seriál :
VIAMONT Ve stopě Zlaté lyže
DÁTUM : | 15.1.2022 | MIESTO : | Nové Město na Moravě |
---|
USPORIADATEĽ : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
ONLINE VÝSLEDKY
Oficiálne výsledky
- KOMBINACE 15KM FT + 10KM CT - absolutně
- KOMBINACE 15KM FT + 10KM CT - po kategoriích
- KOMBINACE 10KM FT + 6KM CT - absolutně
- KOMBINACE 10KM FT + 6KM CT - po kategoriích
- 10 km CT absolútne
- 10 km CT po kategóriách
- 6 km CT absolútne
- 6 km CT po kategóriách
- 15 km FT absolútne
- 15 km FT po kategóriách
- 10 km FT absolútne
- 10 km FT po kategóriách
- 7,5 km FT po kategóriách
- 4 km FT po kategóriách
- 2 km FT po kategóriách
- 2 km CT po kategóriách
- 1 km CT po kategóriách
- 500 m CT po kategóriách
- 100 m CT po kategóriách
Rýchly prehľad
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | POLÁŠEK Jan Ferdinand |
VSK MFF UK |
CZE | 0:37:01.8 | 0:00:00.0 |
2. | VEBER Tomáš |
Kasper-Swix Team |
CZE | 0:37:34.8 | 0:00:32.9 |
3. | EHL Jaroslav |
SKI Skuhrov nad Bělou |
CZE | 0:38:02.1 | 0:01:00.2 |
4. | KUBRIČAN Lukáš |
Rossignol racing team |
CZE | 0:38:38.6 | 0:01:36.7 |
5. | SRNSKÝ Radim |
TJ Žďár nad Sázavou |
CZE | 0:38:45.3 | 0:01:43.5 |
6. | VENHODA Milan |
SKI team VYSOČINA |
CZE | 0:39:18.2 | 0:02:16.4 |
7. | PAVLÍK Tomáš |
SK Rover Praha |
CZE | 0:39:25.3 | 0:02:23.4 |
8. | ZAJÍC Václav |
Rossignol racing team |
CZE | 0:39:54.0 | 0:02:52.2 |
9. | RYBÁŘ Tomáš |
LOKAL BLOK |
CZE | 0:40:13.5 | 0:03:11.6 |
10. | POZLER Tomáš |
EDPOTEAM |
CZE | 0:40:20.0 | 0:03:18.1 |
11. | RYŠKA Vít |
CZE | 0:41:03.5 | 0:04:01.7 | |
12. | SVOBODA Pavel |
KKL Hlinsko |
CZE | 0:41:15.0 | 0:04:13.1 |
13. | SVOBODA Pavel |
KKL Hlinsko |
CZE | 0:41:21.8 | 0:04:20.0 |
14. | KOUŘÍK Pavel |
LK Tatran Chodov |
CZE | 0:41:34.6 | 0:04:32.7 |
15. | KALOVSKÝ Vladimír |
SK Skol Brno |
CZE | 0:41:55.3 | 0:04:53.4 |
16. | TEPLÝ Ondřej |
Café racers |
CZE | 0:42:15.3 | 0:05:13.4 |
17. | CHMELAŘ Lukáš |
www.chaloupkydestne.cz |
CZE | 0:42:24.0 | 0:05:22.2 |
18. | MOLVA František |
SKI team VYSOČINA |
CZE | 0:42:47.8 | 0:05:46.0 |
19. | PAPOUŠEK Marek |
Žďár nad Sázavou |
CZE | 0:42:51.0 | 0:05:49.1 |
20. | MINÁŘ Jan |
CZE | 0:42:57.0 | 0:05:55.1 | |
21. | BELIANSKÝ Anton |
KL Nováky |
SVK | 0:43:06.7 | 0:06:04.8 |
22. | SEJK Jan |
CZE | 0:43:19.3 | 0:06:17.4 | |
23. | KOCOUREK František |
SK SKIVELO neslyšících Olomouc |
CZE | 0:43:51.3 | 0:06:49.4 |
24. | BUBULA Pawel |
SKIPOL.PL |
POL | 0:43:53.8 | 0:06:51.9 |
25. | KULICH Jaroslav |
Vltava Fund Ski Team |
CZE | 0:44:03.7 | 0:07:01.8 |
26. | MAREČEK Petr |
SK team Vysočina |
CZE | 0:44:29.5 | 0:07:27.6 |
27. | ŠINDELÁŘ Miroslav |
Žižkovský tygři |
CZE | 0:44:51.8 | 0:07:49.9 |
28. | KUČERA Michal |
ČKS SKI Jilemnice |
CZE | 0:45:05.0 | 0:08:03.2 |
29. | DEDEK Ales |
AD TEAM |
CZE | 0:45:08.2 | 0:08:06.3 |
30. | KOLÁŘ Petr |
Klub biatlonu Blansko |
DEN | 0:45:14.0 | 0:08:12.1 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | BOUDÍKOVÁ Adéla |
Vltava Fund Ski Team |
CZE | 0:40:25.2 | 0:00:00.0 |
2. | VLČKOVÁ Romana |
Brno |
CZE | 0:53:38.6 | 0:13:13.4 |
3. | BENEŠOVÁ Jolana |
Redpoint Team |
CZE | 0:58:30.8 | 0:18:05.6 |