Český pohár XCO MTB - Pec pod Sněžkou - Český pohár XCO MTB - neděle
DÁTUM : | 12.5.2019 | MIESTO : | Pec pod Sněžkou |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | split-1 | # | 1.lap | # | split-2 | # | 2.lap | # | split-3 | # | 3.lap | # | split-4 | # | 4.lap | # | split-5 | # | 5.lap | # |
---|
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | split-1 | # | 1.lap | # | split-2 | # | 2.lap | # | split-3 | # | 3.lap | # | split-4 | # | 4.lap | # | split-5 | # | 5.lap | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 201 | GUTIERREZ PRIETO Adair Zabdiel | 2001 | Ar Pro Cycling Team | 1. / Junioři | 1:09:28.7 | 0:00:00.0 | 07:03.2 [2] | 2 | 13:04.4 [1] | 1 | 07:56.0 [2] | 1 | 13:52.4 [1] | 1 | 07:45.4 [1] | 1 | 13:54.1 [1] | 1 | 07:52.1 [1] | 1 | 14:41.9 [2] | 1 | 07:57.5 [1] | 1 | 13:55.9 [1] | 1 | ||
2 | 202 | ZATLOUKAL Jan | 2002 | NUTREND SPECIALIZED RACING | 2. / Junioři | 1:11:03.7 | 0:01:34.9 | 06:59.1 [1] | 1 | 13:04.9 [2] | 2 | 07:55.8 [1] | 2 | 13:55.1 [2] | 2 | 08:03.9 [2] | 2 | 14:15.6 [2] | 2 | 08:17.0 [3] | 2 | 14:49.3 [3] | 2 | 08:31.5 [3] | 2 | 14:58.6 [3] | 2 | ||
3 | 203 | ŠULC David | 2002 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | 3. / Junioři | 1:11:53.2 | 0:02:24.4 | 07:22.7 [4] | 4 | 13:40.4 [4] | 4 | 07:59.5 [3] | 4 | 14:11.9 [3] | 3 | 08:14.2 [4] | 4 | 14:46.8 [4] | 4 | 08:15.8 [2] | 4 | 14:34.1 [1] | 3 | 08:28.7 [2] | 3 | 14:39.9 [2] | 3 | ||
4 | 209 | KRYŃSKI Piotr | 2001 | VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM | 4. / Junioři | 1:13:15.0 | 0:03:46.2 | 07:14.4 [3] | 3 | 13:34.9 [3] | 3 | 08:04.3 [4] | 3 | 14:17.9 [4] | 4 | 08:13.2 [3] | 3 | 14:44.6 [3] | 3 | 08:17.6 [4] | 3 | 15:00.6 [5] | 4 | 08:40.2 [6] | 4 | 15:36.8 [10] | 4 | ||
5 | 205 | ELČKNER Lukáš | 2001 | Jaroslav Kulhavy Cycling Team | 5. / Junioři | 1:15:29.7 | 0:06:00.9 | 07:25.9 [5] | 5 | 13:59.6 [5] | 5 | 08:22.6 [5] | 5 | 15:00.1 [6] | 5 | 08:37.4 [6] | 5 | 15:37.8 [10] | 5 | 08:37.4 [5] | 5 | 15:19.1 [8] | 5 | 08:47.0 [9] | 5 | 15:32.8 [9] | 5 | ||
6 | 210 | ŽVAK Daniel | 2002 | EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN | 6. / Junioři | 1:15:56.9 | 0:06:28.2 | 07:56.2 [11] | 11 | 14:32.4 [7] | 7 | 08:28.6 [6] | 6 | 15:14.1 [7] | 7 | 08:47.7 [7] | 7 | 15:54.6 [11] | 8 | 08:40.4 [7] | 7 | 14:59.4 [4] | 6 | 08:32.0 [4] | 6 | 15:16.4 [6] | 6 | ||
7 | 218 | ŠINDELÁŘ Jan | 2002 | HEAD PRO TEAM OPAVA | 7. / Junioři | 1:16:02.2 | 0:06:33.4 | 07:47.9 [7] | 7 | 14:22.1 [6] | 6 | 08:54.8 [13] | 8 | 15:35.1 [11] | 8 | 08:52.5 [11] | 8 | 15:36.1 [8] | 7 | 08:40.9 [8] | 6 | 15:20.3 [9] | 7 | 08:46.1 [8] | 7 | 15:08.3 [5] | 7 | ||
8 | 208 | KUČERA Jakub | 2001 | EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN | 8. / Junioři | 1:16:27.7 | 0:06:58.9 | 07:59.4 [12] | 12 | 14:55.6 [11] | 11 | 08:30.3 [7] | 9 | 15:19.6 [8] | 9 | 08:35.7 [5] | 9 | 15:28.1 [5] | 9 | 08:39.6 [6] | 8 | 15:17.8 [7] | 8 | 08:45.5 [7] | 8 | 15:26.4 [8] | 8 | ||
9 | 212 | TLAMKA Tomáš | 2002 | NUTREND SPECIALIZED RACING | 9. / Junioři | 1:16:58.4 | 0:07:29.7 | 08:26.4 [19] | 19 | 15:27.8 [15] | 15 | 08:38.8 [9] | 13 | 15:21.6 [9] | 11 | 08:51.7 [10] | 11 | 15:31.9 [7] | 10 | 08:44.1 [9] | 9 | 15:15.8 [6] | 9 | 08:57.3 [11] | 9 | 15:21.1 [7] | 9 | ||
10 | 220 | WOHANKA Richard | 2001 | ADASTRA Cycling Team | 10. / Junioři | 1:18:05.9 | 0:08:37.1 | 07:50.7 [8] | 8 | 14:36.4 [9] | 9 | 09:44.1 [24] | 14 | 16:37.1 [21] | 13 | 08:51.2 [9] | 12 | 15:29.9 [6] | 11 | 08:49.9 [11] | 10 | 15:31.3 [10] | 10 | 08:59.8 [12] | 10 | 15:51.1 [12] | 10 | ||
11 | 207 | PONÍŽIL Karel | 2001 | 4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. | 11. / Junioři | 1:18:44.2 | 0:09:15.4 | 07:40.2 [6] | 6 | 14:53.6 [10] | 10 | 08:52.3 [12] | 10 | 15:51.6 [12] | 10 | 08:50.0 [8] | 10 | 16:27.6 [13] | 13 | 09:28.4 [17] | 13 | 16:26.1 [15] | 12 | 08:32.3 [5] | 11 | 15:05.1 [4] | 11 | ||
12 | 206 | SÁSKA Jan | 2002 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 12. / Junioři | 1:20:08.9 | 0:10:40.1 | 08:29.9 [21] | 21 | 15:32.1 [18] | 18 | 08:56.8 [14] | 15 | 15:32.8 [10] | 12 | 09:04.0 [15] | 13 | 15:59.8 [12] | 12 | 09:34.5 [19] | 12 | 16:32.1 [18] | 11 | 09:26.5 [17] | 12 | 16:31.8 [17] | 12 | ||
13 | 222 | VÍTEK Tomáš | 2002 | HEAD PRO TEAM OPAVA | 13. / Junioři | 1:20:31.9 | 0:11:03.1 | 08:15.9 [16] | 16 | 15:25.6 [12] | 12 | 08:34.3 [8] | 11 | 16:20.6 [14] | 15 | 09:08.5 [16] | 17 | 16:46.3 [18] | 15 | 09:08.1 [14] | 16 | 15:54.1 [11] | 13 | 09:09.3 [13] | 13 | 16:05.1 [13] | 13 | ||
14 | 211 | HLADÍK Josef | 2001 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | 14. / Junioři | 1:21:13.9 | 0:11:45.1 | 07:54.2 [9] | 9 | 14:32.6 [8] | 8 | 08:40.3 [11] | 7 | 14:57.8 [5] | 6 | 09:01.2 [14] | 6 | 15:37.6 [9] | 6 | 11:01.9 [29] | 11 | 20:19.8 [29] | 18 | 08:55.8 [10] | 15 | 15:45.9 [11] | 14 | ||
15 | 217 | HOVORKA Daniel | 2001 | Gapp system - Cabtech MTB Racing Team | 15. / Junioři | 1:21:17.9 | 0:11:49.1 | 07:55.4 [10] | 10 | 15:25.9 [14] | 14 | 08:39.6 [10] | 12 | 16:26.1 [18] | 16 | 08:52.7 [12] | 14 | 16:30.8 [14] | 14 | 09:01.4 [12] | 14 | 16:31.6 [17] | 14 | 09:10.0 [14] | 14 | 16:23.3 [15] | 15 | ||
16 | 219 | VYTLAČIL Štěpán | 2001 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 16. / Junioři | 1:21:30.4 | 0:12:01.6 | 08:05.2 [14] | 14 | 15:30.3 [17] | 17 | 09:00.3 [15] | 17 | 16:22.3 [15] | 17 | 09:19.5 [18] | 18 | 16:42.1 [16] | 16 | 09:07.9 [13] | 17 | 16:30.1 [16] | 16 | 09:19.8 [15] | 16 | 16:25.3 [16] | 16 | ||
17 | 223 | HANÁK Jakub | 2002 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 17. / Junioři | 1:21:31.2 | 0:12:02.4 | 08:29.0 [20] | 20 | 16:05.1 [22] | 22 | 09:13.6 [18] | 19 | 16:24.6 [17] | 19 | 09:31.5 [21] | 19 | 16:42.3 [17] | 18 | 09:11.4 [16] | 18 | 16:12.3 [14] | 17 | 09:25.6 [16] | 17 | 16:06.6 [14] | 17 | ||
18 | 225 | HORÁK Dominik | 2001 | Jaroslav Kulhavy Cycling Team | 18. / Junioři | 1:23:56.9 | 0:14:28.1 | 08:16.9 [17] | 17 | 15:28.8 [16] | 16 | 09:19.1 [20] | 18 | 16:24.3 [16] | 18 | 08:56.0 [13] | 15 | 17:01.8 [20] | 17 | 08:44.6 [10] | 15 | 16:00.3 [12] | 15 | 10:35.6 [18] | 18 | 19:01.3 [18] | 18 | ||
19 | 250 | KLAUS Matěj | 2001 | BICYKL TEAM ÚSTÍ n.Labem | 19. / Junioři | 1:06:38.5 | - 1 Lap(s) | 08:47.9 [31] | 31 | 16:13.6 [26] | 26 | 09:06.3 [17] | 20 | 16:28.1 [19] | 21 | 09:23.0 [20] | 20 | 16:38.6 [15] | 19 | 09:50.4 [26] | 19 | 17:18.0 [25] | 19 | --- | --- | --- | --- | ||
20 | 227 | MATĚJKA Tomáš | 2001 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 20. / Junioři | 1:06:46.3 | - 1 Lap(s) | 08:03.4 [13] | 13 | 15:25.6 [13] | 13 | 09:03.6 [16] | 16 | 16:09.6 [13] | 14 | 09:15.5 [17] | 16 | 19:05.3 [38] | 23 | 09:09.4 [15] | 20 | 16:05.7 [13] | 20 | --- | --- | --- | --- | ||
21 | 233 | VINKLÁREK František | 2001 | 4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. | 21. / Junioři | 1:07:07.6 | - 1 Lap(s) | 08:47.2 [30] | 30 | 16:15.1 [27] | 27 | 09:31.3 [22] | 25 | 16:55.3 [22] | 23 | 09:39.7 [24] | 22 | 17:09.1 [22] | 21 | 09:41.2 [22] | 22 | 16:47.9 [19] | 21 | --- | --- | --- | --- | ||
22 | 258 | PYTEL Piotr | 2001 | WKK PFLEIDERER WIERUSZÓW | 22. / Junioři | 1:07:33.2 | - 1 Lap(s) | 08:42.4 [27] | 27 | 16:08.8 [23] | 23 | 09:16.6 [19] | 21 | 16:31.8 [20] | 20 | 09:45.7 [26] | 21 | 17:29.8 [31] | 20 | 09:44.9 [24] | 21 | 17:22.6 [26] | 22 | --- | --- | --- | --- | ||
23 | 232 | BOHDALOVSKÝ Jiří | 2002 | HEAD PRO TEAM OPAVA | 23. / Junioři | 1:07:46.4 | - 1 Lap(s) | 08:12.2 [15] | 15 | 16:04.3 [21] | 21 | 10:00.6 [31] | 27 | 17:47.1 [30] | 27 | 09:36.2 [23] | 26 | 16:52.3 [19] | 24 | 09:34.7 [20] | 23 | 17:02.4 [22] | 23 | --- | --- | --- | --- | ||
24 | 230 | MAREK Adam | 2002 | PROFI SPORT CHEB | 24. / Junioři | 1:07:48.9 | - 1 Lap(s) | 08:30.2 [22] | 22 | 15:53.1 [20] | 20 | 09:50.1 [28] | 24 | 17:26.6 [25] | 24 | 09:52.7 [27] | 25 | 17:17.8 [27] | 22 | 09:46.9 [25] | 24 | 17:11.2 [24] | 24 | --- | --- | --- | --- | ||
25 | 244 | MALÝ Jakub | 2001 | AMENITY EXTREM SPORT TEAM | 25. / Junioři | 1:07:52.0 | - 1 Lap(s) | 08:44.2 [28] | 28 | 16:13.1 [25] | 25 | 09:41.3 [23] | 26 | 17:16.3 [23] | 25 | 10:01.7 [33] | 27 | 17:29.1 [30] | 26 | 09:42.4 [23] | 25 | 16:53.3 [20] | 25 | --- | --- | --- | --- | ||
26 | 228 | STYBLÍK Adam | 2002 | Jaroslav Kulhavy Cycling Team | 26. / Junioři | 1:08:15.9 | - 1 Lap(s) | 08:40.7 [26] | 26 | 16:30.6 [29] | 29 | 09:47.3 [27] | 28 | 17:30.1 [26] | 28 | 09:34.0 [22] | 28 | 17:07.3 [21] | 27 | 09:33.9 [18] | 26 | 17:07.7 [23] | 26 | --- | --- | --- | --- | ||
27 | 259 | JEŘÁBEK Ondřej | 2002 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | 27. / Junioři | 1:08:18.9 | - 1 Lap(s) | 08:56.2 [33] | 33 | 16:35.6 [30] | 30 | 09:46.8 [25] | 29 | 17:34.1 [27] | 29 | 09:55.2 [29] | 29 | 17:13.8 [26] | 28 | 09:39.9 [21] | 28 | 16:55.2 [21] | 27 | --- | --- | --- | --- | ||
28 | 229 | PROCHÁZKA Lukáš | 2002 | BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM | 28. / Junioři | 1:08:30.9 | - 1 Lap(s) | 08:25.4 [18] | 18 | 15:50.8 [19] | 19 | 09:47.1 [26] | 22 | 17:19.3 [24] | 22 | 09:54.2 [28] | 23 | 17:36.8 [33] | 25 | 10:08.2 [27] | 27 | 17:43.7 [27] | 28 | --- | --- | --- | --- | ||
29 | 221 | DUŠÁK Martin | 2002 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 29. / Junioři | 1:09:22.8 | - 1 Lap(s) | 08:31.2 [23] | 23 | 16:10.3 [24] | 24 | 09:28.1 [21] | 23 | 17:37.3 [29] | 26 | 09:22.2 [19] | 24 | 17:36.3 [32] | 29 | 10:11.9 [28] | 29 | 17:58.6 [28] | 29 | --- | --- | --- | --- | ||
30 | 255 | DANĚK Filip | 2002 | MS BIKE ACADEMY RACING | 30. / Junioři | 2:21:56.6 | - 1 Lap(s) | 10:04.4 [44] | 44 | 19:38.1 [44] | 44 | 11:14.6 [44] | 45 | 20:15.9 [42] | 44 | 19:44.1 [40] | 40 | --- | --- | --- | 30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
31 | 236 | HORÁK Michal | 2001 | TJ AŠ Mladá Boleslav | 31. / Junioři | 0:51:42.5 | - 2 Lap(s) | 08:51.7 [32] | 32 | 16:42.6 [33] | 33 | 09:51.3 [29] | 31 | 17:49.6 [31] | 30 | 09:43.0 [25] | 30 | 17:10.3 [24] | 30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
32 | 246 | MILERET Milan | 2001 | BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM | 32. / Junioři | 0:52:00.6 | - 2 Lap(s) | 08:37.4 [24] | 24 | 16:26.6 [28] | 28 | 09:58.8 [30] | 30 | 18:23.8 [34] | 32 | 09:55.8 [30] | 31 | 17:10.1 [23] | 31 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
33 | 237 | KOČÍ Štěpán | 2002 | Jaroslav Kulhavy Cycling Team | 33. / Junioři | 0:52:09.8 | - 2 Lap(s) | 08:38.4 [25] | 25 | 16:37.1 [31] | 31 | 10:07.1 [34] | 32 | 18:11.6 [32] | 31 | 10:00.5 [32] | 32 | 17:21.0 [28] | 32 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
34 | 256 | NĚMEC Šimon | 2002 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 34. / Junioři | 0:52:37.7 | - 2 Lap(s) | 09:24.2 [40] | 40 | 17:38.8 [38] | 38 | 10:11.8 [35] | 37 | 17:37.1 [28] | 34 | 09:56.3 [31] | 33 | 17:21.7 [29] | 33 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
35 | 226 | NERADIL Vojtěch | 2001 | TUFO CYKLOZÁKLADNA OTROKOVICE | 35. / Junioři | 0:52:45.2 | - 2 Lap(s) | 08:46.2 [29] | 29 | 16:38.9 [32] | 32 | 10:12.6 [36] | 33 | 18:19.6 [33] | 33 | 10:17.8 [36] | 34 | 17:46.7 [35] | 34 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
36 | 253 | LETEV Jakub | 2001 | GHOST Team | 36. / Junioři | 0:52:47.7 | - 2 Lap(s) | 09:07.7 [37] | 37 | 17:08.3 [35] | 35 | 10:04.1 [32] | 34 | 18:28.3 [35] | 35 | 10:04.5 [34] | 35 | 17:10.9 [25] | 35 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
37 | 257 | BRYŁKA Konrad | 2002 | WKK PFLEIDERER WIERUSZÓW | 37. / Junioři | 0:53:24.5 | - 2 Lap(s) | 09:06.5 [36] | 36 | 17:06.3 [34] | 34 | 10:19.3 [37] | 35 | 18:37.6 [37] | 36 | 10:09.5 [35] | 36 | 17:40.5 [34] | 36 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
38 | 252 | HOLEC Jiří | 2002 | Cyklo Bendl | 38. / Junioři | 0:54:23.0 | - 2 Lap(s) | 09:11.9 [38] | 38 | 17:27.6 [37] | 37 | 10:04.8 [33] | 36 | 18:30.3 [36] | 37 | 10:29.8 [37] | 37 | 18:25.0 [36] | 37 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
39 | 240 | PIETROŇ Filip | 2002 | HEAD PRO TEAM OPAVA | 39. / Junioři | 0:56:18.4 | - 2 Lap(s) | 09:12.9 [39] | 39 | 18:12.6 [39] | 39 | 10:23.1 [38] | 39 | 19:06.8 [38] | 39 | 10:34.0 [38] | 38 | 18:58.9 [37] | 38 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
40 | 251 | SUCHÁNEK Vít | 2001 | MORAVEC Team | 40. / Junioři | 0:56:52.2 | - 2 Lap(s) | 09:01.2 [35] | 35 | 17:23.6 [36] | 36 | 11:01.1 [43] | 38 | 19:32.6 [40] | 38 | 11:29.8 [39] | 39 | 19:55.9 [39] | 39 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
41 | 239 | HALBICH Tomáš | 2002 | PROFI SPORT CHEB | 41. / Junioři | 0:37:56.3 | - 3 Lap(s) | 08:58.9 [34] | 34 | 18:40.6 [41] | 41 | 10:29.1 [39] | 40 | 19:15.7 [39] | 40 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
42 | 243 | JURSA Vojtěch | 2002 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 42. / Junioři | 0:38:52.6 | - 3 Lap(s) | 09:33.4 [41] | 41 | 18:28.8 [40] | 40 | 10:49.6 [40] | 41 | 20:23.7 [44] | 41 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
43 | 245 | KOVÁŘ Ondřej | 2002 | MS BIKE ACADEMY RACING | 43. / Junioři | 0:39:36.3 | - 3 Lap(s) | 09:38.2 [42] | 42 | 19:15.8 [42] | 42 | 11:33.1 [45] | 44 | 20:20.5 [43] | 42 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
44 | 235 | KOVAŘÍČEK Vojtěch | 2002 | Jaroslav Kulhavy Cycling Team | 44. / Junioři | 0:39:42.2 | - 3 Lap(s) | 10:06.2 [45] | 45 | 19:37.8 [43] | 43 | 10:59.6 [42] | 42 | 20:04.3 [41] | 43 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
45 | 238 | CHRZ Petr | 2001 | AUTHOR TEAM STUPNO | 45. / Junioři | 0:40:32.2 | - 3 Lap(s) | 09:42.7 [43] | 43 | 19:45.3 [45] | 45 | 10:52.9 [41] | 43 | 20:46.9 [45] | 45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
46 | 247 | HAMPL Ondřej | 2002 | BICYKL TEAM ÚSTÍ n.Labem | 46. / Junioři | 0:42:28.0 | - 3 Lap(s) | 10:45.2 [46] | 46 | 21:06.1 [46] | 46 | 12:01.5 [46] | 46 | 21:21.9 [46] | 46 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 204 | WIŚNIEWSKI Wiktor | 2001 | UKS Dream Bike Bielawa | . / Junioři | DNF | --- | 08:03.9 [-] | --- | 15:34.1 [-] | --- | 25:08.2 [-] | --- | 32:57.5 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 213 | MAREK Oskar | 2001 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | . / Junioři | DNF | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 224 | MACHÁČ Josef | 2002 | Cyklo Team Kolárna | . / Junioři | DNF | --- | 09:47.7 [-] | --- | 18:27.8 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 234 | BALCÁREK Vít | 2002 | Cykloteam MXM Hulín | . / Junioři | DNF | --- | 09:19.9 [-] | --- | 17:34.6 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 242 | SLÁDEK Adam | 2002 | SK Žamberk Tessuti sport | . / Junioři | DNF | --- | 09:22.2 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 248 | NĚMEC Patrik | 2001 | Cyklo Bendl | . / Junioři | DNF | --- | 09:27.9 [-] | --- | 18:42.4 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 254 | KOŠŤÁL Tomáš | 2002 | SK BIKETIME BULLS PÍSEK | . / Junioři | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |