seriál :
Oderská Mlýnice Lesy ČR
DÁTUM : | 24.9.2022 | MIESTO : | KLOKOČŮVEK U ODER |
---|
USPORIADATEĽ : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
ONLINE VÝSLEDKY + DIPLOMY
Rýchly prehľad
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | HNÍK Karel |
D2 MONT MERIDA CYCLING TEAM |
CZE | 1:54:29.6 | 0:00:00.0 |
2. | VIŠŇOVSKÝ Tomáš |
Česká spořitelna - Accolade |
SVK | 1:54:30.1 | 0:00:00.4 |
3. | RAUCHFUSS Marek |
Česká spořitelna - Accolade |
CZE | 1:54:31.6 | 0:00:01.9 |
4. | RYDVAL Filip |
D2 MONT MERIDA CYCLING TEAM |
CZE | 1:54:38.6 | 0:00:09.0 |
5. | BARTŮNĚK Marek |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 1:56:26.1 | 0:01:56.5 |
6. | STROŽ Jan |
D2.MONT MERIDA CYCLING TEAM |
CZE | 1:56:58.6 | 0:02:29.0 |
7. | BUKSA Dominik |
Canyon Northwave MTB team |
CZE | 1:57:31.4 | 0:03:01.7 |
8. | HNÍK Jakub |
D2mont Merida Cycling Team |
CZE | 1:57:31.9 | 0:03:02.2 |
9. | RAKUS Ondřej |
Head Pro Team Opava |
CZE | 1:57:32.9 | 0:03:03.2 |
10. | PILČÍK Adam |
Maloja - Rocky Mountain Team |
CZE | 1:57:40.9 | 0:03:11.2 |
11. | MALÝ Matěj |
Amenity-Extrem Sport Team |
CZE | 1:57:49.1 | 0:03:19.5 |
12. | MORÁVEK Tomáš |
D2mont Merida Cycling Team |
CZE | 1:57:59.6 | 0:03:29.9 |
13. | ZEMENE Jakub |
Kolofix Reclino |
CZE | 1:58:07.4 | 0:03:37.7 |
14. | STRUPEK Matyáš |
BIKE TEAM TJ ZLATÉ HORY |
CZE | 2:00:59.1 | 0:06:29.5 |
15. | BÁRTEK David |
AMENITY EXTREM SPORT TEAM |
CZE | 2:01:58.6 | 0:07:29.0 |
16. | MAZGAJ Břetislav |
CZE | 2:02:04.6 | 0:07:35.0 | |
17. | SKÁLA Jaromír |
Rouvy Specialized Cycling Team |
CZE | 2:02:11.4 | 0:07:41.7 |
18. | KUREČKA Ludvík |
FORCE KCK Zlín |
CZE | 2:02:15.2 | 0:07:45.6 |
19. | CHOVANEC Filip |
PSG Mechanix |
CZE | 2:02:47.4 | 0:08:17.7 |
20. | DRGA Daniel |
Finančné centrum Team |
SVK | 2:03:29.9 | 0:09:00.2 |
21. | SLÁDEK Tomáš |
MONDRAKER racing team |
CZE | 2:03:58.3 | 0:09:28.7 |
22. | KRAUS Lukáš |
GHOST Team |
CZE | 2:04:02.1 | 0:09:32.5 |
23. | RYTÍŘ Martin |
PSG Mechanix |
CZE | 2:04:09.8 | 0:09:40.2 |
24. | ULMAN Matouš |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 2:04:13.6 | 0:09:44.0 |
25. | MATULKA Lukáš |
MONDRAKER racing team |
CZE | 2:04:34.9 | 0:10:05.2 |
26. | ZELENKA David |
Z Kroměříže |
CZE | 2:05:15.5 | 0:10:45.9 |
27. | NAVAŘÍK Robert |
NAVA SPORT, Velé Losiny |
CZE | 2:05:23.3 | 0:10:53.7 |
28. | TEKULA Hynek |
DK Bikeshop RACING Team |
CZE | 2:06:25.6 | 0:11:55.9 |
29. | KLÁR Martin |
PSG Mechanix |
CZE | 2:06:30.6 | 0:12:01.0 |
30. | ŠTÍPALA Milan |
PSG Mechanix |
CZE | 2:06:30.6 | 0:12:01.0 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | ŠTĚPÁNOVÁ Karla |
CZE | 2:17:48.2 | 0:00:00.0 | |
2. | HOVORKOVÁ Aneta |
JAROSLAV KULHAVÝ CYCLING TEAM |
CZE | 2:19:32.4 | 0:01:44.1 |
3. | FRIDRICHOVÁ Lenka |
Eleven Head CST Cyklolive |
CZE | 2:21:58.1 | 0:04:09.8 |
4. | BRUNCLÍKOVÁ Andrea |
Head eleven cst cyklolive |
CZE | 2:26:58.6 | 0:09:10.3 |
5. | KRUTÍLKOVÁ Kateřina |
Bike Pro Racing |
CZE | 2:28:11.6 | 0:10:23.3 |
6. | WRONA Monika |
POL | 2:29:20.5 | 0:11:32.2 | |
7. | ŽÍDEKOVÁ Jana |
CYKLOTRENINK.com |
CZE | 2:31:57.6 | 0:14:09.3 |
8. | URBANOVÁ Alena |
GHOST Team |
CZE | 2:33:48.1 | 0:15:59.8 |
9. | MAŤHOVÁ Andrea |
GHOST Team |
CZE | 2:34:54.8 | 0:17:06.5 |
10. | ZEMÁNKOVÁ Kateřina |
CZE | 2:36:21.3 | 0:18:33.0 | |
11. | PAVLÍKOVÁ Ivana |
Bike-Life Brno |
CZE | 2:36:43.3 | 0:18:55.0 |
12. | VALENTOVÁ Jana |
ondrejfojtik.cz team |
CZE | 2:41:05.4 | 0:23:17.1 |
13. | CHUDÁRKOVÁ Aneta |
GHOST Team |
CZE | 2:42:11.1 | 0:24:22.8 |
14. | SVOBODOVÁ Ester |
CZE | 2:46:32.6 | 0:28:44.3 | |
15. | MATYSÍK Kateřina |
Matysík MTB Racing |
CZE | 2:47:16.5 | 0:29:28.2 |
16. | HOLLÁ LINDNEROVÁ Kateřina |
KILPI racing team |
CZE | 2:52:14.4 | 0:34:26.1 |
17. | TRČKOVÁ Žaneta |
ondrejfojtik.cz team |
CZE | 2:59:58.4 | 0:42:10.1 |
18. | PEZOVÁ Hana |
Autodoprava Jan Peza |
CZE | 3:03:35.1 | 0:45:46.8 |
19. | REZKOVÁ Renáta |
Cobram team Ostrava |
CZE | 3:33:36.3 | 1:15:48.0 |
20. | HAVLICKA Renata |
Moolbike Olomouc |
CZE | 3:51:55.8 | 1:34:07.5 |