Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

Karlův běh České spořitelny - Karlův běh - memoriál Jiřího Čáslavského (neděle)

Běžecké lyžování
DATUM :13.3.2016 MÍSTO :Boží Dar
POŘADATEL : Petr Čech Sport, s.r.o. WEBOVÉ STRÁNKY :www.stopaprozivot.cz/

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Myslivny 1 # Myslivny 2 # Myslivny 3 #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Myslivny 1 # Myslivny 2 # Myslivny 3 #
1 105 detail závodníka PLISKA Jiří CZE 1981 Silvini Madhus team 1. /  M30-39 1:30:03.4 0:00:00.0 12:01.2 1 0:39:06.2 1 1:06:43.2 2
2 93 detail závodníka PŠENIČKA Jakub CZE 1991 Silvini Madshus team 1. /  M19-29 1:30:52.5 0:00:49.1 12:01.3 2 0:39:08.0 3 1:06:43.2 1
3 51 detail závodníka ESCHER Toni GER 1990 Fischer Racing Team / SC Norweger 1896 Annaberg e. 2. /  M19-29 1:31:04.2 0:01:00.8 12:02.5 4 0:39:07.1 2 1:06:44.2 3
4 57 detail závodníka ŠRETR Radek CZE 1982 PIONEER Investments craft 2. /  M30-39 1:34:48.7 0:04:45.3 12:02.0 3 0:39:28.9 4 1:09:07.9 4
5 41 detail závodníka VEBER Tomáš CZE 1974 LK Tatran Chodov 1. /  M40-49 1:37:26.9 0:07:23.5 12:40.8 5 0:41:26.6 5 1:11:08.2 5
6 119 detail závodníka WÄHRISCH Sten GER 1979 --- 3. /  M30-39 1:37:46.4 0:07:43.0 12:57.5 10 0:42:11.6 6 1:12:05.7 8
7 9 detail závodníka RICHTER Michael GER 1967 XC Skimarathon Team 2. /  M40-49 1:38:21.7 0:08:18.3 12:46.0 8 0:42:14.0 8 1:12:05.0 7
8 1 detail závodníka SAJDL Martin CZE 1981 Žižkovský tygři 4. /  M30-39 1:40:13.0 0:10:09.6 12:45.0 6 0:42:13.1 7 1:12:03.5 6
9 146 detail závodníka MATOUŠEK Ondřej CZE 1988 SKP Ústí nad Labem 3. /  M19-29 1:41:03.7 0:11:00.3 12:50.5 9 0:43:03.4 10 1:13:53.2 9
10 132 detail závodníka HOFFMANN Peter GER 1989 Laufteam TU Baf 4. /  M19-29 1:43:17.4 0:13:14.0 13:20.0 13 0:44:21.4 12 1:15:53.0 11
11 78 detail závodníka NEUBER Jens GER 1971 SC NORWEGER Annaberg 3. /  M40-49 1:43:32.0 0:13:28.6 13:37.8 16 0:45:31.5 16 1:15:56.0 12
12 2 detail závodníka PROVOD Ladislav CZE 1968 USK CS Plzeň 4. /  M40-49 1:44:11.9 0:14:08.5 13:19.3 12 0:44:47.4 13 1:16:48.0 13
13 36 detail závodníka NOVOTNÝ Daniel CZE 1974 Cykloservis Mor. Krumlov 5. /  M40-49 1:44:35.4 0:14:32.0 13:09.8 11 0:44:20.1 11 1:15:50.0 10
14 150 detail závodníka STRUCK Sven GER 1969 SG Klotzsche Dresden e.V. 6. /  M40-49 1:46:12.8 0:16:09.4 14:16.0 21 0:45:34.6 17 1:17:44.7 14
15 97 detail závodníka ŘEHOŘEK Tomáš CZE 1996 LK Slovan Karlovy Vary 5. /  M19-29 1:46:19.5 0:16:16.1 12:45.0 7 0:42:15.0 9 1:17:46.0 15
16 136 detail závodníka MALÍK Tomáš CZE 1984 SSC Železný Brod 5. /  M30-39 1:46:51.4 0:16:48.0 13:30.8 15 0:45:30.6 15 1:17:56.0 16
17 49 detail závodníka BOUCHAL Jiří CZE 1984 USK CS Plzeň 6. /  M30-39 1:47:50.5 0:17:47.1 13:20.5 14 0:45:30.1 14 1:18:18.7 17
18 98 detail závodníka ŠVARC Petr CZE 1966 Žižkovský tygři 1. /  M50-59 1:47:51.8 0:17:48.4 13:58.0 18 0:46:10.4 18 1:19:00.0 18
19 5 detail závodníka MALEČEK Martin CZE 1975 Žižkovský tygři 7. /  M40-49 1:49:31.2 0:19:27.8 13:57.5 17 0:46:35.1 19 1:20:19.7 19
20 108 detail závodníka RIEDL Peter GER 1981 TSV Carlsgrün 7. /  M30-39 1:49:39.7 0:19:36.3 14:41.5 22 0:47:00.6 20 1:20:24.0 20
21 151 detail závodníka MÜLLER Martin CZE 1968 LK Pernink 8. /  M40-49 1:50:37.5 0:20:34.1 --- --- --- --- --- ---
22 81 detail závodníka BERÁNEK Jan CZE 1972 USK CS Plzeň 9. /  M40-49 1:51:32.6 0:21:29.2 14:43.8 24 0:48:03.1 22 1:21:51.2 23
23 4 detail závodníka MARHOUN Petr CZE 1981 VŠSK MFF UK 8. /  M30-39 1:52:04.9 0:22:01.5 14:10.0 20 0:48:05.0 24 1:21:50.5 22
24 120 detail závodníka LEUPOLD Jörg GER 1970 VfA endLOS Dresden 10. /  M40-49 1:52:34.4 0:22:31.0 14:42.3 23 0:48:04.1 23 1:21:49.2 21
25 161 detail závodníka LUKEŠ Tomáš CZE 1967 Mercedes Benz Atomis Salomon Team 11. /  M40-49 1:54:11.5 0:24:08.1 14:48.5 25 0:48:53.4 26 1:23:30.5 26
26 13 detail závodníka VOLDŘICH Petr CZE 1958 Praga 2. /  M50-59 1:54:33.5 0:24:30.1 14:54.1 28 0:48:36.9 25 1:23:13.2 25
27 138 detail závodníka HOLÝ Štěpán CZE 1980 GEOSAN SKI TEAM 9. /  M30-39 1:55:45.4 0:25:42.0 15:17.3 39 0:49:38.2 28 1:25:09.8 28
28 50 detail závodníka KUBÍČEK Jan CZE 1980 JK Racing 10. /  M30-39 1:55:51.4 0:25:48.0 14:00.3 19 0:47:12.1 21 1:22:57.7 24
29 7 detail závodníka ŠIMEK Pavel CZE 1971 CYKLOTRENINK.com 12. /  M40-49 1:56:14.4 0:26:11.0 15:03.8 31 0:49:37.9 27 1:24:48.7 27
30 10 detail závodníka VOLDŘICH Jan CZE 1994 Fischer Ski klub Šumava 6. /  M19-29 1:56:43.7 0:26:40.3 15:12.9 33 0:49:58.4 32 1:25:13.0 29
31 88 detail závodníka ŘEHÁK Miroslav CZE 1971 Kadaň 13. /  M40-49 1:57:02.4 0:26:59.0 14:50.5 26 0:49:56.2 31 1:25:37.8 30
32 106 detail závodníka HENNING Michael GER 1985 Zipps Racingteam 11. /  M30-39 1:58:38.9 0:28:35.5 15:16.8 38 0:49:58.4 32 1:26:19.0 32
33 95 detail závodníka TŮMA Zdeněk CZE 1966 VANAMAN Kladno 3. /  M50-59 1:58:43.7 0:28:40.3 15:39.5 42 0:49:55.6 30 1:26:00.0 31
34 40 detail závodníka IBEHEJ Josef CZE 1956 KCL Kooperativa -Svijany 1. /  M60+ 1:58:53.3 0:28:49.9 15:16.5 37 0:49:59.1 34 1:26:20.0 33
35 149 detail závodníka WITKE Thomas GER 1965 DRESDEN 4. /  M50-59 1:59:04.5 0:29:01.1 15:13.3 34 0:50:19.4 35 1:26:40.3 34
36 99 detail závodníka SÜS Benjamin GER 1984 --- 12. /  M30-39 1:59:07.7 0:29:04.3 15:13.8 35 0:51:01.9 38 1:27:27.3 35
37 87 detail závodníka ZATLOUKAL Vít CZE 1970 Pupkani KV 14. /  M40-49 1:59:14.5 0:29:11.1 15:09.5 32 0:51:05.4 39 1:27:45.8 36
38 162 detail závodníka KOVÁŘ Miroslav CZE 1981 Slovan Zdravotník Praha 13. /  M30-39 1:59:16.7 0:29:13.3 17:00.8 64 0:52:10.2 48 1:28:02.0 38
39 145 detail závodníka DĚBNÁR Jan CZE 1972 dz team nejdek 15. /  M40-49 1:59:46.5 0:29:43.1 14:52.0 27 0:49:48.7 29 1:28:04.0 39
40 129 detail závodníka KUBEŠ Petr CZE 1964 SOKOL VRÁT 5. /  M50-59 2:01:09.2 0:31:05.8 15:00.8 29 0:51:00.9 37 1:28:06.5 40
41 133 detail závodníka HAVEL Aleš CZE 1991 TD lokomotiva teplice 7. /  M19-29 2:01:13.5 0:31:10.1 15:01.7 30 0:51:00.7 36 1:28:10.5 41
42 52 detail závodníka BOŘÁNEK Petr CZE 1970 Slovan Zdravotnik 16. /  M40-49 2:01:24.5 0:31:21.1 15:38.8 41 0:51:37.4 41 1:27:53.8 37
43 107 detail závodníka HORNFECK Ulla GER 1983 Zipps Racingteam 1. /  W30-39 2:01:51.8 0:31:48.4 16:31.0 58 0:52:34.4 49 1:29:13.3 47
44 11 detail závodníka KOŘÁN Martin CZE 1977 TJ Sokol Postupice 14. /  M30-39 2:01:56.3 0:31:52.9 15:15.0 36 0:51:18.1 40 1:28:40.0 44
45 163 detail závodníka LAZUR Luděk CZE 1979 Ski nordic Mariánské Lázně 15. /  M30-39 2:02:02.8 0:31:59.4 15:59.0 50 0:51:58.9 45 1:28:39.0 43
46 70 detail závodníka THÜMMLER Frank GER 1964 SV LOK NO Leipzig 6. /  M50-59 2:02:11.3 0:32:07.9 15:51.3 45 0:51:54.9 42 1:28:37.3 42
47 14 detail závodníka TECHL Lukáš CZE 1977 Sokol Senohraby 16. /  M30-39 2:02:34.2 0:32:30.8 15:21.5 40 0:52:05.2 46 1:29:29.0 48
48 153 detail závodníka GAJDA Jan CZE 1968 Slovan Zdravotnik 17. /  M40-49 2:02:47.1 0:32:43.7 16:00.3 51 0:51:56.2 43 1:28:48.5 45
49 142 detail závodníka DAVID Ivan CZE 1964 Stříbro 7. /  M50-59 2:03:08.1 0:33:04.7 15:53.1 46 0:51:57.9 44 1:28:58.5 46
50 130 detail závodníka VOLDŘICH Jan CZE 1951 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 2. /  M60+ 2:03:58.1 0:33:54.7 15:53.1 46 0:52:07.4 47 1:29:32.0 49
51 26 detail závodníka VOLDŘICH Petr CZE 1978 --- 17. /  M30-39 2:04:13.8 0:34:10.4 16:02.6 52 0:52:42.2 50 1:30:02.8 50
52 83 detail závodníka KRÜGER Thomas GER 1962 SV Neudorf 8. /  M50-59 2:04:36.5 0:34:33.1 17:02.0 65 0:53:32.2 55 1:31:08.3 51
53 79 detail závodníka KINDL Robert CZE 1972 Iron Stars 18. /  M40-49 2:05:34.8 0:35:31.4 15:58.0 49 0:53:18.2 54 1:31:28.8 53
54 20 detail závodníka PEK Miroslav CZE 1958 PEKSPORT SPECIALIZED 9. /  M50-59 2:06:31.7 0:36:28.3 15:44.3 44 0:52:43.7 51 1:31:22.0 52
55 135 detail závodníka VÍTEK Libor CZE 1969 Sportvital 19. /  M40-49 2:07:47.8 0:37:44.4 16:44.8 59 0:54:21.7 57 1:32:43.5 55
56 104 detail závodníka VESELÝ Jiří CZE 1957 Ski klub Šumava 10. /  M50-59 2:08:05.6 0:38:02.2 16:05.5 53 0:52:53.4 52 1:31:44.5 54
57 59 detail závodníka ESCHER Silke GER 1968 SC NORWEGER Annaberg 1. /  W40-49 2:08:08.2 0:38:04.8 16:25.5 55 0:54:12.9 56 1:33:07.1 57
58 45 detail závodníka KRAUSE David CZE 1990 turistika s cilem vychutnat si krajinny raz - lidu 8. /  M19-29 2:10:22.3 0:40:18.9 16:27.6 56 0:54:38.4 58 1:34:20.0 59
59 126 detail závodníka DAUBNER Torsten GER 1964 LAC Erdgas Chemnitz 11. /  M50-59 2:11:43.1 0:41:39.7 17:11.8 68 0:56:13.9 64 1:35:28.0 61
60 101 detail závodníka SPLÍCHAL Milan CZE 1967 --- 20. /  M40-49 2:11:58.2 0:41:54.8 16:28.0 57 0:54:39.2 59 1:34:09.5 58
61 12 detail závodníka SKLEPNÍK Jiří CZE 1969 Nehvizdy 21. /  M40-49 2:12:08.3 0:42:04.9 15:43.5 43 0:53:07.4 53 1:32:58.5 56
62 44 detail závodníka DYKASTO Roberto CZE 1976 --- 22. /  M40-49 2:12:11.7 0:42:08.3 16:23.8 54 0:54:45.2 60 1:34:37.0 60
63 118 detail závodníka KLAŠKA Jan CZE 1969 --- 23. /  M40-49 2:12:20.3 0:42:16.9 16:56.6 62 0:56:08.4 63 1:35:58.0 63
64 16 detail závodníka ZEISEL Viktor CZE 1985 --- 18. /  M30-39 2:12:52.6 0:42:49.2 15:55.6 48 0:55:25.7 61 1:35:31.0 62
65 19 detail závodníka NAVRÁTIL Daniel CZE 1972 Rossignol racing team 24. /  M40-49 2:12:54.3 0:42:50.9 16:56.0 61 0:55:53.2 62 1:36:47.3 64
66 56 detail závodníka OERTEL Cornelius GER 1984 Laufteam TU Bergakademie Freiberg 19. /  M30-39 2:13:09.8 0:43:06.4 18:45.6 103 0:57:09.4 66 1:37:14.5 65
67 143 detail závodníka WEIHOLD Mathias GER 1961 --- 12. /  M50-59 2:13:58.6 0:43:55.2 18:38.5 101 0:57:55.9 70 1:38:05.0 67
68 74 detail závodníka GOLDSCHMIDT Roman CZE 1973 SK Kolis Moravský Krumlov 25. /  M40-49 2:14:50.2 0:44:46.8 17:06.8 66 0:57:02.9 65 1:37:50.8 66
69 137 detail závodníka SEIFERT Jan CZE 1965 --- 13. /  M50-59 2:15:50.2 0:45:46.8 17:43.3 75 0:58:00.9 71 1:38:47.8 68
70 25 detail závodníka BLANÍK Jan CZE 1961 Rossignol racing team 14. /  M50-59 2:15:53.4 0:45:50.0 16:59.1 63 0:57:40.4 69 1:39:06.3 70
71 134 detail závodníka DLOUHÝ Radek CZE 1976 HO Komorní výtah 26. /  M40-49 2:16:48.3 0:46:44.9 18:03.8 84 0:58:10.9 72 1:39:34.5 71
72 102 detail závodníka NESTLER Michael GER 1978 SV Rot Weiß Neudorf 20. /  M30-39 2:17:03.9 0:47:00.5 17:39.8 73 0:57:36.4 68 1:38:53.3 69
73 17 detail závodníka ZAIKA Aleksandr CZE 1963 --- 15. /  M50-59 2:17:08.8 0:47:05.4 18:12.1 90 0:58:11.7 73 1:40:00.5 73
74 53 detail závodníka KUBÍNOVÁ Veronika CZE 1997 TJ Slovan Karlovy Vary 1. /  W19-29 2:18:44.8 0:48:41.4 18:09.3 88 0:59:34.4 81 1:41:40.8 74
75 15 detail závodníka PETERKA František CZE 1949 Sokol Troja 3. /  M60+ 2:18:52.8 0:48:49.4 16:47.6 60 0:57:22.4 67 1:39:43.3 72
76 76 detail závodníka STEHLÍKOVÁ Martina CZE 1977 SOHV Abertamy 2. /  W30-39 2:19:37.3 0:49:33.9 18:46.8 105 0:59:46.9 83 1:42:23.5 78
77 77 detail závodníka MOTLÍK Ondřej CZE 1980 SOHV Abertamy 21. /  M30-39 2:20:44.1 0:50:40.7 18:30.3 98 0:59:31.7 80 1:41:44.3 75
78 86 detail závodníka KROUPA Štěpán CZE 1975 HISPORT Team 27. /  M40-49 2:20:57.4 0:50:54.0 17:54.5 78 1:00:45.2 93 1:43:12.0 81
79 127 detail závodníka HÁLA Jan CZE 1985 Sportgen 22. /  M30-39 2:21:22.4 0:51:19.0 17:19.0 69 0:58:19.2 74 1:42:46.0 79
80 18 detail závodníka BAUER Lumír CZE 1957 Muller Bauer Ski Team 16. /  M50-59 2:21:28.6 0:51:25.2 18:33.3 99 1:00:22.4 90 1:42:59.9 80
81 128 detail závodníka SEHMISCH Thomas GER 1970 SPARKASSEnsportverein 28. /  M40-49 2:22:07.9 0:52:04.5 18:25.3 94 0:59:36.2 82 1:42:20.1 77
82 124 detail závodníka POKORNÝ Jan CZE 1979 Bezva Běžky 23. /  M30-39 2:22:18.3 0:52:14.9 32:23.1 141 1:10:01.2 124 1:48:22.8 104
83 91 detail závodníka ZIMOLA Petr CZE 1992 --- 9. /  M19-29 2:22:20.1 0:52:16.7 18:00.5 80 0:59:21.2 77 1:43:13.6 82
84 114 detail závodníka ZINN Heiko GER 1968 SV Pöhlatal Königswalde 29. /  M40-49 2:23:11.9 0:53:08.5 18:09.1 87 0:58:27.2 75 1:41:57.3 76
85 73 detail závodníka DVOŘÁK Marek CZE 1976 --- 30. /  M40-49 2:23:42.1 0:53:38.7 18:36.3 100 1:00:19.2 88 1:43:48.8 83
86 54 detail závodníka ŠPIČÁK Aleš CZE 1955 TECHNIKA PRAHA 4. /  M60+ 2:24:01.8 0:53:58.4 18:17.3 91 0:59:56.7 86 1:44:20.1 87
87 92 detail závodníka KŘÍŽ Vladimír CZE 1958 Žižkovský tygři 17. /  M50-59 2:24:05.6 0:54:02.2 17:26.0 71 0:59:23.4 78 1:43:59.8 86
88 21 detail závodníka ZEISEL Viktor CZE 1956 --- 5. /  M60+ 2:24:33.1 0:54:29.7 17:52.0 77 0:59:48.9 84 1:43:52.6 84
89 64 detail závodníka DUŠEK Vladimír CZE 1951 HS Měděnec 6. /  M60+ 2:24:33.3 0:54:29.9 17:57.5 79 1:00:10.4 87 1:44:30.3 89
90 46 detail závodníka KOČKA Václav CZE 1975 --- 31. /  M40-49 2:24:42.8 0:54:39.4 18:07.3 85 1:01:27.4 101 1:45:49.1 94
91 35 detail závodníka PANEC Petr CZE 1980 DorO´ski 24. /  M30-39 2:25:00.5 0:54:57.1 18:28.6 96 0:59:51.4 85 1:43:55.3 85
92 66 detail závodníka KUJÍČEK Tomáš CZE 1975 Běžecký klub Spořice 32. /  M40-49 2:25:04.6 0:55:01.2 19:43.1 116 1:01:04.7 95 1:44:28.8 88
93 84 detail závodníka PRUSÍK Filip CZE 1977 TJ Sokol Dobříš 25. /  M30-39 2:25:43.1 0:55:39.7 18:18.8 92 1:00:39.7 92 1:44:48.8 90
94 28 detail závodníka BAROCH Petr CZE 1964 --- 18. /  M50-59 2:26:44.8 0:56:41.4 17:37.3 72 1:00:29.7 91 1:45:44.8 93
95 147 detail závodníka LUBINOVÁ Romana CZE 1969 LK Slovan K. Vary 2. /  W40-49 2:26:55.3 0:56:51.9 20:00.8 120 1:03:18.9 112 1:47:27.8 99
96 116 detail závodníka VTIPIL Ondřej CZE 1976 --- 33. /  M40-49 2:27:05.6 0:57:02.2 17:41.8 74 1:01:21.2 99 1:46:42.6 96
97 38 detail závodníka DEVEROVÁ Monika CZE 1966 TECHNIKA PRAHA 1. /  W50-59 2:27:11.4 0:57:08.0 18:39.8 102 1:01:12.0 96 1:47:15.8 98
98 27 detail závodníka DYKAST Jaroslav CZE 1977 Světice 26. /  M30-39 2:27:27.4 0:57:24.0 18:01.3 81 0:59:24.7 79 1:44:51.6 91
99 82 detail závodníka PERNUTZ Pier GER 1963 Saxonia 19. /  M50-59 2:27:36.9 0:57:33.5 18:26.3 95 1:00:20.7 89 1:46:07.3 95
100 312 detail závodníka GOGOR Roman CZE 1969 TRI CHEB 34. /  M40-49 2:28:06.5 0:58:03.1 17:10.5 67 0:59:04.7 76 1:44:54.8 92