TEAM |
CZE | 0:20:01.8 | 0:00:00.0 |
2. | HLADÍK František |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:20:19.3 | 0:00:17.5 |
3. | PODHAISKÝ Ondřej |
AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV |
CZE | 0:20:28.6 | 0:00:26.7 |
4. | PŇOVSKÝ Sebastian |
Silvini team |
CZE | 0:20:30.8 | 0:00:29.0 |
5. | DOUDĚRA Petr |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 0:20:31.3 | 0:00:29.5 |
6. | KACHLÍK Adam |
CYCLING ACADEMY TÁBOR |
CZE | 0:20:42.1 | 0:00:40.2 |
7. | RAŠKA Tomáš |
Short Bike Academy Opletal |
CZE | 0:21:13.3 | 0:01:11.4 |
8. | PAZOUREK Tadeáš |
CYCLING ACADEMY TÁBOR |
CZE | 0:21:17.3 | 0:01:15.5 |
9. | DRÁBEK Nikola |
SKP DUHA Lanškroun |
CZE | 0:21:49.1 | 0:01:47.2 |
10. | JOHN Eduard |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:21:50.6 | 0:01:48.7 |
11. | KOŘENSKÝ Jan |
CYCLING ACADEMY TÁBOR |
CZE | 0:21:58.1 | 0:01:56.2 |
12. | RADA Vojtěch |
SKIANDBIKE KUNRATICE TEAM |
CZE | 0:22:19.6 | 0:02:17.7 |
13. | KRÁL Matyáš |
DUKLA PRAHA |
CZE | 0:22:26.8 | 0:02:25.0 |
14. | ZAVADIL Mikuláš |
G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ |
CZE | 0:22:33.3 | 0:02:31.4 |
15. | KMENT Šimon |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:22:36.3 | 0:02:34.5 |
16. | BURGERMEISTER Karel |
TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA |
CZE | 0:22:36.6 | 0:02:34.7 |
17. | NÁGR Vít |
CYCLING ACADEMY TÁBOR |
CZE | 0:22:47.6 | 0:02:45.7 |
18. | POPOVIČ Jakub |
AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV |
CZE | 0:22:54.1 | 0:02:52.2 |
19. | PANUŠ Jakub |
Bike freaks Holice |
CZE | 0:22:54.1 | 0:02:52.2 |
20. | JANŮ Tomáš |
BIKE puzzle team |
CZE | 0:23:01.6 | 0:02:59.7 |
21. | MEIER Václav |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:23:08.1 | 0:03:06.2 |
22. | TROUSIL Jakub |
TJ STADION LOUNY |
CZE | 0:23:28.1 | 0:03:26.2 |
23. | KMENT Adam |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:23:32.3 | 0:03:30.4 |
24. | STANKE Matěj |
Author team Stupno |
CZE | 0:25:37.1 | 0:05:35.2 |
25. | MOULIS Ondřej |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:26:45.6 | 0:06:43.7 |
26. | DINGA Jan |
ADASTRA Cycling Team |
CZE | 0:28:13.8 | 0:08:11.9 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | FRYDRYCHOVÁ Karolína |
AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV |
CZE | 0:19:57.6 | 0:00:00.0 |
2. | KOLÁŘOVÁ Babeta |
AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV |
CZE | 0:19:59.8 | 0:00:02.1 |
3. | JAROŠOVÁ Emílie |
ČISTÝ SPORT |
CZE | 0:21:34.3 | 0:01:36.6 |
4. | SVOBODOVÁ Laura |
ADASTRA Cycling Team |
CZE | 0:21:58.9 | 0:02:01.2 |
5. | ROTHBAUEROVÁ Karolína |
SK BIKETIME BULLS PÍSEK |
CZE | 0:22:13.1 | 0:02:15.4 |
6. | BAŽANTOVÁ Anežka |
TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA |
CZE | 0:22:16.9 | 0:02:19.2 |
7. | VÝBORNÁ Marianna |
SKIANDBIKE KUNRATICE TEAM |
CZE | 0:22:20.6 | 0:02:22.9 |
8. | RUSŇÁKOVÁ Kamila |
VELO AKADEMIE KLADNO |
CZE | 0:29:43.8 | 0:09:46.1 |