Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

XIII. INTERNATIONAL MTB MARATHON MALEVIL CUP - Malevil - ME2012

MTB
DATUM :17.6.2012 MÍSTO :Jablonné v Podještědí

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
1 37 detail závodníka HAUSCHILD Silvio GER 1975 RSV Bautzen 1. /  Muži 19 let a starší 1:37:19.8 0:00:00.0
2 178 detail závodníka STARK Immanuel GER 1994 TBR-biEHLER 1. /  Junioři 17 - 18 let 1:37:43.5 0:00:23.7
3 56 detail závodníka KUBÍN Filip CZE 1995 ČS Specialized Junior MTB Team 2. /  Junioři 17 - 18 let 1:38:27.4 0:01:07.6
4 17 detail závodníka CÍSAŘ Vojtěch CZE 1994 SK VELO 3. /  Junioři 17 - 18 let 1:39:04.4 0:01:44.6
5 195 detail závodníka ŘEHÁK Vít CZE 1994 Remerks Merida Team Kolín 4. /  Junioři 17 - 18 let 1:39:44.1 0:02:24.3
6 190 detail závodníka ČAPEK Jan CZE 1973 SK SKIVELO NESLYŠÍCÍ OLOMOUC 1. /  Muži Handicap 1:39:50.2 0:02:30.4
7 180 detail závodníka ŠULC Jakub CZE 1996 Bike and SKI Bakajda 1. /  Kadeti 15 - 16 let 1:41:31.7 0:04:11.9
8 192 detail závodníka ZEMAN Aleš CZE 1980 SSC Železný Brod 2. /  Muži 19 let a starší 1:41:36.2 0:04:16.4
9 66 detail závodníka MEDEK Miroslav CZE 1993 OBCHODNÍ AKADEMIE TANVALD 3. /  Muži 19 let a starší 1:42:54.5 0:05:34.7
10 194 detail závodníka POLMAN Daniel CZE 1979 LIDÉ A HORY DURATEC 4. /  Muži 19 let a starší 1:43:33.0 0:06:13.2
11 27 detail závodníka FINDEISEN Stefan GER 1981 Light-Bikes Racingteam 5. /  Muži 19 let a starší 1:43:39.6 0:06:19.8
12 25 detail závodníka DUTSCHKE René GER 1976 2much4you.de 6. /  Muži 19 let a starší 1:44:58.1 0:07:38.3
13 19 detail závodníka DOLLINGER Christian GER 1993 2D-Racing 7. /  Muži 19 let a starší 1:44:58.3 0:07:38.5
14 131 detail závodníka SOUČEK Jan CZE 1994 Merida Bike Team 5. /  Junioři 17 - 18 let 1:45:20.2 0:08:00.4
15 191 detail závodníka MENŠÍK Jakub CZE 1989 SSC Železný Brod 8. /  Muži 19 let a starší 1:45:51.1 0:08:31.3
16 96 detail závodníka SCHWÄMMLEIN Jens GER 1993 Schneckenlohe 9. /  Muži 19 let a starší 1:48:29.4 0:11:09.6
17 18 detail závodníka DOLEŽAL Ladislav CZE 1977 Hnízdil Team 10. /  Muži 19 let a starší 1:48:35.9 0:11:16.1
18 20 detail závodníka DOLLINGER Alexander GER 1995 TSV Großschönau / 2D Racing 6. /  Junioři 17 - 18 let 1:48:46.2 0:11:26.4
19 116 detail závodníka VOKOUN Petr CZE 1997 KL SPORT Děčín 2. /  Kadeti 15 - 16 let 1:50:48.2 0:13:28.4
20 105 detail závodníka ŠVORC Jiří CZE 1994 BIG SHOCK TEAM 7. /  Junioři 17 - 18 let 1:51:47.1 0:14:27.3
21 54 detail závodníka KRUMPHANZL Matyáš CZE 1997 Sk velo Praha 3. /  Kadeti 15 - 16 let 1:52:13.5 0:14:53.7
22 119 detail závodníka WEBERS Paul GER 1995 TSV Großschönau 8. /  Junioři 17 - 18 let 1:52:16.3 0:14:56.5
23 21 detail závodníka DÖRING Franz GER 1995 TSV Großschönau 9. /  Junioři 17 - 18 let 1:53:37.9 0:16:18.1
24 4 detail závodníka BAIER Udo GER 1981 TSV Großschönau 11. /  Muži 19 let a starší 1:53:58.0 0:16:38.2
25 85 detail závodníka PRZISAMBOR Stefan GER 1989 Dresden 12. /  Muži 19 let a starší 1:54:44.0 0:17:24.2
26 70 detail závodníka NÉMET Michael CZE 1997 Bohemie Nový Bor 4. /  Kadeti 15 - 16 let 1:55:18.4 0:17:58.6
27 15 detail závodníka BURGER Dominik CZE 1996 TJ-Rumburk Kola Brabec 5. /  Kadeti 15 - 16 let 1:55:32.5 0:18:12.7
28 43 detail závodníka HRUBÝ Václav CZE 1995 KAH SPORT VRCHLABÍ 10. /  Junioři 17 - 18 let 1:56:23.3 0:19:03.5
29 115 detail závodníka VENTURA Jan CZE 1995 TJ- Rumburk Kola Brabec 11. /  Junioři 17 - 18 let 1:57:32.8 0:20:13.0
30 94 detail závodníka SCHILLER Mike GER 1977 Sallgast 13. /  Muži 19 let a starší 1:57:40.7 0:20:20.9
31 45 detail závodníka JÓŹKÓW Jarosław POL 1980 Bogatynia 14. /  Muži 19 let a starší 1:57:41.0 0:20:21.2
32 10 detail závodníka BENDÁK Filip CZE 1997 TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 6. /  Kadeti 15 - 16 let 1:58:23.1 0:21:03.3
33 185 detail závodníka POLÁK Karel CZE 1974 Bílina 15. /  Muži 19 let a starší 2:00:25.0 0:23:05.2
34 47 detail závodníka KOCMAN Petr CZE 1970 ČeMBA 2. /  Muži Handicap 2:02:33.8 0:25:14.0
35 16 detail závodníka BŮŽEK Tomáš CZE 1994 Redpoint Pearl iZUMi 12. /  Junioři 17 - 18 let 2:03:11.2 0:25:51.4
36 109 detail závodníka TREMBAČ Radek CZE 1995 Liběšice 13. /  Junioři 17 - 18 let 2:03:18.9 0:25:59.1
37 80 detail závodníka PODSEDNÍK Martin CZE 1969 Regal Bike 16. /  Muži 19 let a starší 2:03:30.8 0:26:11.0
38 193 detail závodníka PAVLAS Adam CZE 1974 SKP Teplice 17. /  Muži 19 let a starší 2:03:52.5 0:26:32.7
39 42 detail závodníka HLAVATÝ Ondřej CZE 1994 Bicykl Kříž Team 14. /  Junioři 17 - 18 let 2:04:11.0 0:26:51.2
40 129 detail závodníka HORÁK Leoš CZE 1985 FUN BIKE Ústí nad Labem 18. /  Muži 19 let a starší 2:04:23.3 0:27:03.5
41 30 detail závodníka GEßNER Jan-Phillip GER 1997 Hainewalde 7. /  Kadeti 15 - 16 let 2:04:44.7 0:27:24.9
42 69 detail závodníka MUCK Rubens GER 1995 TSV Großschönau 15. /  Junioři 17 - 18 let 2:04:44.7 0:27:24.9
43 22 detail závodníka DÖRING Maria GER 1998 TSV Großschönau 1. /  Kadetky 15 - 16 let 2:05:02.9 0:27:43.1
44 98 detail závodníka SUCHÁNEK Jan CZE 1996 SK ŠELA SPORT 8. /  Kadeti 15 - 16 let 2:05:43.2 0:28:23.4
45 126 detail závodníka ZSCHERNIG Georg GER 1983 EBM- Team / RC Dresden 19. /  Muži 19 let a starší 2:06:19.0 0:28:59.2
46 67 detail závodníka MERGES Jakob GER 1996 TSV Großschönau 9. /  Kadeti 15 - 16 let 2:06:45.8 0:29:26.0
47 36 detail závodníka HANSPACH Maik GER 1975 Fahrrad XXL Team Emporon 20. /  Muži 19 let a starší 2:07:05.3 0:29:45.5
48 117 detail závodníka VOKOUN Petr CZE 1966 KL SPORT Děčín 21. /  Muži 19 let a starší 2:07:25.2 0:30:05.4
49 121 detail závodníka ZAJĄC Grzegorz POL 1979 Bogatynia 22. /  Muži 19 let a starší 2:07:36.5 0:30:16.7
50 130 detail závodníka ŠTĚPÁN Petr CZE 1993 KONA CYCLING POINT 23. /  Muži 19 let a starší 2:08:07.3 0:30:47.5
51 83 detail závodníka PRÝMEK Václav CZE 1968 CK Bubenec 24. /  Muži 19 let a starší 2:08:10.7 0:30:50.9
52 86 detail závodníka PŮBAL Robert CZE 1972 ČKL Harrachov 25. /  Muži 19 let a starší 2:09:44.7 0:32:24.9
53 91 detail závodníka SAHM Tim GER 1996 TSV Großschönau 10. /  Kadeti 15 - 16 let 2:10:00.7 0:32:40.9
54 58 detail závodníka KUČERA Tomáš CZE 1986 Bystřany 26. /  Muži 19 let a starší 2:10:30.2 0:33:10.4
55 101 detail závodníka ŠANÍK Jan CZE 1997 Ski Klub Jablonec 11. /  Kadeti 15 - 16 let 2:10:47.6 0:33:27.8
56 186 detail závodníka VILIKUS Jakub CZE 1991 Děčín 27. /  Muži 19 let a starší 2:10:56.6 0:33:36.8
57 82 detail závodníka PROCHÁZKA Zdeněk CZE 1976 Mountfield 28. /  Muži 19 let a starší 2:11:21.9 0:34:02.1
58 11 detail závodníka BENDL Jaroslav CZE 1960 Jablonec nad Nisou 29. /  Muži 19 let a starší 2:11:35.1 0:34:15.3
59 78 detail závodníka PILNAJ Leoš CZE 1967 Fun Bike Ústí n.L. 30. /  Muži 19 let a starší 2:14:15.4 0:36:55.6
60 64 detail závodníka MAIER Matouš CZE 1995 Praha 4 16. /  Junioři 17 - 18 let 2:14:21.4 0:37:01.6
61 187 detail závodníka VILIKUS Jan CZE 1970 Děčín 31. /  Muži 19 let a starší 2:14:31.6 0:37:11.8
62 100 detail závodníka ŠANÍK Luděk CZE 1959 Liberec 3. /  Muži Handicap 2:14:40.4 0:37:20.6
63 127 detail závodníka ZUZANEK Paul GER 1956 Prackenbach 32. /  Muži 19 let a starší 2:14:41.5 0:37:21.7
64 112 detail závodníka TUŠINSKÝ Petr CZE 1976 SIK Bílina 33. /  Muži 19 let a starší 2:14:52.3 0:37:32.5
65 3 detail závodníka ARNDT Susann GER 1983 Psv-Zittau e.v.Ski 1. /  Ženy 19 let a starší 2:15:13.4 0:37:53.6
66 174 detail závodníka FRAUKE Carola GER 1977 RADEBEUL 2. /  Ženy 19 let a starší 2:15:18.7 0:37:58.9
67 35 detail závodníka HANFT Sebastian GER 1994 RSV Schneckenlohe 17. /  Junioři 17 - 18 let 2:16:52.5 0:39:32.7
68 34 detail závodníka HANFT Freddy GER 1966 RSV Schneckenlohe 34. /  Muži 19 let a starší 2:17:21.9 0:40:02.1
69 97 detail závodníka SIXTOVÁ Anička CZE 1996 ELEVEN team Příchovice 2. /  Kadetky 15 - 16 let 2:17:37.3 0:40:17.5
70 13 detail závodníka BLAHA Marek CZE 1969 Decin 2 35. /  Muži 19 let a starší 2:18:09.4 0:40:49.6
71 50 detail závodníka KOŠKOVÁ Adéla CZE 1981 Team Louny 3. /  Ženy 19 let a starší 2:18:38.1 0:41:18.3
72 33 detail závodníka HÄNEL Torsten GER 1968 HSG Turbine Zittau e.V. 36. /  Muži 19 let a starší 2:19:14.6 0:41:54.8
73 128 detail závodníka WOLF Radek CZE 1981 FUN BIKE Ústí nad Labem 37. /  Muži 19 let a starší 2:19:31.7 0:42:11.9
74 181 detail závodníka KONDR Martin CZE 1995 Praha 4 18. /  Junioři 17 - 18 let 2:19:45.0 0:42:25.2
75 182 detail závodníka ZIEGER Christian GER 1984 SV Einheit Bräunsdorf 38. /  Muži 19 let a starší 2:19:57.7 0:42:37.9
76 170 detail závodníka HRUŠKA Petr CZE 1965 Regal Bike 39. /  Muži 19 let a starší 2:20:58.5 0:43:38.7
77 75 detail závodníka PALME Max GER 1998 TSV Großschönau 12. /  Kadeti 15 - 16 let 2:21:04.1 0:43:44.3
78 12 detail závodníka BERÁNEK Jaroslav CZE 1969 CC 40. /  Muži 19 let a starší 2:21:12.2 0:43:52.4
79 108 detail závodníka TOBIŠKA David CZE 1983 Liberec 41. /  Muži 19 let a starší 2:21:42.2 0:44:22.4
80 165 detail závodníka KOROTVIČKA Aleš CZE 1978 Toblerone Hatex Team 42. /  Muži 19 let a starší 2:22:15.0 0:44:55.2
81 184 detail závodníka HERBER Jan CZE 1995 SPARTAK ROKYTNICE 19. /  Junioři 17 - 18 let 2:22:23.7 0:45:03.9
82 95 detail závodníka SCHMIDT Ronald GER 1960 Wernigerode 4. /  Muži Handicap 2:22:53.5 0:45:33.7
83 110 detail závodníka TUČEK Michal CZE 1980 GRID 43. /  Muži 19 let a starší 2:23:15.7 0:45:55.9
84 46 detail závodníka KAVKA Zdeněk CZE 1956 Bike Klub Dobříš 44. /  Muži 19 let a starší 2:24:01.4 0:46:41.6
85 28 detail závodníka GALBAVÝ David CZE 1994 TJ-Rumburk Kola Brabec 20. /  Junioři 17 - 18 let 2:24:26.6 0:47:06.8
86 1 detail závodníka ALINČE Radek CZE 1981 Bystřany okr. Teplice 45. /  Muži 19 let a starší 2:24:33.6 0:47:13.8
87 14 detail závodníka BUREŠ Michal CZE 1980 Praha 4 46. /  Muži 19 let a starší 2:25:24.5 0:48:04.7
88 88 detail závodníka RAFELT Robert GER 1990 Großenhain 47. /  Muži 19 let a starší 2:25:34.0 0:48:14.2
89 188 detail závodníka GAMBA Lukáš CZE 1984 CykloFIT Liberec MTB Team 48. /  Muži 19 let a starší 2:25:55.1 0:48:35.3
90 55 detail závodníka KRUŠINA Jan CZE 1977 LOUNY 49. /  Muži 19 let a starší 2:26:26.6 0:49:06.8
91 57 detail závodníka KUBÍNOVÁ Lucie CZE 1993 Sk velo Praha 4. /  Ženy 19 let a starší 2:27:33.3 0:50:13.5
92 89 detail závodníka RANDIG Stefanie GER 1978 BSG Sparkasse Zittau 5. /  Ženy 19 let a starší 2:28:05.2 0:50:45.4
93 6 detail závodníka BALIKOVÁ Tereza CZE 1995 CykloFitMTB Liberec 1. /  Juniorky 17 - 18 let 2:28:22.0 0:51:02.2
94 5 detail závodníka BALIK Petr CZE 1967 ČerníKoně 50. /  Muži 19 let a starší 2:28:23.2 0:51:03.4
95 102 detail závodníka ŠLAJER Miroslav CZE 1975 SIK Bílina 51. /  Muži 19 let a starší 2:29:14.0 0:51:54.2
96 31 detail závodníka GÖTZKE Marco GER 1976 Panketal 52. /  Muži 19 let a starší 2:29:15.0 0:51:55.2
97 118 detail závodníka VOSTRUHA Jiří CZE 1976 SK CYKLOVAPE 53. /  Muži 19 let a starší 2:31:39.6 0:54:19.8
98 172 detail závodníka NETERDA Milan CZE 1963 Praha 5 54. /  Muži 19 let a starší 2:33:27.0 0:56:07.2
99 189 detail závodníka JISL Richard CZE 1967 KOLOBĚŽKY KIDOKAI - KOSTKA 55. /  Muži 19 let a starší 2:34:48.0 0:57:28.2
100 38 detail závodníka HAVLÍK Richard CZE 1963 Černí koně 56. /  Muži 19 let a starší 2:35:51.0 0:58:31.2