seriál :
Znojmo Burčák Tour České spořitelny
DÁTUM : | 04 - 5.9.2021 | MIESTO : | Znojmo |
---|
USPORIADATEĽ : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
ONLINE VÝSLEDKY + DIPLOMY
Rýchly prehľad
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | STOŠEK Martin |
Canyon Northwave Team |
CZE | 1:38:14.3 | 0:00:00.0 |
2. | KULHAVÝ Jaroslav |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 1:38:14.8 | 0:00:00.5 |
3. | RAUCHFUSS Marek |
Česká spořitelna - Accolade |
CZE | 1:38:17.3 | 0:00:03.0 |
4. | ULMAN Matouš |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 1:38:18.1 | 0:00:03.7 |
5. | STROŽ Jan |
D2.MONT MERIDA CYCLING TEAM |
CZE | 1:38:20.3 | 0:00:06.0 |
6. | PETRUŠ Lubomír |
CZE | 1:38:20.6 | 0:00:06.2 | |
7. | BARTŮNĚK Marek |
D2 MONT MERIDA CYCLING TEAM |
CZE | 1:38:21.8 | 0:00:07.4 |
8. | HNÍK Karel |
D2Mont Merida |
CZE | 1:38:22.3 | 0:00:08.0 |
9. | SKÁLA Jaromír |
Rouvy Specialized Cycling Team |
CZE | 1:38:23.8 | 0:00:09.5 |
10. | HYNEK Kristián |
Canyon Northwave MTB |
CZE | 1:38:27.6 | 0:00:13.2 |
11. | PRŮDEK Matěj |
Multicraft MTB team |
CZE | 1:38:55.1 | 0:00:40.7 |
12. | STRNKA Tomáš |
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 1:39:12.0 | 0:00:57.7 |
13. | HLADÍK Josef |
CZE | 1:39:28.6 | 0:01:14.2 | |
14. | VIŠŇOVSKÝ Tomáš |
Česká spořitelna - Accolade |
SVK | 1:40:06.8 | 0:01:52.4 |
15. | NERADIL Vojtěch |
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 1:42:53.3 | 0:04:39.0 |
16. | ZEMENE Jakub |
D2mont s.r.o.Merida cycling team |
CZE | 1:42:54.7 | 0:04:40.3 |
17. | HNÍK Jakub |
D2mont Merida Cycling Team |
CZE | 1:42:55.8 | 0:04:41.4 |
18. | HELCEL Martin |
cyklo tým Horní Bludovice |
CZE | 1:42:57.0 | 0:04:42.7 |
19. | BUKSA Dominik |
Canyon Northwave MTB team |
CZE | 1:42:58.3 | 0:04:43.9 |
20. | ZEITHAMMER Martin |
D2mont s.r.o.Merida cycling team |
CZE | 1:43:00.6 | 0:04:46.2 |
21. | KRAUS Lukáš |
CARLA.KUPKOLO.CZ |
CZE | 1:43:01.3 | 0:04:47.0 |
22. | REINER Jan |
Česká spořitelna - Accolade |
CZE | 1:43:05.5 | 0:04:51.2 |
23. | TRTEK František |
žádný |
CZE | 1:43:12.3 | 0:04:58.0 |
24. | MALÍK Michal |
LAWI stars - GIANT |
CZE | 1:43:13.8 | 0:04:59.5 |
25. | STYBLÍK Adam |
D2mont Merida Cycling Team |
CZE | 1:43:18.8 | 0:05:04.4 |
26. | DRGA Daniel |
Finančné centrum Team |
SVK | 1:43:46.5 | 0:05:32.2 |
27. | CHOVANEC Filip |
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 1:44:11.7 | 0:05:57.4 |
28. | RYDVAL Filip |
D2 MONT MERIDA CYCLING TEAM |
CZE | 1:45:29.6 | 0:07:15.2 |
29. | CHOVANEC Tomáš |
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 1:46:25.6 | 0:08:11.2 |
30. | HLŮŽEK Radim |
MONDRAKER racing team |
CZE | 1:46:39.0 | 0:08:24.7 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | PAVELKOVÁ Klára |
SupGirls |
CZE | 1:53:10.3 | 0:00:00.0 |
2. | FRIDRICHOVÁ Lenka |
CZE | 1:57:02.1 | 0:03:51.7 | |
3. | BARTIZALOVÁ Denisa |
ELITAVERS JIHLAVA |
CZE | 1:59:30.5 | 0:06:20.1 |
4. | NAVRKALOVÁ Nikola |
D2mont Merida Cycling Team |
CZE | 2:00:13.3 | 0:07:03.0 |
5. | MAŤHOVÁ Andrea |
KROSS Bikeranch Team |
CZE | 2:01:14.1 | 0:08:03.7 |
6. | HASELBERGEROVÁ Eva |
Born In Šumava |
CZE | 2:01:52.3 | 0:08:41.9 |
7. | NAVRKALOVÁ Michaela |
D2mont Merida Cycling Team |
CZE | 2:02:26.6 | 0:09:16.2 |
8. | HOVORKOVA Aneta |
JAROSLAV KULHAVÝ CYCLING TEAM |
CZE | 2:05:21.1 | 0:12:10.7 |
9. | JAKUBIČKOVÁ Hana |
ŘLP |
CZE | 2:06:48.5 | 0:13:38.2 |
10. | BRUNCLÍKOVÁ Andrea |
CZE | 2:06:52.9 | 0:13:42.6 | |
11. | URBANOVÁ Alena |
ACTIVE TOUR - STAMIMAX TEAM |
CZE | 2:07:10.3 | 0:13:59.9 |
12. | PODMANICKA Ivana |
CZE | 2:09:41.1 | 0:16:30.7 | |
13. | TRILČOVÁ Lucie |
CZE | 2:09:58.0 | 0:16:47.6 | |
14. | NÁBĚLKOVÁ Kateřina |
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 2:10:25.3 | 0:17:15.0 |
15. | MAŘÍKOVÁ Kamila |
Born In Šumava |
CZE | 2:10:54.5 | 0:17:44.1 |
16. | MATYSÍK Kateřina |
Matysík MTB Racing |
CZE | 2:10:54.9 | 0:17:44.5 |
17. | MÜLLEROVÁ Ivana |
LAWI Stars |
CZE | 2:12:10.5 | 0:19:00.1 |
18. | KRISTKOVÁ Helena |
CZE | 2:15:28.2 | 0:22:17.8 | |
19. | BERANOVÁ Romana |
alltraining.cz |
CZE | 2:15:46.4 | 0:22:36.0 |
20. | KARCHŇÁKOVÁ Kateřina |
KAR sport |
CZE | 2:16:12.0 | 0:23:01.6 |
21. | PEZOVÁ Hana |
Autodoprava Jan Peza |
CZE | 2:17:04.4 | 0:23:54.0 |
22. | VČELAŘÍKOVÁ Michaela |
Cykloteam Kolárna |
CZE | 2:18:36.6 | 0:25:26.3 |
23. | ŘEHÁKOVÁ Karolina |
Triatlon na růžovo |
CZE | 2:19:05.5 | 0:25:55.1 |
24. | ŠKODOVÁ Radka |
Swiss Nik Cycling Team |
CZE | 2:19:31.8 | 0:26:21.5 |
25. | NÁBĚLKOVÁ Adéla |
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 2:19:55.6 | 0:26:45.2 |
26. | KOTRČOVÁ Kateřina |
ACTIVE TOUR - STAMIMAX TEAM |
CZE | 2:20:03.1 | 0:26:52.7 |
27. | SVÍTKOVÁ Lucie |
UME TEAM |
CZE | 2:24:08.4 | 0:30:58.0 |
28. | SOMMEROVÁ Jana |
Kola Koblížek |
CZE | 2:24:53.4 | 0:31:43.0 |
29. | WOŹNIAK Aneta |
CZE | 2:30:22.6 | 0:37:12.2 | |
30. | TOMANDLOVÁ Jitka |
Penguin team |
CZE | 2:30:35.8 | 0:37:25.5 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | NOVOTNÝ Ondřej |
CZE | 1:01:54.9 | 0:00:00.0 | |
2. | MAYER Jakub |
KC Slavia Praha |
CZE | 1:02:01.3 | 0:00:06.4 |
3. | ŠAROUN Libor |
PREMIUM HOTEL Znojmo |
CZE | 1:02:24.9 | 0:00:29.9 |
4. | STICHA David |
VEUS Vyškov |
CZE | 1:02:28.9 | 0:00:33.9 |
5. | BĚLKA Lukáš |
AKTIVIT Nový Bor |
CZE | 1:02:41.1 | 0:00:46.1 |
6. | BALÁK Pavel |
Moravec team |
CZE | 1:03:00.2 | 0:01:05.2 |
7. | RYŠAVÝ David |
ENDEKA BASTA team |
CZE | 1:03:09.6 | 0:01:14.6 |
8. | HVOLKA Petr |
KILPI racing team |
CZE | 1:03:28.1 | 0:01:33.2 |
9. | CHRUDIMSKÝ Radek |
Česká Spořitelna |
CZE | 1:03:45.1 | 0:01:50.2 |
10. | ŠVAŇHAL Patrik |
Force Fojtik Wilier Team |
CZE | 1:03:45.4 | 0:01:50.4 |
11. | OLŠÁK Adam |
Force Fojtik Wilier Team |
CZE | 1:03:48.1 | 0:01:53.2 |
12. | KORBEL Luboš |
LAstudio • bike • ski • team |
CZE | 1:03:56.6 | 0:02:01.6 |
13. | HAMERNÍK Jaroslav |
LOMAX Česká Třebová |
CZE | 1:03:57.4 | 0:02:02.4 |
14. | MATĚJKA Michal |
Dovedové Křešín |
CZE | 1:04:10.6 | 0:02:15.6 |
15. | HUSEK Karel |
EDLINE MTB Team |
CZE | 1:04:13.1 | 0:02:18.2 |
16. | PLÁTENÍK Stanislav |
CZE | 1:04:33.1 | 0:02:38.2 | |
17. | PATRY Martin |
PATRY CYCLING TEAM |
CZE | 1:04:37.3 | 0:02:42.4 |
18. | BLAŽEK Jakub |
Gepard Finance Cycling Team |
CZE | 1:04:52.9 | 0:02:57.9 |
19. | BLAŽEK Tomáš |
AUTO-ELI |
CZE | 1:05:11.6 | 0:03:16.7 |
20. | HRNČÍŘ Martin |
GAPP System - Kolofix |
CZE | 1:05:35.1 | 0:03:40.1 |
21. | FRÜHBAUER Tomáš |
CZE | 1:05:36.3 | 0:03:41.4 | |
22. | PAVLAS Sebastian |
CZE | 1:05:37.1 | 0:03:42.1 | |
23. | KAVALÍR Martin |
BRILON RACING TEAM MB |
CZE | 1:05:39.8 | 0:03:44.9 |
24. | KOTAS Pavel |
OCA-Open Cycling Academy |
CZE | 1:05:52.6 | 0:03:57.7 |
25. | PTÁČNÍK Adam |
alltraining.cz |
CZE | 1:06:22.9 | 0:04:27.9 |
26. | TOMAN Vladimír |
WWW.COREX.CZ |
CZE | 1:06:24.3 | 0:04:29.4 |
27. | KRUPKA Eduard |
ACTIVE TOUR - STAMIMAX TEAM |
CZE | 1:06:24.8 | 0:04:29.9 |
28. | VLČEK Jaroslav |
CZE | 1:06:25.8 | 0:04:30.9 | |
29. | VETROVSKY Ales |
Brdska Krasojizda |
CZE | 1:06:26.9 | 0:04:31.9 |
30. | LANG Petr |
MLADÁ BOLESLAV |
CZE | 1:06:30.1 | 0:04:35.2 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | MARTINCOVÁ Andrea |
ENDEKA BASSTA team |
CZE | 1:10:33.8 | 0:00:00.0 |
2. | MATĚJKOVÁ Kristýna |
Dovedové Křešín |
CZE | 1:11:20.1 | 0:00:46.3 |
3. | TERŠL Anna |
ČED Bike Team |
CZE | 1:12:32.3 | 0:01:58.5 |
4. | REJMANOVÁ Eliška |
ENDEKA BASSTA team |
CZE | 1:12:58.8 | 0:02:25.0 |
5. | PŮLPÁNOVÁ Bohdana |
www.scottmtb.cz |
CZE | 1:14:15.0 | 0:03:41.2 |
6. | HODINOVÁ Nicol |
LYKO klub Prachatice |
CZE | 1:14:18.8 | 0:03:45.0 |
7. | PAVLATOVÁ Alena |
ACTIVE TOUR - STAMIMAX TEAM |
CZE | 1:14:50.1 | 0:04:16.3 |
8. | PŘIBÍKOVÁ Pavlína |
ČS Bike team |
CZE | 1:15:50.6 | 0:05:16.8 |
9. | PAVELKOVÁ Barbora |
SupGirls |
CZE | 1:15:50.8 | 0:05:17.0 |
10. | DVOŘÁKOVÁ Šárka |
Atlanta Team |
CZE | 1:16:28.5 | 0:05:54.7 |
11. | HOLUBOVA Tereza |
Holoubek Racing |
CZE | 1:16:39.5 | 0:06:05.7 |
12. | JANÍČKOVÁ Adriana |
Sršáni Ostrava |
CZE | 1:17:20.7 | 0:06:46.9 |
13. | KUCHAŘOVÁ Simona |
CZE | 1:17:59.2 | 0:07:25.4 | |
14. | ALTMANOVÁ Dana |
Tick Tack |
CZE | 1:20:07.2 | 0:09:33.4 |
15. | LANGOVÁ Monika |
CZE | 1:21:15.6 | 0:10:41.8 | |
16. | HUMLOVA Miroslava |
Stanley Black&decker |
CZE | 1:21:41.3 | 0:11:07.5 |
17. | LADMANOVÁ Lucie |
CZE | 1:21:59.1 | 0:11:25.3 | |
18. | WITTNEROVÁ Bronislava |
Short Bike Academy Opletal |
CZE | 1:22:43.2 | 0:12:09.4 |
19. | KOČOVÁ Barbora |
INT CZ |
CZE | 1:22:53.0 | 0:12:19.1 |
20. | MENČLOVÁ Libuše |
VETAS Kralupy |
CZE | 1:23:16.0 | 0:12:42.1 |
21. | SCHIFFER Andrea |
bike - altmann.at |
AUT | 1:24:55.4 | 0:14:21.5 |
22. | ČEJKOVÁ Zuzana |
PATRY CYCLING TEAM Třešť |
CZE | 1:26:12.5 | 0:15:38.6 |
23. | KRČMÁŘOVÁ Lenka |
CZE | 1:26:14.1 | 0:15:40.3 | |
24. | BYRTUSOVÁ Pavlína |
CZE | 1:26:34.9 | 0:16:01.0 | |
25. | ZÁVIŠKOVÁ Žaneta |
CZE | 1:26:42.1 | 0:16:08.3 | |
26. | ANÝŽOVÁ Kateřina |
MONDRAKER racing team |
CZE | 1:27:45.6 | 0:17:11.8 |
27. | TOBIÁŠOVÁ Gabriela |
CZE | 1:28:02.6 | 0:17:28.8 | |
28. | PETERKOVÁ Kateřina |
Cyklo Faltýnek |
CZE | 1:29:05.6 | 0:18:31.8 |
29. | KOLÁŘOVÁ Petra |
CZE | 1:29:21.9 | 0:18:48.1 | |
30. | MAČUROVÁ Hana |
CZE | 1:29:32.9 | 0:18:59.1 |
Preteky seriálu
- Praha - Karlštejn Tour České spořitelny
- Hustopeče Agrotec Tour ŠKODA AUTO
- Orlík Tour Kooperativy
- Kraličák MTB Tour CARDION
- Bikemaraton Drásal České spořitelny
- Trans Brdy s 211
- Bikemaraton Beroun Kooperativy
- Šumavský MTB Maraton STRABAG
- NOVA Vysočina Arena Tour
- Manitou Železné hory CARDION
- Plzeňská MTB 50 Kooperativy
- Mladá Boleslav Tour ŠKODA AUTO
- Oderská Mlýnice Lesy České republiky
- Ralsko MTB Tour ŠKODA AUTO